Vzdělávací zařízení, agentury, kurzy – Bruntál

1–10 firem z 27 nalezených Filtry

1Talík Milan, Ing.

Provozujeme školící středisko v Bruntále. Naše školící středisko zajišťuje kurzy k získání odborné způsobilosti a pravidelné školení k obsluze a řízení strojů, školení řidičů pro účely profesní způsobilosti řidičů a školení řidičů ostatních motorových vozidel.

2Samsonová Dagmar, Mgr.

Specializujeme se na vzdělávání pedagogů a rodičů. Vzděláváme zaměstnance na různá témata jako je diagnostika a rozvoj firemního týmu, autorita, manipulace v sociálních vztazích, asertivita a další. Pořádáme kurzy, přednášky a semináře.

3Základní škola Bruntál, Okružní 38, příspěvková organizace

Naše základní devítiletá škola pro 540 žáků disponuje školní jídelnou a družinou. Vyučujeme veškeré předměty, pořádáme výlety, exkurze a kurzy.

4Základní škola a Mateřská škola Andělská Hora, okres Bruntál1 pobočka

Naše základní škola je pro 250 žáků s jídelnou a družinou. Poskytujeme poradnu pro rodiče. Dětem jsou k dispozici zájmové kroužky deskových her, florbalu, chovatelství, náboženství, teraristiky a šachů.

5Soukromá střední odborná škola PRIMA s.r.o.

Naše soukromá střední odborná škola zajišťuje výuku čtyřletých oborů management a turismus, veřejnosprávní činnost, cestovní ruch, pracovník v lázeňských službách a ve službách wellness, sportovní a rekondiční masér.

6Střední škola automobilní, Krnov, příspěvková organizace

2.0
★★★★★
★★★★★
(1)
Opavská 499/49, Krnov, Pod Cvilínem

Zajišťujeme provoz státní odborné školy a středního odborného učiliště. Vyučujeme čtyřleté obory výpočetní techniky automatizace a mechanizovaných procesů, dopravní a servisní služby, technická administrace. Dále nabízíme tříletý obor mechanik motorových vozidel a řidič profesionál.

7ACADEMIA LINGUAE

ACADEMIA LINGUAE, se sídlem nám. Minoritů 89/13, 794 01, Krnov-Pod Bezručovým vrchem, v okrese Bruntál a v kraji Moravskoslezský kraj. Právní forma Fyzická osoba podnikající dle živnostenského zákona. Založení v roce 2007. Předmětem podnikání je: Výroba, obchod a služby neuvedené v přílohách 1 až…

8MŠ Dívčí Hrad2 pobočky

Dívčí Hrad 29, Dívčí Hrad
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

MŠ Dívčí Hrad, se sídlem Dívčí Hrad 29, 793 99, Dívčí Hrad, v okrese Bruntál a v kraji Moravskoslezský kraj, zapsaná v obchodním rejstříku pod sp.zn. Pr 729, Krajský soud v Ostravě. Právní forma Příspěvková organizace. Založení v roce 2003. Pracuje u nás 10 - 19 zaměstnanců. Předmětem podnikání je…

9MŠ Dívčí Hrad, Hlinka (pobočka Hlinka)2 pobočky

Hlinka 25, Hlinka
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

MŠ Dívčí Hrad, Hlinka, se sídlem Hlinka 25, 793 99, Hlinka, v okrese Bruntál a v kraji Moravskoslezský kraj, zapsaná v obchodním rejstříku pod sp.zn. Pr 729, Krajský soud v Ostravě. Právní forma Příspěvková organizace. Založení v roce 2003. Pracuje u nás 10 - 19 zaměstnanců. Předmětem podnikání je…

10MŠ Dívčí Hrad, Bohušov (pobočka Bohušov)2 pobočky

Bohušov 42, Bohušov
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

MŠ Dívčí Hrad, Bohušov, se sídlem Bohušov 42, 793 99, Bohušov, v okrese Bruntál a v kraji Moravskoslezský kraj, zapsaná v obchodním rejstříku pod sp.zn. Pr 729, Krajský soud v Ostravě. Právní forma Příspěvková organizace. Založení v roce 2003. Pracuje u nás 10 - 19 zaměstnanců. Předmětem podnikání…


Vzdělávací zařízení, agentury, kurzy – další kategorie

Firmy v dalších lokalitách

Obce v lokalitě Bruntál


Vzdělávací zařízení, agentury, kurzy v lokalitě Bruntál – detailní popis

Na portálu Ekatalog.cz v oboru Vzdělávací zařízení, agentury, kurzy najdete 27 firem, živnostníků a institucí. Z toho je 24 bezdlužných dle evidence CreditCheck. Naši zástupci už osobně prověřili přes 8 firem v regionu Bruntál.