Zahradnické služby, práce – Morava

Krásná a udržovaná zahrada je snem každého. Nicméně, péče o zahradu může být náročná nejen po stránce časové, ale i fyzické. Pokud nemáte čas ani energii na údržbu zahrady, využijte profesionální zahradnickou firmu. Zahradnické firmy v lokalitě Morava.

1–10 firem z 460 nalezených Filtry

1Vladík Ivo - tesařství1 pobočka

5.0
★★★★★
★★★★★
(3)
Dolní Lhota 4, Blansko
Otevřeno od 7:00
Bezdlužná Ověřená

TesařstvíOpatřil-Vladík nabízí dodávku tesařských konstrukcí a rekonstrukce historických objektů. Dále v naší nabídce můžete najít služby jako krovy, dřevěné obklady fasád, pergoly a altány, rozhledny a mostky nebo mlýnská kola. Zajišťujeme kompletní střechy na klíč včetně montáže…

2Prefa Brno a.s.6 poboček

3.0
★★★★★
★★★★★
(1)
Kulkova 4231/10, Brno Bezdlužná Ověřená

Jsme přední český výrobce betonových stavebních dílců. Dodáváme kvalitní výrobky z betonu, železobetonu a předpjatého betonu. Provozujeme také e-shop s betonovými výrobky. U nás pořídíte stropní konstrukce, bednicí tvarovky, betonové nádrže, betonovou dlažbu, betonové ploty a mnoho dalších…

3Ing. Josef Urban - ZAHRADNICTVÍ

4.7
★★★★★
★★★★★
(168)
24. dubna 85, Želešice Bezdlužná Ověřená

Hledáte kvalitní zahradnictví v Brně? Pak jsme tu pro vás. Nabízíme vám rostliny pro každé roční období. Specializujeme se na prodej ovocných stromů, vzrostlých stromů, růží a mnoha dalších rostlin. Z ovocných stromů nabízíme jabloně, hrušně, meruňky, slivoně, broskvoně, třešně, višně a…

4Jan Vašek - TESAŘSTVÍ-POKRÝVAČSTVÍ

Osvobození II 257, Fryšták Bezdlužná Ověřená

Naše firma se zaměřuje na komplexní tesařské, pokrývačské a klempířské práce. Dále také na odbornou montáž střešních oken VELUX, FAKRO a ROTO. Specializujeme se na krokvové soustavy všech tvarů, pergoly, stání pro auta, zahradní domky, palubkové podbití domků, štítů a palubkové podlahy,…

5IZOLACE M s.r.o.1 pobočka

4.5
★★★★★
★★★★★
(2)
Tř. Maršála…, Uherské Hradiště Bezdlužná Ověřená

Jsme specialisté na hydroizolace. Provádíme střešní izolace, izolace balkonů, teras, bazénů a jezírek. Specializujeme se i na izolace proti radonu a metanu, zemní vlhkosti, tlakové vodě atd. Součástí našich služeb jsou dodávky materiálů pro hydroizolace a klempířské práce.

6ZAHRADNICTVÍ HAVLINA – Ing. Petr HAVLINA

4.4
★★★★★
★★★★★
(106)
Radvanická 921/22, Ostrava-Michálkovice Bezdlužná Ověřená

V Zahradnictví Havlina vám nabízíme široký výběr řezaných a pokojových květin, ovocných a okrasných stromů a keřů. Dále u nás zakoupíte osivo, cibuloviny, zeleninové sadby, substráty, rašelinu, hnojiva, přípravky na ochranu rostlin, květináče a mnoho dalšího.

7Obecní lesy Bludov s.r.o.

4.9
★★★★★
★★★★★
(9)
8. května 906, Bludov Bezdlužná Ověřená

Provozujeme zahradnictví – Zámeckou oranžerii, kde vám nabízíme květinové vazby, pokojové květiny, balkonové květiny, ovocné stromy a keře, bylinky a mnoho dalšího. Součástí našeho zahradnictví je Kavárna v oranžerii. Provozujeme také lom, kde vyrábíme a prodáváme frakce.

