Autobaterie – Kroměříž

1–10 firem z 16 nalezených Filtry

1TROJEK, a.s. (pobočka Bystřice pod Hostýnem)9 poboček

3.4
★★★★★
★★★★★
(9)
Mlýnská 543, Bystřice pod… Bezdlužná

Ocelové odpady a barevné kovy, výkup, prodej a zpracování kovového odpadu, sběr a výkup vyřazených autobaterií a zajištění jejich dalšího zpracování. Zajistíme likvidaci objektů obsahujících kovové části.

2fgFORTE, s.r.o.2 pobočky

4.8
★★★★★
★★★★★
(10)
Bílanská 4085, Kroměříž Bezdlužná

Výroba, prodej a servis startovacích, staničních a trakčních baterií, nabíječů i solární techniky. Nabízíme testery, měniče či příslušenství.

3fgFORTE, s.r.o. - www.fg-forte.cz2 pobočky

4.8
★★★★★
★★★★★
(10)
Bílanská 4085, Kroměříž Bezdlužná

E-shop s prodejem startovacích, staničních a trakčních baterií, nabíječů i solární techniky. Nabízíme testery, měniče či příslušenství. Dodatečná technická podpora a odborné poradenství.

4EVV-MORAVIA, s.r.o.

5.0
★★★★★
★★★★★
(6)
Altýře 2358/1a, Kroměříž
Otevřeno od 7:00
Bezdlužná

Nabízíme autodíly, autopříslušenství a autodoplňky. Prodáváme přívěsné vozíky AGADOS i náhradní díly. Půjčovna, servis. E-shop. V nabídce naleznete přes 3 tisíce položek.

5ŠROT GEBESHUBER s.r.o. (centrála Kroměříž)3 pobočky

Na Sádkách 3470/2c, Kroměříž
Otevřeno od 7:00
Bezdlužná

Kovošrot – výkup a zpracování kovů (železný šrot a barevné kovy). Druhotné suroviny, recyklace kovového odpadu - šrotu, kontejnery, autovraky a jejich ekologická likvidace. Autobaterie. Kovošrot, barevné kovy, šrot, sběrné suroviny.

6AKUSTART s.r.o. (centrála Kroměříž)4 pobočky

5.0
★★★★★
★★★★★
(8)
Husovo náměstí 464…, Kroměříž
Otevřeno od 7:00

Prodáváme autobaterie a příslušenství pro automobily i motocykly.

7SEAMS s.r.o. (centrála Kroměříž)1 pobočka

Kotojedy 56, Kroměříž
Otevřeno od 7:00
Bezdlužná

Výroba a prodej ventilátorů pro nákladní automobily, traktory, kompresory a různou zemědělskou mechanizaci. Dále vyrábíme vysokotlaké trubky dieselových motorů, ovládacích prvků, ventilu topení, dílů vodních čerpadel i jiných dílů.

8Duroň Tomáš

4.7
★★★★★
★★★★★
(19)
Přerovská 89, Bystřice pod…
Otevřeno od 8:30
Bezdlužná

Pneuservis. Poskytujeme opravy pneumatik, duší, rovnání a navařování plechových i alu disků. Dále nabízíme náhradní díly, autobaterie, použité elektrony, tónování autoskel a další. Zajišťujeme ekologickou likvidaci a celoroční uskladnění pneumatik.

9TOLIMA CZECH expres s.r.o.- exprespneu.cz (pobočka Holešov)1 pobočka

4.8
★★★★★
★★★★★
(524)
Žopy 198, Holešov
Otevřeno od 7:00
Bezdlužná

Pneuservis a internetový prodej pneumatik, litých a ocelových disků, autobaterií i autochemie. Prodej pneumatik značek Continental, Barum, GoodYear, Dunlop, Nokian, Pirelli, Bridgestone, Michelin, Kleber, Uniroyal, Firestone, Fulda.

10KOLTICO s.r.o.

4.8
★★★★★
★★★★★
(30)
Tovární 1630, Holešov
Otevřeno od 7:30
Bezdlužná

Nabízíme pneumatiky na zemědělskou, lesní, zahradní, komunální a stavební techniku, speciální stroje a čtyřkolky. Provozujeme pneuservis. Prodáváme autobaterie.


Firmy v dalších lokalitách

Obce v lokalitě Kroměříž


Autobaterie v lokalitě Kroměříž – detailní popis

Na portálu Ekatalog.cz v oboru Autobaterie najdete 16 firem, živnostníků a institucí. Z toho je 14 bezdlužných dle evidence CreditCheck. Naši zástupci už osobně prověřili přes 5 firem v regionu Kroměříž.