Vzdělávací zařízení, agentury, kurzy – Brno - venkov

1–10 firem z 10 nalezených Filtry

1Střední odborná škola Jana Tiraye (Brno-venkov)2 pobočky

Škola nese název po rodáku a čestném občanovi města Jana Tiraye, jenž byl významnou pedagogickou osobností regionu. Na naší škole je možné vybírat z těchto oborů: mechanik-seřizovač, obráběč kovů, kadeřník, cukrář, kuchař, číšník, elektrikář, krejčí, prodavač, zedník.

2Zámeček Střelice, příspěvková organizace

4.7
★★★★★
★★★★★
(24)
Tetčická 311/69 , Střelice Bezdlužná

Poskytujeme celoroční a týdenní péči pro osoby s mentálním a kombinovaným postižením.

3Agentura VĚTRNÍK, s.r.o. (Brno - venkov)2 pobočky

Nerudova 321/7, Brno
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Provozovatel zdravotnických služeb poskytovaný porodními asistentkami, pečujících o téhotné ženy, rodičky, šestinedélky a novorozence.

4Kuliner Gastrocentrum s.r.o.

5.0
★★★★★
★★★★★
(51)
Bohunická cesta 727, Moravany Bezdlužná

Gastronomické centrum Kuliner plus nabízí kurzy vaření pod vedením těch nejlepších odborníků z řad kuchařů a cukrářů, pro všechny, kteří mají zájem zdokonalit své kuchařské umění. Naše kurzy jsou určené široké veřejnosti i odborníkům z řad hotelů, restaurací nebo školních kuchyní. Zakládáme si na…

5Svařečská škola Interprodukt s.r.o. (Brno-venkov)1 pobočka

4.7
★★★★★
★★★★★
(1)
Palackého třída…, Brno-Královo Pole
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Nabízíme svářečské kurzy, periodické zkoušky, rekvalifikační kurzy, zaškolení, doškolení a přezkoušení svářečů dle ČSN EN 287-1, ČSN EN ISO 9606, ČSN EN 1418, ČSN EN 13 585, ČSN EN ISO 17 660- 1, 2 v souladu s TPA CWS ANB, dále zkoušky RWTUV Praha, ITI TUV. Vše pro firmy i pro veřejnost. Naše…

6Česká asociace veterinárních lékařů volně žijících zvířat a zvířat zoologických…1 pobočka

Palackého 1946/1, Brno
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Naše asociace je zájmovým sdružením veterinářů, kteří se zajímají o léčbu exotických zvířat. Naše asociace pořádá pravidelné každoroční semináře s prezentacemi kolegů, workshopy a prohlídkami zoologických zahrad. Již mnoho let připravujeme pro veterináře a veterinární studenty podzimní semináře…

7ZFP akademie, a.s. (pobočka Rosice u Brna)21 poboček

Úvoz 786, Rosice u Brna
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Vzděláváme veřejnost ve financích. Rozvíjíme finanční gramotnost obyvatel ČR. Nabízíme osobnostní růst, seberealizaci a rozvoj vlastního podnikání. Pomůžeme vám vybrat finanční produkt, který bude odpovídat vašim potřebám a preferencím.

8Malá Irena

Provozuji poradenství a také nabízím služby v oblasti public relations.

9Sdružení SCAN

Zabýváme se osvětovou, vzdělávací, publikační a výzkumnou činností v oblasti péče o osoby postižené duševními poruchami.

10Bc. Barbora Křivánková / Jazyková škola s Bárou

Nabízím studentům výuku angličtiny, němčiny, ruštiny, francouzštiny a španělštiny v moderně vybavených učebnách. Zakládám si na osobním přístupu a spokojenosti studentů.


Firmy v dalších lokalitách

Obce v lokalitě Brno - venkov


Vzdělávací zařízení, agentury, kurzy v lokalitě Brno - venkov – detailní popis

Na portálu Ekatalog.cz v oboru Vzdělávací zařízení, agentury, kurzy najdete 10 firem, živnostníků a institucí. Z toho je 9 bezdlužných dle evidence CreditCheck. Naši zástupci už osobně prověřili přes 3 firem v regionu Brno - venkov.