Vzdělávací zařízení, agentury, kurzy – Olomouc

1–10 firem z 121 nalezených Filtry

1Vzdělávací centrum pro veřejnou správu ČR, o.p.s. (pobočka Olomouc)3 pobočky

Mariánská 845/4, Olomouc
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Poskytování vzdělávacích služeb pro veřejnou správu, sociální služby. Nabídka kurzů, konferencí, pracovních setkání, stáží, zprostředkování kontaktů i konzultací.

2Střední odborná škola a Střední odborné učiliště služeb Velký Újezd, s.r.o.

5.0
★★★★★
★★★★★
(1)
Navrátilova 321, Velký Újezd Bezdlužná

Škola se nachází v městysi Velký Újezd v blízké vzdálenosti od měst Olomouc, Přerov a Lipník nad Bečvou. Areál školy je rozlehlý a zahrnuje moderně vybavené budovy a pracoviště, sportovní areál a zelené plochy pro relaxaci. Nabízíme také cateringové služby.

3Knittlová Jana - vzdělávací centrum1 pobočka

Nabízíme rekvalifikační kurzy akreditované MŠMT. A to masérský kurz, kosmetický kurz, kurz permanentní make-up, kurz pedikúry, kurz manikúry. Spolupráce s Úřadem práce. Další kurzy jsou reflexní masáže, bambusové masáže, hawaii masáže, lávové kameny, baňkování, lymfodrenážní masáže, protimigrénová…

4Černoch Lubomír, PhDr.

5.0
★★★★★
★★★★★
(1)
Holická 568/31, Olomouc Bezdlužná

Pořádáme odborné kurzy v oblasti pracovního a obchodního práva, personalistiky, ekonomiky, účetnictví, managementu a marketingu. Dále i nabízíme kurzy sekretářské a obchodní dovednosti, finanční řízení, odpadové hospodářství a zahraniční obchod.

5Daníček Josef - Silex Olomouc

5.0
★★★★★
★★★★★
(1)
Horní lán 1310/10a, Olomouc Bezdlužná

Rekvalifikační kurzy a rekvalifikace v akreditaci Ministerstva školství v následujících oborech: kuchař - číšník, holič - kadeřník, účetnictví, masér, prodavač, práce na PC, automechanik, mechanik - opravář. Svářečské kurzy.

6AQE advisors, a.s. (pobočka Olomouc)2 pobočky

Nabízíme ekonomické a organizační poradenství pro města i obce a tvorbu podkladů pro rozpočty. Dále nabízíme softwarové vybavení. Zabýváme se také vzděláváním pracovníků organizací veřejného sektoru.

7Spolek Trend vozíčkářů Olomouc1 pobočka

Nabízíme osobní asistenci, půjčování kompenzačních pomůcek a poskytování poradenství, sociální rehabilitace. Pořádání vzdělávacích kurzů či volnočasových aktivit. Sociální podnikání - digitalizace, callcentrum.

8Univerzita Palackého v Olomouci - Pedagogická fakulta10 poboček

Pedagogická fakulta nabízí vysokoškolské vzdělání budoucím učitelům a dalším pedagogickým pracovníkům pro různé druhy škol mateřských, základních a středních, školských i mimoškolských výchovných a vzdělávacích zařízení.

9Střední škola polytechnická Olomouc, Rooseveltova 79

Provozujeme státní střední odbornou školu zajišťující výuku tříletých i čtyřletých studijních oborů obchodník a mechanik instalatérských a elektrotechnických zařízení budov. Zajišťujeme také výuku ve dvouletých nástavbových oborech dřevařská a nábytkářská výroba, stavební provoz a provozní…

10Základní škola a Mateřská škola Olomouc, Řezníčkova 1, příspěvková organizace3 pobočky

1.0
★★★★★
★★★★★
(1)
Řezníčkova 25/1, Olomouc
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Provozujeme základní a mateřskou školu se školní družinou, jídelnou a školním hřištěm. K dispozici jsou zájmové kroužky jako keramický, sportovní a výtvarný kroužek, flétna a další. Podpora technických a jazykových dovedností.


Vzdělávací zařízení, agentury, kurzy – další kategorie

Firmy v dalších lokalitách

Obce v lokalitě Olomouc


Vzdělávací zařízení, agentury, kurzy v lokalitě Olomouc – detailní popis

Na portálu Ekatalog.cz v oboru Vzdělávací zařízení, agentury, kurzy najdete 121 firem, živnostníků a institucí. Z toho je 109 bezdlužných dle evidence CreditCheck. Naši zástupci už osobně prověřili přes 36 firem v regionu Olomouc.