Rekvalifikace, rekvalifikační kurzy – Morava

Potřebujete získat kvalifikaci pro nové zaměstnání nebo si udržet stávající zaměstnání? Přihlaste se na rekvalifikační kurz. Naučíte se nové dovednosti a získáte osvědčení o rekvalifikaci. Přehled rekvalifikačních kurzů v lokalitě Morava.

1–10 firem z 502 nalezených Filtry

1Střední škola technická a gastronomická Blansko1 pobočka

4.5
★★★★★
★★★★★
(1)
Bezručova 1601/33, Blansko Bezdlužná Ověřená

Na Střední škole technické a gastronomické Blansko nabízíme mnoho zajímavých oborů jak maturitních, tak i učebních. Studujte u nás obor Mechanik seřizovač, Mechanik elektrotechnik, Nástrojař, Elektrikář nebo Kuchař - číšník.

2Školení řidičů s.r.o.

5.0
★★★★★
★★★★★
(1)
Nákladní 3179/1, Ostrava
Otevřeno do 14:00
Bezdlužná Ověřená

Provozujeme školicí středisko. Nabízíme školení a kurzy pro řidiče – vstupní školení k získání průkazu profesní způsobilosti řidiče, školení řidičů vozidel do 3 500 kg neboli školení řidičů referentů, školení řidičů vozidel nad 3 500 kg a školení obsluhy vysokozdvižných vozíků. Nabízíme…

3Střední zahradnická škola Rajhrad, příspěvková organizace1 pobočka

Masarykova 198, Rajhrad
Dnes už má zavřeno
Ověřená

Hledáš střední školu a baví tě zahradničení? Pak se přihlas na Střední zahradnickou školu Rajhrad. Nabízíme mnoho zajímavých oborů – obor Ekologie a životní prostředí, Zahradnictví, Přírodovědné lyceum, Zahradník a Zahradnická nástavba. Na naší škole pořádáme i různé kurzy, např. floristický…

4Střední škola stavební a dřevozpracující, Ostrava, příspěvková organizace

4.2
★★★★★
★★★★★
(10)
U Studia 2654/33, Ostrava – Zábřeh Bezdlužná Ověřená

Na Střední škole stavební a dřevozpracující nabízíme studium mnoha zajímavých oborů. Studovat u nás můžete maturitní, učební i nástavbové obory. Z učebních oborů nabízíme např. obor Instalatér, Truhlář, Zedník nebo Malíř. Kompletní nabídku oborů naleznete na našem webu.

5HORNÍČKOVA AUTOŠKOLA

4.3
★★★★★
★★★★★
(42)
Lužickosrbská 228/13, Šumperk
Otevřeno od 13:30
Bezdlužná Ověřená

Provozujeme autoškolu. Nabízíme výcvik řidičů v moderních a bezpečných automobilech. Školení je pořádáno v akreditovaném školicím středisku pro řidiče v Šumperku. Nabízíme kurzy pro osobní vozidla, autobusy, traktory, nákladní vozidla a motocykly.

6Střední škola společného stravování, Ostrava - Hrabůvka, příspěvková organizace

4.5
★★★★★
★★★★★
(2)
Krakovská 1095/33, Ostrava – Hrabůvka Bezdlužná Ověřená

Hledáš střední školu a zajímá tě gastronomie? Přihlas se na Střední školu společného stravování. Nabízíme jak maturitní obory, tak i učební obory a jeden nástavbový obor. U nás můžeš studovat obor Kuchař, obor Číšník, obor Služby cestovního ruchu, obor Hotelový a restaurační provoz a další…

7Radek Petráš

Drobného 317/58, Brno Bezdlužná Ověřená

Jsem lektor rétoriky. Chceš se naučit, jak se opravdu vyjádřit? Pak jsem tu pro tebe. Nabízím semestrální kurzy rétoriky pro veřejnost, individuální kurzy rétoriky a firemní kurzy komunikace. Mezi mé další služby patří online kurzy rétoriky a přednášky na školách. Vystupuji i jako stand-up…

8Svařečská škola Interprodukt s.r.o.1 pobočka

4.8
★★★★★
★★★★★
(1)
Palackého třída…, Brno-Královo Pole Bezdlužná Ověřená

Nabízíme vám svářečské kurzy, periodické zkoušky, zaškolení, doškolení a přezkoušení svářečů. Dále poskytujeme konzultační poradenství v oboru svařování, zámečnické, soustružnické a svářečské práce. Navštivte naši svářečskou školu v Brně.

9Střední škola služeb a podnikání, Ostrava-Poruba, příspěvková organizace

Příčná 1108/1, Ostrava Bezdlužná Ověřená

Střední škola služeb a podnikání se zaměřuje na výuku čtyřletých studijních oborů fotograf, obor kosmetické služby, sportovní a rekondiční masér, ekonomika, podnikání. Dále také tříleté obory - prodavač, aranžér, kadeřník. Nabízí kurz fotoreportéra.

10TRAS, spol. s r. o.

4.8
★★★★★
★★★★★
(15)
Podvesná XVII 3833, Zlín
Otevřeno do 13:30
Bezdlužná Ověřená

Provádíme výuku a výcvik žadatelů o řidičské oprávnění. Řidičské oprávnění skupin B-osobní automobil, C-nákladní automobil, D-autobus, E-vlek. Dále zajišťujeme školení řidičů, kondiční a zdokonalovací jízdy, přípravu na vrácení řidičského oprávnění.


Rekvalifikace, rekvalifikační kurzy – další kategorie

Firmy v dalších lokalitách


Rekvalifikace, rekvalifikační kurzy v lokalitě Morava – detailní popis

Rekvalifikace je proces získání nové kvalifikace a zvýšení, rozšíření nebo prohloubení dosavadní kvalifikace, včetně jejího udržování nebo obnovování. Rekvalifikace je vhodná pro všechny lidi, kteří chtějí změnit svou kariéru nebo zlepšit své pracovní příležitosti. Je určena i pro lidi, kteří doposud žádnou kvalifikaci nezískali. 

Druhy rekvalifikačních kurzů

  • Rekvalifikační kurzy veřejné – účastník kurzu si kurz hradí ze svých prostředků.
  • Rekvalifikační kurzy zabezpečované úřadem práce – jsou kurzy, které sjednává a hradí úřad práce. Aby byla osoba zařazena do rekvalifikačního kurzu od úřadu práce, musí nejdříve splnit podmínky úřadu. 

Rekvalifikačních kurzů existuje široká škála. Všechny kurzy jsou zaměřeny na získání odborných znalostí a praktických dovedností, které jsou přímo aplikovatelné v daném oboru. Délka rekvalifikačních kurzů se liší v závislosti na konkrétním kurzu. Některé kurzy mohou trvat několik týdnů, jiné zase několik měsíců. 

Osvědčení o rekvalifikaci

Rekvalifikační kurzy jsou zakončeny závěrečnou zkouškou. Kurzy, které jsou akreditované Ministerstvem školství, mládeže a tělovýchovy ČR, vydávají úspěšným absolventům osvědčení o rekvalifikaci. Tato osvědčení jsou dokladem o získání nové kvalifikace v daném oboru a nahrazují školní vzdělání. Dále jsou podkladem pro získání živnostenského oprávnění pro daný obor. Osvědčení mají neomezenou platnost.