Vzdělávací zařízení, agentury, kurzy – Olomouc

1–10 firem z 86 nalezených Filtry

1Vzdělávací centrum pro veřejnou správu ČR, o.p.s. (pobočka Olomouc)3 pobočky

Mariánská 845/4, Olomouc
Otevřeno do 16:00
Bezdlužná

Poskytování vzdělávacích služeb pro veřejnou správu, sociální služby. Nabídka kurzů, konferencí, pracovních setkání, stáží, zprostředkování kontaktů i konzultací.

2Gymnázium, Šumperk, Masarykovo náměstí 8 (Olomouc)2 pobočky

Škola s více než devadestáliletou tradicí. Šumperské gymnázium si zakládá na své všeobecnosti, student může studovat všechny existující vysokoškolské obory. Studium je provázeno s komplexem aktivit, které navazují na výuku a průřezově doplňují vzdělávání na škole. Jsou to adaptační kurzy, lyžařské…

3Střední odborná škola a Střední odborné učiliště služeb Velký Újezd, s.r.o.

4.4
★★★★★
★★★★★
(7)
Navrátilova 321, Velký Újezd Bezdlužná

Škola se nachází v městysi Velký Újezd v blízké vzdálenosti od měst Olomouc, Přerov a Lipník nad Bečvou. Areál školy je rozlehlý a zahrnuje moderně vybavené budovy a pracoviště, sportovní areál a zelené plochy pro relaxaci. Nabízíme také cateringové služby.

4Knittlová Jana - vzdělávací centrum1 pobočka

4.3
★★★★★
★★★★★
(6)
Wellnerova 134/7, Olomouc Bezdlužná

Nabízíme rekvalifikační kurzy akreditované MŠMT. A to masérský kurz, kosmetický kurz, kurz permanentní make-up, kurz pedikúry, kurz manikúry. Spolupráce s Úřadem práce. Další kurzy jsou reflexní masáže, bambusové masáže, hawaii masáže, lávové kameny, baňkování, lymfodrenážní masáže, protimigrénová…

5Černoch Lubomír, PhDr.

5.0
★★★★★
★★★★★
(1)
Holická 568/31, Olomouc Bezdlužná

Pořádáme odborné kurzy v oblasti pracovního a obchodního práva, personalistiky, ekonomiky, účetnictví, managementu a marketingu. Dále i nabízíme kurzy sekretářské a obchodní dovednosti, finanční řízení, odpadové hospodářství a zahraniční obchod.

6Daníček Josef - Silex Olomouc

Rekvalifikační kurzy a rekvalifikace v akreditaci Ministerstva školství v následujících oborech: kuchař - číšník, holič - kadeřník, účetnictví, masér, prodavač, práce na PC, automechanik, mechanik - opravář. Svářečské kurzy.

7AQE advisors, a.s. (pobočka Olomouc)2 pobočky

5.0
★★★★★
★★★★★
(4)
Krapkova 280/7, Olomouc

Nabízíme ekonomické a organizační poradenství pro města i obce a tvorbu podkladů pro rozpočty. Dále nabízíme softwarové vybavení. Zabýváme se také vzděláváním pracovníků organizací veřejného sektoru.

8Spolek Trend vozíčkářů Olomouc1 pobočka

4.4
★★★★★
★★★★★
(7)
Lužická 101/7, Olomouc Bezdlužná

Nabízíme osobní asistenci, půjčování kompenzačních pomůcek a poskytování poradenství, sociální rehabilitace. Pořádání vzdělávacích kurzů či volnočasových aktivit. Sociální podnikání - digitalizace, callcentrum.

9Základní škola a Mateřská škola Olomouc, Řezníčkova 1, příspěvková organizace3 pobočky

1.0
★★★★★
★★★★★
(1)
Řezníčkova 25/1, Olomouc
Otevřeno do 15:00
Bezdlužná

Provozujeme základní a mateřskou školu se školní družinou, jídelnou a školním hřištěm. K dispozici jsou zájmové kroužky jako keramický, sportovní a výtvarný kroužek, flétna a další. Podpora technických a jazykových dovedností.

10Mgr. Zuzana Andělová - vzdělávací středisko Olomouc

5.0
★★★★★
★★★★★
(5)
Pasteurova 935/8a, Olomouc Bezdlužná

Institut pro rozvoj řemesel a podnikání. Nabízíme služby v oblasti vzdělávání dospělých, zajišťujeme profesní rozvoj, rozšiřování znalostí a dovedností pracovníků firem.


Vzdělávací zařízení, agentury, kurzy – další kategorie

Firmy v dalších lokalitách

Obce v lokalitě Olomouc


Vzdělávací zařízení, agentury, kurzy v lokalitě Olomouc – detailní popis

Na portálu Ekatalog.cz v oboru Vzdělávací zařízení, agentury, kurzy najdete 86 firem, živnostníků a institucí. Z toho je 77 bezdlužných dle evidence CreditCheck. Naši zástupci už osobně prověřili přes 26 firem v regionu Olomouc.