Autobaterie – Přerov

Autobaterie je jedním z nejdůležitějších elektrických dílů v automobilu. Jednou za čas je ale nutné starou autobaterii vyměnit za novou. Aby vaše starty byly bezproblémové, vybírejte mezi kvalitními autobateriemi. Prodejci autobaterií v lokalitě Přerov.

1–10 firem z 11 nalezených Filtry

1KLAZA spol. s r.o.

4.2
★★★★★
★★★★★
(37)
Tovární 1587/8, Přerov Bezdlužná

Zabýváme se prodejem autobaterii, motobaterii a paletových vozů.

2NOVÁK ROSTISLAV autodoplňky

5.0
★★★★★
★★★★★
(1)
Nivky 67, Přerov
Otevřeno od 8:00
Bezdlužná

Prodej autobaterii, nabíječek a příslušenství.

3Auto Kelly a.s. (pobočka Hranice I-Město)85 poboček

Nádražní 399, Hranice I-Město
Otevřeno od 8:00
Bezdlužná

Dovozce i distributor náhradních dílů na zahraniční automobily a vozy Škoda. Karosářské díly, světla, ložiska, spojky, autobaterie, výfuky, brzdy, tlumiče, oleje, filtry, řemeny, kladky, díly řízení, homokinetické klouby, poloosy, stěrače, svíčky a další.

4JOPL s.r.o.

4.5
★★★★★
★★★★★
(15)
28. října 37/5, Lipník nad Bečvou
Otevřeno od 8:30
Bezdlužná

Firma se zabývá rozšířeným prodejem a distribucí v oblasti náhradních dílů pro motorová vozidla. Prodáváme náhradní díly všech výrobců na nové,starší a dokonce i dosloužilá auta.

5Raičević Zoran - pneuservis

4.6
★★★★★
★★★★★
(62)
9. května 1859/32, Přerov I-Město
Otevřeno od 8:00
Bezdlužná

Zaměřujeme se na prodej a opravy pneumatik. Provádíme seřízení geometrie a plnění klimatizací či vyvážení kol i tlakové zkoušky a další. Dále nabízíme autobaterie a autokosmetiku.

6Klimeš Vlastimil - AUTOKLIMEŠ

Provoz autoservisu a pneuservisu. Provádíme opravy a servis osobních i dodávkových automobilů či montáže tažných zařízení, autoelektrikářské práce, diagnostiky vozů a následné opravy i servis klimatizací. Nabízíme prodej tažných zařízení, autobaterií i autožárovek a náhradních dílů.

7AUTO KOBLIHA s.r.o. (pobočka Přerov I-Město)1 pobočka

Velká Dlážka 1642/50, Přerov I-Město
Otevřeno od 8:00
Bezdlužná

Zabýváme se prodejem náhradních dílů pro osobní automobily. V sortimentu naleznete brzdy, tlumiče, spojky, výfuky, řemeny, filtry, oleje, karosářské díly či autobaterie a autopříslušenství.

8Ondruška Miroslav

Tovární 3038/7a, Přerov
Otevřeno od 8:00
Bezdlužná

Nabízíme opravy silničních vozidel. Zaměřujeme se na prodej autobaterií a náhradních dílů pro osobní i nákladní vozy.

9Pavlík Otakar

Provoz autoservisu a nabídka oprav alternátorů i startérů. Dále prodáváme autobaterie Varta.

10Landsinger Luděk

Provádíme opravy a nabízíme prodej startérů, alternátorů či náhradních dílů a autobaterií.


Autobaterie – další kategorie

Firmy v dalších lokalitách

Obce v lokalitě Přerov


Autobaterie v lokalitě Přerov – detailní popis

Autobaterie neboli akumulátor je důležitým elektrickým konstrukčním dílem ve vozidle. Díky autobaterii vůz nejen startuje, ale slouží i jako zásobník a dodavatel elektrické energie pro celou elektrickou palubní síť vozidla. Jako zásobník energie může autobaterie elektrickou energii přijmout, uchovat ji a v jiný časový úsek ji opět dát k dispozici. K nejčastěji prodávaným značkám autobaterií patří VARTA, EXIDE, Banner, BOSCH, Starline, XT, ERA nebo TAB. 

Jak vybrat autobaterii?

Vybírejte takový typ autobaterie, který je vhodný pro váš vůz. Správný typ naleznete v manuálu automobilu. Pokud nemáte manuál u sebe, vyhledejte ho na internetu. Správný typ autobaterie je také možné zjistit podle VINu vozidla. Další možností je vybrat novou autobaterii podle charakteristik té staré, avšak za předpokladu, že se jednalo o původní autobaterii od výrobce nebo ji instaloval zkušený automechanik.

Rozdělení autobaterií

Autobaterie podle náročnosti na údržbu

  • Údržbové autobaterie – jedná se o klasické autobaterie, které lze najít ve starších vozidlech. Jejich údržba spočívá v pravidelných kontrolách napětí a dolévání destilované vody.
  • Bezúdržbové baterie – jsou to nejrozšířenější autobaterie, které vyžadují minimální údržbu. 
  • Trakční autobaterie – využívají se zejména v karavanech a obytných vozech. Oproti jiným typům dodávají energii průběžně v menší míře. 

Autobaterie podle použité technologie

  • Olověné autobaterie – jedná se o klasické autobaterie s olověnými elektrodami a elektrolytem v podobě kyseliny sírové.
  • AGM autobaterie – je moderní typ autobaterií. Neobsahují elektrolyt v tekuté formě, ale jsou jím napuštěna skelná vlákna.
  • Gelové autobaterie – jsou kvalitnější než AGM autobaterie. Mají elektrolyt ve formě křemičitého gelu. 
  • EFB autobaterie – obsahují tekutý elektrolyt. Mají vyšší životnost a odolnost proti otřesům.