Autobaterie – Opava

1–10 firem z 16 nalezených Filtry

1MR STEEL GROUP s.r.o. (pobočka Opava)3 pobočky

Krnovská 159/110, Opava
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Společnost vykupuje železo, autobaterie, katalyzátory a barevné kovy. polečnost MR STEELGROUP s.r.o. je jedna z největších firem v ČR, zabývající se výkupem a zpracováním ocelového odpadu a barevných kovů. Nabízíme všem našim dodavatelům profesionální přístup, kompletní servis a nadstandartní…

2Auto Kelly a.s. (pobočka Opava, Předměstí)85 poboček

Těšínská 1509/64, Opava, Předměstí
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Dovozce i distributor náhradních dílů na zahraniční automobily a vozy Škoda. Karosářské díly, světla, ložiska, spojky, autobaterie, výfuky, brzdy, tlumiče, oleje, filtry, řemeny, kladky, díly řízení, homokinetické klouby, poloosy, stěrače, svíčky a další.

3ELIT CZ, spol. s r.o. (pobočka Opava, Předměstí)34 poboček

4.0
★★★★★
★★★★★
(192)
Krnovská 2958/110b, Opava, Předměstí
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Prodej a dodávka náhradních dílů na osobní, nákladní a užitkové automobily i motocykly. Ruční a speciální nářadí, nabíječky, startovací zdroje, testery i sloupové, nůžkové, jámové a malé dílenské zvedáky.

4TRANSA spol. s r. o. (pobočka Opava, Jaktař)2 pobočky

4.3
★★★★★
★★★★★
(55)
Krnovská 553/184, Opava, Jaktař
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Zabýváme se prodejem náhradních dílů a příslušenství na nákladní vozidla, autobusy a návěsy. Nabízíme autobaterie, turbodmychadla, zvedáky, vzduchové ventily, filtry a další. Prohlédněte si naše top produkty na našich internetových stránkách. Pravidelně zde najdete i akční zboží. Kontaktujte

5OPAMETAL s.r.o. (pobočka Opava)7 poboček

3.7
★★★★★
★★★★★
(7)
Vančurova 28, Opava
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Výkup železného šrotu a barevných kovů, olověných autobaterií i s elektrolytem i kompletních elektromotorů. Svozy odpadů našimi vozy, lisování železného šrotu na mobilním lisu, přistavení kontejneru pro naložení odpadu, práce s hydraulickou rukou.

6KasCar M+P s.r.o.1 pobočka

4.6
★★★★★
★★★★★
(37)
Bílovecká 121/116, Opava,Kylešovice
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Prodej autodoplňků, olejů a servisní techniky, Velkoobchodní a maloobchodní prodej náhradních dílů na veškeré osobní a užitkové vozy, Rozvozy pro registrované zákazníky.

7Beneš Pavel- BENNCAR

1.0
★★★★★
★★★★★
(1)
Markvartovická 1928…, Hlučín
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Provoz autovrakoviště a sběrného dvora (barevné kovy, železný šrot). Naše firma úspěšně působí na trhu již 10 let. Specializuje se na nákup a prodej nových i použitých náhradních dílů, především na vozy ŠKODA. Poskytujeme také široký sortiment náhradních dílů značky VW, AUDI a SEAT. Převážnou…

8Daniel Šulc, diplomovaný ekonom

Specializujeme se internetový prodej autobaterií, motobaterií, trakcí, nabíječek a solárních baterií. Nabízíme výběr ze značek Varta, Exide, Yuasa, Starter plus a Perion.

9Fojtík Petr - Autodíly Fojtík1 pobočka

4.5
★★★★★
★★★★★
(62)
Ostravská 96/61, Hlučín
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Zabýváme se prodejem náhradních dílů na osobní i užitková, tuzemská i zahraniční vozidla. Nabízíme autodoplňky, mícháme autolaky, plníme barvy do plechovek. Jsme velkoobchod výfuků a pneumatik. Poskytujeme rozvoz zboží po okolí.

10Midrla Roman - Autodíly Midrla1 pobočka

Zámecký okruh 996/19, Opava
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Zabýváme se prodejem náhradních dílů a autodoplňků.


Autobaterie – další kategorie

Firmy v dalších lokalitách

Obce v lokalitě Opava


Autobaterie v lokalitě Opava – detailní popis

Na portálu Ekatalog.cz v oboru Autobaterie najdete 16 firem, živnostníků a institucí. Z toho je 14 bezdlužných dle evidence CreditCheck. Naši zástupci už osobně prověřili přes 5 firem v regionu Opava.