Vzdělávací zařízení, agentury, kurzy – Zlín

1–10 firem z 103 nalezených Filtry

1ZELENKA Czech Republic, s.r.o.3 pobočky

4.7
★★★★★
★★★★★
(55)
Kvítková 4703, Zlín Bezdlužná

Překlady a tlumočení všech světových jazyků. Překlady dokumentů ve všech oborech a různých grafických formátech. Výuka jazyků - angličtina, němčina, francouzština, italština, španělština. Lokalizace softwaru. TRADOS, TRANSIT, ISO 9001:2000.

2ABECEDA s.r.o.2 pobočky

Vícedenní kurzy angličtiny, němčiny a ruštiny vedené superlearning metodou zrychleného učení. Týdenní jazykové kurzy jsou zaměřené na komunikaci a rozmluvení. Pořádáme letní tábory a campy pro děti a mládež od 10 let vedené výhradně rodilými mluvčími z USA, Austrálie.

3MAXIMUM, jazyková agentura s.r.o.2 pobočky

5.0
★★★★★
★★★★★
(1)
nám. 3. května 1791, Otrokovice Bezdlužná

Jazyková škola. Mezi vyučované jazyky patří angličtina, němčina, ruština, španělština, francouzština a italština. Angličtina pro děti od 3let, pomaturitní studium, profesionální firemní a individuální výuka. Pro děti tábory s výukou angličtiny.

4STEZA Zlín, spol. s r.o. (lázně Zlín)3 pobočky

4.4
★★★★★
★★★★★
(1128)
Hradská 888, Zlín
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Provoz sportovišť, tělovýchovné služby, provoz bazénů 50 a 25 metrů a možnost využití dětského bazénu. K dispozici je sauna, pára a masáže. STEZA Zlín, spol. s r.o. je akreditovanou společností k provádění vzdělávacích rekvalifikačních kurzů a k vydávání Osvědčení o kvalifikaci s celostátní…

5Jazyková agentura S, spol. s r.o.1 pobočka

2.5
★★★★★
★★★★★
(51)
Vršava 646, Zlín Bezdlužná

Individuální i skupinová výuka německého, anglického, francouzského a ruského jazyka, kurzy pořádáme v našich učebnách nebo ve Vaší firmě. Dále zajišťujeme firemní kurzy, výuku v zahraničí, jazykovou turistiku, tlumočení a překlady.

6Jazyková škola AMÁDEUS, s.r.o.

Jazyková škola s dlouholetou tradicí. Specializujeme se na výuku anglického, německého, španělského, francouzského, italského a ruského jazyka ve všech úrovních pokročilosti. Kurzy ve všech úrovních pokročilosti.

7Bártková Barbora - Salon Alexandra

4.7
★★★★★
★★★★★
(15)
J. A. Bati 5645, Zlín Bezdlužná

Nabízíme Vám komplexní služby v péči o Váš zevnějšek, kosmetické ošetření, ostranění kuperozy (rozšiřených žilek v obličeji), permanentní make-up a rekvalifikační kurzy, to vše v příjemném prostředí našeho salonu v budově č. 51. Náš salon úzce spolupracuje v oblasti pořádání rekvalifikačních kurzů…

8Business Kids, spol. s r.o.

Vzdělávání dětí pro oblasti podnikatelských dovedností. Můžete do toho zapojit i Vaši školu. Přidejte se k nám. Více informací se dozvíte na naší webové stránce nebo nám napište, rádi odpovíme.

9Střední škola gastronomie a obchodu Zlín

Střední škola gastronomie a obchodu Zlín. Škola byla založena v roce 1958. Jsme veřejná škola zřízená Zlínským krajem se sídlem v centru Zlína na Štefánikově ulici č.p. 3015. Žáci vykonávají odborný výcvik na provozních pracovištích hotelového, restauračního a obchodního typu ve Zlíně a blízkém…

10PROFIMA EFFECTIVE, s.r.o.

5.0
★★★★★
★★★★★
(1)
Tyršovo nábřeží 760, Zlín
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

PROFIMA EFFECTIVE, s.r.o., je moderní poradensko-vzdělávací společnost s dlouholetou působností na českém trhu. Naše programy jsou akreditovány Ministerstvem školství, mládeže a tělovýchovy ČR, Ministerstvem vnitra ČR a Ministerstvem práce a sociálních věcí ČR. Pro naše klienty hledáme praktická…


Vzdělávací zařízení, agentury, kurzy – další kategorie

Firmy v dalších lokalitách

Obce v lokalitě Zlín


Vzdělávací zařízení, agentury, kurzy v lokalitě Zlín – detailní popis

Na portálu Ekatalog.cz v oboru Vzdělávací zařízení, agentury, kurzy najdete 103 firem, živnostníků a institucí. Z toho je 93 bezdlužných dle evidence CreditCheck. Naši zástupci už osobně prověřili přes 31 firem v regionu Zlín.