Autobaterie – Ostrava - město

1–10 firem z 38 nalezených Filtry

1TRANSA spol. s r. o.2 pobočky

4.3
★★★★★
★★★★★
(55)
Stará cesta 19/11, Ostrava, Hrušov
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Prodej náhradních dílů a příslušenství na nákladní vozidla, autobusy a návěsy. Nabízíme autobaterie, turbodmychadla, zvedáky, vzduchové ventily, filtry a další.

2Auto Kelly a.s. (pobočka Ostrava, Vítkovice)85 poboček

Sirotčí 605/10, Ostrava, Vítkovice
Otevřeno do 15:00
Bezdlužná

Dovozce i distributor náhradních dílů na zahraniční automobily a vozy Škoda. Karosářské díly, světla, ložiska, spojky, autobaterie, výfuky, brzdy, tlumiče, oleje, filtry, řemeny, kladky, díly řízení, homokinetické klouby, poloosy, stěrače, svíčky a další.

3Lubojacký Jiří- NEJAUTODÍLY.CZ

3.9
★★★★★
★★★★★
(44)
Rudná 778/74, Ostrava, Zábřeh
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Provádíme opravy a výměny turbodmychadel. Nabízíme nová i repasovaná turbodmychadla a převodovky, tažná zařízení, výfuky, autobaterie. Provozujeme e-shop.

4ELIT CZ, spol. s r.o. (pobočka Ostrava, Mariánské Hory)34 poboček

4.0
★★★★★
★★★★★
(174)
Oběžná 2103/16, Ostrava, Mariánské…
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Prodej a dodávka náhradních dílů na osobní, nákladní a užitkové automobily i motocykly. Ruční a speciální nářadí, nabíječky, startovací zdroje, testery i sloupové, nůžkové, jámové a malé dílenské zvedáky.

5KAPOservis s.r.o.1 pobočka

5.0
★★★★★
★★★★★
(116)
Heřmanická 1671/29, Ostrava, Slezská…

Zabýváme se prodejem autobaterií, motobaterií, malých a velkých trakcí. Zastupujeme značky pro BRIT, CTEK, MONBAT, MOTOBATT. Nabízíme záložní akumulátory, nabíječe a příslušenství, servis.

6AUTOCENT CZ s.r.o.

Zabýváme se likvidacemi pojistných událostí. Provádíme servis a opravy havarovaných vozidel, zajistíme odtah a zapůjčení náhradního vozidla. Vyřídíme nahlášení pojistné události a komunikaci s pojišťovnou.

7Autodíly OIL Centrum s.r.o.1 pobočka

4.5
★★★★★
★★★★★
(18)
Frýdecká 643/271, Ostrava, Kunčice
Otevřeno do 12:00

Maloobchodní a velkoobchodní prodej autobaterií, motobaterií, olejů, filtrů, brzdových kotoučů a desek. Nabízíme náhradní díly, oleje a maziva Venol.

8RB AUTOBATERIE s.r.o.

Zabýváme se výkupem všech druhů použitých akumulátorů. Nabízíme autobaterie, motobaterie, průmyslové akumulátory a příslušenství i nabíječky. Provádíme opravy startérů a alternátorů.

9Hanusek Petr

4.3
★★★★★
★★★★★
(48)
Hajnova 766/2, Ostrava, Muglinov
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Zabýváme se prodejem nových originálních i dovozových náhradních dílů na automobily Škoda, Škoda 1203, VW, Seat, Audi, Trabant, Wartburg, Barkas. Dále nabízíme autodoplňky, autobaterie, autopotahy, poklice, příslušenství a modely aut, náhradní díly na přívěsné vozíky. Provozujeme internetový obchod.

10GES-ELECTRONICS, a.s. (pobočka Ostrava)4 pobočky

28. října 864/273, Ostrava
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Dodáváme elektronické součástky, domácí elektro, audio, video, TV a PC příslušenství, akumulátory, baterie a repase aku, digitální měřící přístroje, LED diody, chemii. Radiokomunikace - zajišťujeme stavby na klíč. Síť prodejen po celé ČR a e-shop.


Firmy v dalších lokalitách

Obce v lokalitě Ostrava - město


Autobaterie v lokalitě Ostrava - město – detailní popis

Na portálu Ekatalog.cz v oboru Autobaterie najdete 38 firem, živnostníků a institucí. Z toho je 34 bezdlužných dle evidence CreditCheck. Naši zástupci už osobně prověřili přes 11 firem v regionu Ostrava - město.