Autobaterie – Karviná

Autobaterie je jedním z nejdůležitějších elektrických dílů v automobilu. Jednou za čas je ale nutné starou autobaterii vyměnit za novou. Aby vaše starty byly bezproblémové, vybírejte mezi kvalitními autobateriemi. Prodejci autobaterií v lokalitě Karviná.

1–10 firem z 11 nalezených Filtry

1Auto Kelly a.s. (pobočka Havířov, Bludovice)85 poboček

Těšínská 992/1, Havířov, Bludovice
Otevřeno do 13:00
Bezdlužná

Dovozce i distributor náhradních dílů na zahraniční automobily a vozy Škoda. Karosářské díly, světla, ložiska, spojky, autobaterie, výfuky, brzdy, tlumiče, oleje, filtry, řemeny, kladky, díly řízení, homokinetické klouby, poloosy, stěrače, svíčky a další.

2IBOS-obchod s.r.o.

3.6
★★★★★
★★★★★
(1)
Strojnická 373, Český Těšín, Mosty
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Velkoobchodní i maloobchodní prodej olejů, maziv, ložisek, pryžových výrobků, filtrů, autokosmetiky a elektrod Lincoln. Nabízíme pletiva, dráty, branky a příslušenství, chemii do autokempingových WC, čistící prostředky na ruce Dreaumex, autobaterie a grafitové stěrače.

3Svat Jan

Jablunkovská 853/46 , Český Těšín
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Provoz pneuservisu pro osobní a lehké užitkové vozy i motocykly. Prodej disků, ALU disků, autodílů, autobaterií a nových i starších pneumatik. Nabízíme servis vozidel a karosářské práce.

4Autobaterie Toman

Na Horkách 2019, Český Těšín
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Autobaterie Toman, se sídlem Na Horkách 2019, 737 01, Český Těšín, v okrese Karviná a v kraji Moravskoslezský kraj. Právní forma Fyzická osoba podnikající dle živnostenského zákona. Založení v roce 1992. Předmětem podnikání je: Výroba, obchod a služby neuvedené v přílohách 1 až 3 živnostenského…

5EXTERNÍ SERVIS, spol. s r.o. (pobočka Karviná, Nové Město)1 pobočka

4.5
★★★★★
★★★★★
(2)
Bohumínská 1876/2, Karviná, Nové Město
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Provádíme servis vysokozdvižných vozíků Desta. Prodáváme katalyzátory firmy Nett, repase vysokozdvižných vozíků, generální opravy, náhradní díly, převodové skříně, nabídka nových a použitých vozíků. Zajistíme výměnu autoskla. Provozujeme pneuservis, prodej pneumatik, autobaterií.

6Ilona Prudlová-UNIVERSAL SHOP

Dětmarovice 31, Dětmarovice
Dnes už má zavřeno

Provozujeme internetový obchod s širokou nabídkou zboží od elektroniky po domácí a kuchyňské potřeby. Nabízíme elektroinstalační materiály, LED osvětlení, svítilny, audio a TV techniku, počítače, autobaterie, nářadí, světelné zdroje, měřící a regulační techniku aj. Dále prodáváme pokladní systémy a…

7LUKE elektric s.r.o.

4.4
★★★★★
★★★★★
(86)
Dětmarovice 1072, Dětmarovice
Dnes už má zavřeno

Jsme velkoobchodními distributory autobaterií, motocyklových baterií, trakčních a staničních baterií, zapalovacích a žhavicích svíček, autožárovek, měničů napětí, nabíječek a startovacích zdrojů.

8Lanšperk Rostislav (pobočka Petřvald)1 pobočka

Šenovská 641 , Petřvald
Otevřeno do 15:30

Provozuji sběrnu druhotných surovin. Zabývám se výkupem a velkoobchodním prodejem barevných kovů či autobaterií. Dále zajišťuji ekologickou likvidaci autovraků a vyklízení objektů.

9Kwiczala Stanislav

4.7
★★★★★
★★★★★
(24)
Dělnická 299, Havířov, Prostřední…
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Prodej a výměna autobaterií, prodej pneu a autodílů. Provozujeme autoservis. Provádíme autoelektrikářské práce.

10Škandera Václav

Tovární 1991, Český Těšín
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Nabízíme prodej náhradních dílů a autodoplňků. Prodáváme dále tlumiče pérování, silentbloky, brzdové kotouče a destičky, spojky, výfuky, autobaterie a motorové oleje.


Autobaterie – další kategorie

Firmy v dalších lokalitách

Obce v lokalitě Karviná


Autobaterie v lokalitě Karviná – detailní popis

Autobaterie neboli akumulátor je důležitým elektrickým konstrukčním dílem ve vozidle. Díky autobaterii vůz nejen startuje, ale slouží i jako zásobník a dodavatel elektrické energie pro celou elektrickou palubní síť vozidla. Jako zásobník energie může autobaterie elektrickou energii přijmout, uchovat ji a v jiný časový úsek ji opět dát k dispozici. K nejčastěji prodávaným značkám autobaterií patří VARTA, EXIDE, Banner, BOSCH, Starline, XT, ERA nebo TAB. 

Jak vybrat autobaterii?

Vybírejte takový typ autobaterie, který je vhodný pro váš vůz. Správný typ naleznete v manuálu automobilu. Pokud nemáte manuál u sebe, vyhledejte ho na internetu. Správný typ autobaterie je také možné zjistit podle VINu vozidla. Další možností je vybrat novou autobaterii podle charakteristik té staré, avšak za předpokladu, že se jednalo o původní autobaterii od výrobce nebo ji instaloval zkušený automechanik.

Rozdělení autobaterií

Autobaterie podle náročnosti na údržbu

  • Údržbové autobaterie – jedná se o klasické autobaterie, které lze najít ve starších vozidlech. Jejich údržba spočívá v pravidelných kontrolách napětí a dolévání destilované vody.
  • Bezúdržbové baterie – jsou to nejrozšířenější autobaterie, které vyžadují minimální údržbu. 
  • Trakční autobaterie – využívají se zejména v karavanech a obytných vozech. Oproti jiným typům dodávají energii průběžně v menší míře. 

Autobaterie podle použité technologie

  • Olověné autobaterie – jedná se o klasické autobaterie s olověnými elektrodami a elektrolytem v podobě kyseliny sírové.
  • AGM autobaterie – je moderní typ autobaterií. Neobsahují elektrolyt v tekuté formě, ale jsou jím napuštěna skelná vlákna.
  • Gelové autobaterie – jsou kvalitnější než AGM autobaterie. Mají elektrolyt ve formě křemičitého gelu. 
  • EFB autobaterie – obsahují tekutý elektrolyt. Mají vyšší životnost a odolnost proti otřesům.