Autobaterie – Zlín

1–10 firem z 14 nalezených Filtry

1TOBA Plus, s.r.o.

5.0
★★★★★
★★★★★
(1)
Zlínská 1208, Vizovice
Otevřeno od 7:00
Bezdlužná

Zaobíráme se velkoobchodním i maloobchodním prodejem válečkových řetězů, ložisek a příslušenství. Dále nabízíme řetězová kola, klínové řemeny, článkové řetězy i akumulátory. Mimo jiné u nás najdete maziva, chemii a jiné. Poskytujeme také i autožárovky a xenonové výbojky.

2ADIMA BRÁZDIL s.r.o.

4.9
★★★★★
★★★★★
(147)
Skály 869 , Tlumačov Bezdlužná

Společnost prodává autodíly a autobaterie. Nabízíme brzdy a brzdové díly, měchy pérování, startéry, alternátory. Rozvoz pravidelně po celé ČR zdarma. Zásilková služba do 24 hodin.

3Vaculík Zdeněk- AUTODÍLY PROFI SLAVIČÍN

4.6
★★★★★
★★★★★
(19)
Luhačovská 291, Slavičín
Otevřeno od 8:00

Prodej náhradních dílů na osobní vozidla všech značek se specializací na značky japonské a korejské. Nabídka tažných zařízení a náhradních dílů Škoda. V našem sortimentu naleznete žárovky, adaptéry, airbagy a alternátory.

4Mikulka Jiří - akumulátory

4.8
★★★★★
★★★★★
(1)
Santražiny 3061, Zlín
Otevřeno od 7:00
Bezdlužná

Nabídka startovacích akumulátorů značek BOSCH, BANNER, ROCKET a YUASA. Měření a testování akumulátorů zdarma. Montáž do vozu. Měření dobíjecí soustavy. Odběr starých baterií k likvidaci.

5Polaštík Daniel- AUTOSERVIS DAPA

Nabízíme kompletní služby autoservisu: autoservis, pneuservis, karosářské práce, mechanické práce, prodej náhradních dílů.

6Auto Kelly a.s. (pobočka Zlín)85 poboček

Broučkova 5458, Zlín
Otevřeno od 8:00
Bezdlužná

Dovozce i distributor náhradních dílů na zahraniční automobily a vozy Škoda. Karosářské díly, světla, ložiska, spojky, autobaterie, výfuky, brzdy, tlumiče, oleje, filtry, řemeny, kladky, díly řízení, homokinetické klouby, poloosy, stěrače, svíčky a další.

7Nákladní autodíly s.r.o.

Společnost poskytuje služby v oblasti prodeje náhradních dílů na nákladní automobily.Specializujeme se na nákladni automobily značky AVIA, TATRA, LIAZ.

8BVM s.r.o.

4.9
★★★★★
★★★★★
(178)
Školní 632, Slušovice
Otevřeno od 7:00
Bezdlužná

Společnost BVM s.r.o. se zabývá opravami a prodejem náhradních dílů výměnným způsobem. Dále prodejem nových náhradních dílů a sortimentu příslušenství. Specializujeme se na repasované náhradní díly na vozidla tuzemské výroby TATRA, AVIA, ZETOR, LIAZ, DESTA, KAROSA.

9Houška Radek, Ing.- Autobaterie

Přímá 526, Zlín
Otevřeno od 8:00
Bezdlužná

Nabízíme široký sortiment startovací záložních a trakčních akumulátorů mnoha značek. Provádíme test baterií pod zátěží, výkup a likvidaci opotřebených autobaterií, montáž a demontáž autobaterií. Prodáváme také elektro koloběžky, elektro skútry a senior skútry.

10Zábojník Ivan

4.7
★★★★★
★★★★★
(21)
2. května 2376 , Zlín Bezdlužná

Prodej autobaterií a náhradních dílů.


Firmy v dalších lokalitách

Obce v lokalitě Zlín


Autobaterie v lokalitě Zlín – detailní popis

Na portálu Ekatalog.cz v oboru Autobaterie najdete 14 firem, živnostníků a institucí. Z toho je 13 bezdlužných dle evidence CreditCheck. Naši zástupci už osobně prověřili přes 4 firem v regionu Zlín.