Střední zahradnická škola Rajhrad, příspěvková organizace

Hledáš střední školu a baví tě zahradničení? Pak se přihlas na Střední zahradnickou školu Rajhrad. Nabízíme ti studium v oborech Zahradnictví, Ekologie a životní prostředí, Přírodovědné lyceum, Zahradník a Zahradnická nástavba. Na naší škole pořádáme i různé kurzy, např. floristický kurz nebo řez ovocných dřevin.

PaedDr. Marek Kňažík (ředitel)
 • střední zahradnická škola, největší zahradnická škola, široká nabídka vzdělávacích zahradnických služeb, práce s žáky se specifickými poruchami učení, dvouleté a čtyřleté obory vzdělání, střední škola obor Přírodovědné lyceum, střední škola obor Zahradník, střední škola obor Zahradnictví, střední škola obor Zahradnictví nástavba, střední škola nástavbové studium, střední škola obor Ekologie a životní prostředí, střední škola obor Zahradnictví zkrácené studium, střední škola obor Zahradník zkrácené studium, centrum celoživotního vzdělávání, střední škola ubytování žáků, národní kolekce růží, celoživotní vzdělávání, autoškola skupina B, autoškola skupina T, profesní kvalifikace, rekvalifikace, odborné kurzy, kurzy pro veřejnost, kurz kytice, jarní floristický seminář, adventní a vánoční floristický kurz, kurz řez ovocných dřevin, svatební floristický seminář, kurz roubování, kurz pěstujeme zdravou zeleninu, rekvalifikace florista, rekvalifikační kurz florista, školní zahradnická prodejna
 • Jsme největší zahradnická škola v Jihomoravském kraji a významná střední zahradnická škola v ČR. Studentům nabízíme vzdělání v několika oborech – Zahradnictví, Ekologie a životní prostředí, Přírodovědné lyceum, Zahradník a Zahradnická nástavba. Studium je u nás zakončeno maturitou, nebo výučním listem. 

  Na naší škole poskytujeme také celoživotní vzdělávání. Provádíme zkoušky profesní kvalifikace, pořádáme rekvalifikační kurzy a odborné krátkodobé kurzy pro veřejnost – kurz kytice, floristický kurz, kurz řez ovocných stromů, kurz roubování a mnoho dalších kurzů. Provozujeme autoškolu pro zájemce o získání řidičského oprávnění skupin B a T.

  Provozujeme také školní zahradnickou prodejnu, ve které vám nabízíme mnoho druhů rostlin, okrasných dřevin, ovocných dřevin, květinových vazeb a mnoho dalšího.  

Poslat poptávku Trasa do místa www.skolarajhrad.cz 547 426 311 rajhrad@skolarajhrad.cz

Otevírací doba

Otevřeno do 16:00
 • Pondělí 7:00 – 16:00
 • Úterý 7:00 – 16:00
 • Středa 7:00 – 16:00
 • Čtvrtek 7:00 – 16:00
 • Pátek 7:00 – 16:00
 • Sobota Zavřeno
 • Neděle Zavřeno