IZOLACE M s.r.o. – logo společnosti IZOLACE M s.r.o.

Jsme specialisté na hydroizolace. Provádíme izolace střech, izolace balkonů, izolace teras, izolace bazénů a izolace jezírek. Specializujeme se i na izolace proti radonu a metanu, zemní vlhkosti, tlakové vodě atd. Součástí našich služeb jsou dodávky materiálů pro hydroizolace a klempířské práce.

Recenze

 • 4.5
  (2)

  google 2 Google recenzí

 • Klíčová slova 31

  izolace, hydroizolace, izolace střech, střešní izolace, izolace rovných střech, izolace šikmých střech, izolace balkonů, izolace teras, izolace bazénů, izolace jezírek, izolace proti zemní vlhkosti, izolace proti tlakové vodě, izolace proti radonu, izolace proti metanu, izolace proti ropným produktům, izolace proti chemickým látkám, zelená úsporám, materiál pro hydroizolace, aplikace fólií, speciální izolace, tlakové izolace, Fatrafol, Protan, Rhenofol, Rhepanol, Evalon, Sikaplan, Alkorplan, dodávky materiálů pro hydroizolace, hydroizolační materiály, klempířské práce

 • Popis

  V IZOLACE M s.r.o. se zabýváme izolacemi rovných a šikmých střech, balkónů, teras, bazénů a jezírek. Provádíme hydroizolace proti zemní vlhkosti, tlakové vodě, radonu a metanu, ropným produktům a chemickým látkám.

  Zabýváme se i dodávkami materiálů pro hydroizolace. Součástí našich služeb jsou i odborné klempířské práce.

  Naši pracovníci mají několikaletou praxi v oboru a jsou pravidelně proškolováni. Jako firma jsme proškoleni na aplikaci fólií systémů Fatrafol, Protan, Rhenofol, Rhepanol, Evalon, Sikaplan a Alkorplan.

Napište nám o úpravu údajů

×

Online poptávka

Poptáváte firmu IZOLACE M s.r.o.

Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů.

Poptávka je určena výhradně k zasílání poptávek, nebo dotazů souvisejících s činností dané firmy/firem. Zprávy mohou být korekturovány našimi operátory, následně jsou zaslány klientovi.