Vzdělávací zařízení, agentury, kurzy – Zlín

1–10 firem z 82 nalezených Filtry

1ZELENKA Czech Republic, s.r.o.3 pobočky

Překlady a tlumočení všech světových jazyků. Překlady dokumentů ve všech oborech a různých grafických formátech. Výuka jazyků - angličtina, němčina, francouzština, italština, španělština. Lokalizace softwaru. TRADOS, TRANSIT, ISO 9001:2000.

2ABECEDA s.r.o.2 pobočky

4.4
★★★★★
★★★★★
(3)
Pozlovice 337, Pozlovice Bezdlužná

Vícedenní kurzy angličtiny, němčiny a ruštiny vedené superlearning metodou zrychleného učení. Týdenní jazykové kurzy jsou zaměřené na komunikaci a rozmluvení. Pořádáme letní tábory a campy pro děti a mládež od 10 let vedené výhradně rodilými mluvčími z USA, Austrálie.

3MAXIMUM, jazyková agentura s.r.o.2 pobočky

5.0
★★★★★
★★★★★
(1)
nám. 3. května 1791, Otrokovice Bezdlužná

Jazyková škola. Mezi vyučované jazyky patří angličtina, němčina, ruština, španělština, francouzština a italština. Angličtina pro děti od 3let, pomaturitní studium, profesionální firemní a individuální výuka. Pro děti tábory s výukou angličtiny.

4Jazyková agentura S, spol. s r.o.1 pobočka

2.5
★★★★★
★★★★★
(51)
Vršava 646, Zlín Bezdlužná

Individuální i skupinová výuka německého, anglického, francouzského a ruského jazyka, kurzy pořádáme v našich učebnách nebo ve Vaší firmě. Dále zajišťujeme firemní kurzy, výuku v zahraničí, jazykovou turistiku, tlumočení a překlady.

5Jazyková škola AMÁDEUS, s.r.o.

Jazyková škola s dlouholetou tradicí. Specializujeme se na výuku anglického, německého, španělského, francouzského, italského a ruského jazyka ve všech úrovních pokročilosti. Kurzy ve všech úrovních pokročilosti.

6Bártková Barbora - Salon Alexandra

4.2
★★★★★
★★★★★
(41)
J. A. Bati 5645, Zlín Bezdlužná

Nabízíme Vám komplexní služby v péči o Váš zevnějšek, kosmetické ošetření, ostranění kuperozy (rozšiřených žilek v obličeji), permanentní make-up a rekvalifikační kurzy, to vše v příjemném prostředí našeho salonu v budově č. 51. Náš salon úzce spolupracuje v oblasti pořádání rekvalifikačních kurzů…

7Business Kids, spol. s r.o.

Vzdělávání dětí pro oblasti podnikatelských dovedností. Můžete do toho zapojit i Vaši školu. Přidejte se k nám. Více informací se dozvíte na naší webové stránce nebo nám napište, rádi odpovíme.

8Střední škola gastronomie a obchodu Zlín

Střední škola gastronomie a obchodu Zlín. Škola byla založena v roce 1958. Jsme veřejná škola zřízená Zlínským krajem se sídlem v centru Zlína na Štefánikově ulici č.p. 3015. Žáci vykonávají odborný výcvik na provozních pracovištích hotelového, restauračního a obchodního typu ve Zlíně a blízkém…

9PROFIMA EFFECTIVE, s.r.o.

5.0
★★★★★
★★★★★
(1)
Tyršovo nábřeží 760, Zlín
Otevřeno do 16:30
Bezdlužná

PROFIMA EFFECTIVE, s.r.o., je moderní poradensko-vzdělávací společnost s dlouholetou působností na českém trhu. Naše programy jsou akreditovány Ministerstvem školství, mládeže a tělovýchovy ČR, Ministerstvem vnitra ČR a Ministerstvem práce a sociálních věcí ČR. Pro naše klienty hledáme praktická…

10Nika Yacht s.r.o.

5.0
★★★★★
★★★★★
(1)
T.G. Masaryka 1280, Zlín
Otevřeno do 14:00
Bezdlužná

Jsme mladá dynamická společnost se zaměřením na námořní jachting a pronájem lodí. Spolupracujeme se spolehlivými zahraničními partnery a všichni naši pracovníci jsou řádně proškolení. Nabízíme plachetnice a říční lodě.


Vzdělávací zařízení, agentury, kurzy – další kategorie

Firmy v dalších lokalitách

Obce v lokalitě Zlín


Vzdělávací zařízení, agentury, kurzy v lokalitě Zlín – detailní popis

Na portálu Ekatalog.cz v oboru Vzdělávací zařízení, agentury, kurzy najdete 82 firem, živnostníků a institucí. Z toho je 74 bezdlužných dle evidence CreditCheck. Naši zástupci už osobně prověřili přes 25 firem v regionu Zlín.