Autobaterie – Nový Jičín

Autobaterie je jedním z nejdůležitějších elektrických dílů v automobilu. Jednou za čas je ale nutné starou autobaterii vyměnit za novou. Aby vaše starty byly bezproblémové, vybírejte mezi kvalitními autobateriemi. Prodejci autobaterií v lokalitě Nový Jičín.

1–9 firem z 9 nalezených Filtry

1Auto Kelly a.s. (pobočka Nový Jičín)85 poboček

4.0
★★★★★
★★★★★
(1)
Hřbitovní 995/3, Nový Jičín
Otevřeno od 8:00
Bezdlužná

Dovozce i distributor náhradních dílů na zahraniční automobily a vozy Škoda. Karosářské díly, světla, ložiska, spojky, autobaterie, výfuky, brzdy, tlumiče, oleje, filtry, řemeny, kladky, díly řízení, homokinetické klouby, poloosy, stěrače, svíčky a další.

2PROFI Morava s.r.o.1 pobočka

5.0
★★★★★
★★★★★
(8)
Obránců míru 459/40, Kopřivnice
Otevřeno od 7:00
Bezdlužná

Nabízíme prodej pásových minirypadel a traktorových podkopů značky Chargeur Plus, náhradních dílů vozidel MAGMA , AGM Variant a MAGMA Alficar. Dále v našem sortimentu najdete autobaterie AutoPart Galaxy.

3Patala David- PNEUSERVIS

4.8
★★★★★
★★★★★
(75)
Záhuní 361, Frenštát pod…
Otevřeno od 8:00
Bezdlužná

Provádíme odbornou výměnu pneumatik včetně přesného vyvážení, měření a případné seřízení geometrie náprav vozidla. Zajistíme výměnu vadných tlumičů pérování na základě testu tlumičů nebo provedení vizuální kontroly. Testovacím zařízením zjistíme technický stav autobaterie.

4TMZ Autobaterie s.r.o.

4.3
★★★★★
★★★★★
(11)
Bludovice 136, Nový Jičín
Otevřeno od 7:30
Bezdlužná

Prodej autobaterií, motobaterií a nabíjecích zdrojů.

5AKUSERVIS GERYK s.r.o.- Akushop.cz

3.7
★★★★★
★★★★★
(14)
Dělnická 1342/47, Kopřivnice
Otevřeno od 8:00
Bezdlužná

Nabízíme autobaterie, motobaterie, trakční a staniční baterie firem AKUMA, YUASA, EXIDE, CARYON, AK POWER, BANNER, HOPPECKE, BOSCH, VARTA. Poskytujeme kompletní servis- poradenství, prodej, servis a likvidaci.

6Socha Rudolf

Štramberská 1600, Příbor
Otevřeno od 7:30
Bezdlužná

Poskytujeme servis osobních a užitkových vozů všech typů a značek. Provádíme výměny olejů, brzdových destiček a jiné drobné opravy. Dále zajišťujeme opravy alternátorů, startérů, výměny autobaterií a opravy elektroinstalací.

7Lanšperk Rostislav1 pobočka

Nádražní , Kopřivnice
Otevřeno do 18:00

Sběrna druhotných surovin zaměřená na výkup a prodej barevných kovů, železa, papíru, autobaterií, ekologickou likvidaci autovraků a vyklízení objektů. Přistavění kontejnerů a odvoz odpadů vlastními nákladními vozidly.

8Quantus Consulting s.r.o.1 pobočka

4.3
★★★★★
★★★★★
(2)
Frenštátská 582, Příbor
Otevřeno od 8:30
Bezdlužná

Specializujeme se na prodej autobaterií EXIDE, VARTA, Banner, motobaterií YUASA a nabíječek.

9Jureček Jiří

Zajišťuji prodej autobaterií a autokosmetiky.


Autobaterie – další kategorie

Firmy v dalších lokalitách

Obce v lokalitě Nový Jičín


Autobaterie v lokalitě Nový Jičín – detailní popis

Autobaterie neboli akumulátor je důležitým elektrickým konstrukčním dílem ve vozidle. Díky autobaterii vůz nejen startuje, ale slouží i jako zásobník a dodavatel elektrické energie pro celou elektrickou palubní síť vozidla. Jako zásobník energie může autobaterie elektrickou energii přijmout, uchovat ji a v jiný časový úsek ji opět dát k dispozici. K nejčastěji prodávaným značkám autobaterií patří VARTA, EXIDE, Banner, BOSCH, Starline, XT, ERA nebo TAB. 

Jak vybrat autobaterii?

Vybírejte takový typ autobaterie, který je vhodný pro váš vůz. Správný typ naleznete v manuálu automobilu. Pokud nemáte manuál u sebe, vyhledejte ho na internetu. Správný typ autobaterie je také možné zjistit podle VINu vozidla. Další možností je vybrat novou autobaterii podle charakteristik té staré, avšak za předpokladu, že se jednalo o původní autobaterii od výrobce nebo ji instaloval zkušený automechanik.

Rozdělení autobaterií

Autobaterie podle náročnosti na údržbu

  • Údržbové autobaterie – jedná se o klasické autobaterie, které lze najít ve starších vozidlech. Jejich údržba spočívá v pravidelných kontrolách napětí a dolévání destilované vody.
  • Bezúdržbové baterie – jsou to nejrozšířenější autobaterie, které vyžadují minimální údržbu. 
  • Trakční autobaterie – využívají se zejména v karavanech a obytných vozech. Oproti jiným typům dodávají energii průběžně v menší míře. 

Autobaterie podle použité technologie

  • Olověné autobaterie – jedná se o klasické autobaterie s olověnými elektrodami a elektrolytem v podobě kyseliny sírové.
  • AGM autobaterie – je moderní typ autobaterií. Neobsahují elektrolyt v tekuté formě, ale jsou jím napuštěna skelná vlákna.
  • Gelové autobaterie – jsou kvalitnější než AGM autobaterie. Mají elektrolyt ve formě křemičitého gelu. 
  • EFB autobaterie – obsahují tekutý elektrolyt. Mají vyšší životnost a odolnost proti otřesům.