Autobaterie – Karviná

1–7 firem z 7 nalezených Filtry

1Auto Kelly a.s. (pobočka Havířov, Bludovice)85 poboček

Těšínská 992/1, Havířov, Bludovice
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Dovozce i distributor náhradních dílů na zahraniční automobily a vozy Škoda. Karosářské díly, světla, ložiska, spojky, autobaterie, výfuky, brzdy, tlumiče, oleje, filtry, řemeny, kladky, díly řízení, homokinetické klouby, poloosy, stěrače, svíčky a další.

2IBOS-obchod s.r.o.

Strojnická 373, Český Těšín, Mosty
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Velkoobchodní i maloobchodní prodej olejů, maziv, ložisek, pryžových výrobků, filtrů, autokosmetiky a elektrod Lincoln. Nabízíme pletiva, dráty, branky a příslušenství, chemii do autokempingových WC, čistící prostředky na ruce Dreaumex, autobaterie a grafitové stěrače.

3EXTERNÍ SERVIS, spol. s r.o. (pobočka Karviná, Nové Město)1 pobočka

5.0
★★★★★
★★★★★
(2)
Bohumínská 1876/2, Karviná, Nové Město
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Provádíme servis vysokozdvižných vozíků Desta. Prodáváme katalyzátory firmy Nett, repase vysokozdvižných vozíků, generální opravy, náhradní díly, převodové skříně, nabídka nových a použitých vozíků. Zajistíme výměnu autoskla. Provozujeme pneuservis, prodej pneumatik, autobaterií.

4Ilona Prudlová-UNIVERSAL SHOP

Dětmarovice 31, Dětmarovice
Dnes už má zavřeno

Provozujeme internetový obchod s širokou nabídkou zboží od elektroniky po domácí a kuchyňské potřeby. Nabízíme elektroinstalační materiály, LED osvětlení, svítilny, audio a TV techniku, počítače, autobaterie, nářadí, světelné zdroje, měřící a regulační techniku aj. Dále prodáváme pokladní systémy a…

5LUKE elektric s.r.o.

4.1
★★★★★
★★★★★
(1)
Dětmarovice 1072, Dětmarovice
Dnes už má zavřeno

Jsme velkoobchodními distributory autobaterií, motocyklových baterií, trakčních a staničních baterií, zapalovacích a žhavicích svíček, autožárovek, měničů napětí, nabíječek a startovacích zdrojů.

6Škandera Václav

Tovární 1991, Český Těšín
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Nabízíme prodej náhradních dílů a autodoplňků. Prodáváme dále tlumiče pérování, silentbloky, brzdové kotouče a destičky, spojky, výfuky, autobaterie a motorové oleje.

7Ložiska Těšín s.r.o.

1.0
★★★★★
★★★★★
(2)
Karvinská 1932/31c , Český Těšín
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Zabýváme se velkoobchodním a maloobchodním prodejem ložisek. Dodáváme autokosmetiku, filtry, či autobaterie.


Autobaterie – další kategorie

Firmy v dalších lokalitách

Obce v lokalitě Karviná


Autobaterie v lokalitě Karviná – detailní popis

Na portálu Ekatalog.cz v oboru Autobaterie najdete 7 firem, živnostníků a institucí. Z toho je 6 bezdlužných dle evidence CreditCheck. Naši zástupci už osobně prověřili přes 2 firem v regionu Karviná.