8Střední vinařská škola Valtice, příspěvková organizace1 pobočka

Sobotní 116, Valtice Bezdlužná Ověřená

Na Střední vinařské škole Valtice vyučujeme maturitní obory, učební obory a nabízíme nástavbové studium i celoživotní vzdělávání. Součástí školy je zahradní centrum, pálenice, moštárna, agrolaboratoř a školní sklep Venerie. Pro veřejnost pořádáme degustace, nabízíme catering a ubytování.

9Střední zahradnická škola Rajhrad, příspěvková organizace1 pobočka

Masarykova 198, Rajhrad
Dnes už má zavřeno
Ověřená

Hledáš střední školu a baví tě zahradničení? Pak se přihlas na Střední zahradnickou školu Rajhrad. Nabízíme mnoho zajímavých oborů – obor Ekologie a životní prostředí, Zahradnictví, Přírodovědné lyceum, Zahradník a Zahradnická nástavba. Na naší škole pořádáme i různé kurzy, např. floristický…

10Česko kvete MV s.r.o.

5.0
★★★★★
★★★★★
(4)
Václavov 730/1, Miroslav Ověřená

Prodáváme unikátní patentované půdní kondicionéry TerraCottem obohacené o hnojiva pro venkovní a pokojové rostliny. Tyto kondicionéry vyživují rostliny, poskytují rostlinám potřebnou vláhu a chrání je proti suchu a nepravidelným zálivkám. Dále dodáváme cibuloviny a květinové mobiliáře.


Zahradnické služby, práce – další kategorie

Firmy v dalších lokalitách


Zahradnické služby, práce v lokalitě Morava – detailní popis

Zahradnické služby hrají zásadní roli v udržování krásy a životaschopnosti zahrad. Profesionální zahradníci mají znalosti, dovednosti a vybavení potřebné k péči o zahradu a vytvoření atraktivního venkovního prostoru. Pokud nemáte čas, chybí vám znalosti nebo po náročném dni v práci už nemáte dostatek energie postarat se o svou zahradu, jsou pro vás zahradnické služby neocenitelnou pomocí. 

Investice do zahradnických služeb se vyplatí nejen v podobě krásné zahrady, ale také v podobě radosti a pohodlí, které zahrada poskytuje. 

Co zahrnují zahradnické služby?

Návrhy zahrad

Zahradnické služby začínají profesionálním návrhem zahrady. Zkušení zahradníci spolupracují s klienty, aby pochopili jejich přání a potřeby. S kreativitou a znalostmi navrhnou zahradu, která odráží osobnost majitelů a sladí se s okolní krajinou. Správné rozmístění rostlin, cest, altánů a vodních prvků jsou základem pro úspěšný design zahrady.

Realizace zahrad

Zahradnické služby dále zahrnují zakládání a výsadbu zahrady. Zahradníci se postarají o přípravu půdy, zvolí vhodné rostliny a vysází je do záhonů nebo květinových nádob. Jejich odborný přístup zajišťuje, že rostliny mají správné podmínky pro zdravý růst a kvetení.

Údržba a péče o zahrady

Jednou z nejvýznamnějších součástí zahradnických služeb je pravidelná údržba a péče o zahradu. Zahradníci se starají o zalévání, hnojení, stříhání trávníků, zastřihávání keřů a živých plotů a kontrolu škůdců. Pravidelná péče zajišťuje, že zahrada zůstává krásná a udržovaná po celý rok.

Ošetřování stromů

Stromy jsou významným prvkem každé zahrady a jejich zdraví a bezpečnost závisí na jejich pravidelné péči. Zahradnické služby zahrnují ošetřování stromů, což spočívá v  odstraňování mrtvých větví, řezu pro zlepšení tvaru a omezení rizika pádu větví a dalších činnostech.

Instalace zahradních prvků

Kromě péče o rostliny a trávníky nabízejí zahradnické služby také instalace různých zahradních prvků, jako jsou zahradní jezírka, zahradní fontány, kamenné cesty, dřevěné altány a další prvky. Tyto prvky dodávají zahradě osobitý charakter a jsou výborným způsobem, jak zvýraznit její krásu.