Autobaterie – Opava

Autobaterie je jedním z nejdůležitějších elektrických dílů v automobilu. Jednou za čas je ale nutné starou autobaterii vyměnit za novou. Aby vaše starty byly bezproblémové, vybírejte mezi kvalitními autobateriemi. Prodejci autobaterií v lokalitě Opava.

1–10 firem z 15 nalezených Filtry

1Auto Kelly a.s. (pobočka Opava, Předměstí)85 poboček

Těšínská 1509/64, Opava, Předměstí
Otevřeno od 8:00
Bezdlužná

Dovozce i distributor náhradních dílů na zahraniční automobily a vozy Škoda. Karosářské díly, světla, ložiska, spojky, autobaterie, výfuky, brzdy, tlumiče, oleje, filtry, řemeny, kladky, díly řízení, homokinetické klouby, poloosy, stěrače, svíčky a další.

2ELIT CZ, spol. s r.o. (pobočka Opava, Předměstí)34 poboček

5.0
★★★★★
★★★★★
(1)
Krnovská 2958/110b, Opava, Předměstí
Otevřeno od 8:00
Bezdlužná

Prodej a dodávka náhradních dílů na osobní, nákladní a užitkové automobily i motocykly. Ruční a speciální nářadí, nabíječky, startovací zdroje, testery i sloupové, nůžkové, jámové a malé dílenské zvedáky.

3TRANSA spol. s r. o. (pobočka Opava, Jaktař)2 pobočky

4.7
★★★★★
★★★★★
(2)
Krnovská 553/184, Opava, Jaktař
Otevřeno od 6:30
Bezdlužná

Zabýváme se prodejem náhradních dílů a příslušenství na nákladní vozidla, autobusy a návěsy. Nabízíme autobaterie, turbodmychadla, zvedáky, vzduchové ventily, filtry a další. Prohlédněte si naše top produkty na našich internetových stránkách. Pravidelně zde najdete i akční zboží. Kontaktujte

4OPAMETAL s.r.o. (pobočka Opava)6 poboček

Vančurova 28, Opava
Otevřeno od 7:30
Bezdlužná

Výkup železného šrotu a barevných kovů, olověných autobaterií i s elektrolytem i kompletních elektromotorů. Svozy odpadů našimi vozy, lisování železného šrotu na mobilním lisu, přistavení kontejneru pro naložení odpadu, práce s hydraulickou rukou.

5KasCar M+P s.r.o.1 pobočka

Bílovecká 121/116, Opava,Kylešovice
Otevřeno od 8:30
Bezdlužná

Prodej autodoplňků, olejů a servisní techniky, Velkoobchodní a maloobchodní prodej náhradních dílů na veškeré osobní a užitkové vozy, Rozvozy pro registrované zákazníky.

6Beneš Pavel- BENNCAR

3.5
★★★★★
★★★★★
(16)
Markvartovická 1928…, Hlučín
Otevřeno od 7:30
Bezdlužná

Provoz autovrakoviště a sběrného dvora (barevné kovy, železný šrot). Naše firma úspěšně působí na trhu již 10 let. Specializuje se na nákup a prodej nových i použitých náhradních dílů, především na vozy ŠKODA. Poskytujeme také široký sortiment náhradních dílů značky VW, AUDI a SEAT. Převážnou…

7Daniel Šulc, diplomovaný ekonom

Specializujeme se internetový prodej autobaterií, motobaterií, trakcí, nabíječek a solárních baterií. Nabízíme výběr ze značek Varta, Exide, Yuasa, Starter plus a Perion.

8Fojtík Petr - Autodíly Fojtík1 pobočka

4.6
★★★★★
★★★★★
(80)
Ostravská 96/61, Hlučín
Otevřeno od 8:00
Bezdlužná

Zabýváme se prodejem náhradních dílů na osobní i užitková, tuzemská i zahraniční vozidla. Nabízíme autodoplňky, mícháme autolaky, plníme barvy do plechovek. Jsme velkoobchod výfuků a pneumatik. Poskytujeme rozvoz zboží po okolí.

9Midrla Roman - Autodíly Midrla1 pobočka

3.5
★★★★★
★★★★★
(1)
Zámecký okruh 996/19, Opava
Otevřeno od 8:00
Bezdlužná

Zabýváme se prodejem náhradních dílů a autodoplňků.

10Lusar Dalibor - DAPAservis

4.6
★★★★★
★★★★★
(57)
Přemyslovců 25/46, Opava
Otevřeno od 8:00
Bezdlužná

Provozujeme pneuservis, poskytujeme rychloservis automobilů a servis klimatizací. Nabízíme autobaterie značky Banner.


Autobaterie – další kategorie

Firmy v dalších lokalitách

Obce v lokalitě Opava


Autobaterie v lokalitě Opava – detailní popis

Autobaterie neboli akumulátor je důležitým elektrickým konstrukčním dílem ve vozidle. Díky autobaterii vůz nejen startuje, ale slouží i jako zásobník a dodavatel elektrické energie pro celou elektrickou palubní síť vozidla. Jako zásobník energie může autobaterie elektrickou energii přijmout, uchovat ji a v jiný časový úsek ji opět dát k dispozici. K nejčastěji prodávaným značkám autobaterií patří VARTA, EXIDE, Banner, BOSCH, Starline, XT, ERA nebo TAB. 

Jak vybrat autobaterii?

Vybírejte takový typ autobaterie, který je vhodný pro váš vůz. Správný typ naleznete v manuálu automobilu. Pokud nemáte manuál u sebe, vyhledejte ho na internetu. Správný typ autobaterie je také možné zjistit podle VINu vozidla. Další možností je vybrat novou autobaterii podle charakteristik té staré, avšak za předpokladu, že se jednalo o původní autobaterii od výrobce nebo ji instaloval zkušený automechanik.

Rozdělení autobaterií

Autobaterie podle náročnosti na údržbu

  • Údržbové autobaterie – jedná se o klasické autobaterie, které lze najít ve starších vozidlech. Jejich údržba spočívá v pravidelných kontrolách napětí a dolévání destilované vody.
  • Bezúdržbové baterie – jsou to nejrozšířenější autobaterie, které vyžadují minimální údržbu. 
  • Trakční autobaterie – využívají se zejména v karavanech a obytných vozech. Oproti jiným typům dodávají energii průběžně v menší míře. 

Autobaterie podle použité technologie

  • Olověné autobaterie – jedná se o klasické autobaterie s olověnými elektrodami a elektrolytem v podobě kyseliny sírové.
  • AGM autobaterie – je moderní typ autobaterií. Neobsahují elektrolyt v tekuté formě, ale jsou jím napuštěna skelná vlákna.
  • Gelové autobaterie – jsou kvalitnější než AGM autobaterie. Mají elektrolyt ve formě křemičitého gelu. 
  • EFB autobaterie – obsahují tekutý elektrolyt. Mají vyšší životnost a odolnost proti otřesům.