Vzdělávací zařízení, agentury, kurzy – Bruntál

1–10 firem z 15 nalezených Filtry

1Talík Milan, Ing.

Provozujeme školící středisko v Bruntále. Naše školící středisko zajišťuje kurzy k získání odborné způsobilosti a pravidelné školení k obsluze a řízení strojů, školení řidičů pro účely profesní způsobilosti řidičů a školení řidičů ostatních motorových vozidel.

2Samsonová Dagmar, Mgr.

Specializujeme se na vzdělávání pedagogů a rodičů. Vzděláváme zaměstnance na různá témata jako je diagnostika a rozvoj firemního týmu, autorita, manipulace v sociálních vztazích, asertivita a další. Pořádáme kurzy, přednášky a semináře.

3Základní škola Bruntál, Okružní 38, příspěvková organizace

Naše základní devítiletá škola pro 540 žáků disponuje školní jídelnou a družinou. Vyučujeme veškeré předměty, pořádáme výlety, exkurze a kurzy.

4Základní škola a Mateřská škola Andělská Hora, okres Bruntál1 pobočka

Naše základní škola je pro 250 žáků s jídelnou a družinou. Poskytujeme poradnu pro rodiče. Dětem jsou k dispozici zájmové kroužky deskových her, florbalu, chovatelství, náboženství, teraristiky a šachů.

5Soukromá střední odborná škola PRIMA s.r.o.

Naše soukromá střední odborná škola zajišťuje výuku čtyřletých oborů management a turismus, veřejnosprávní činnost, cestovní ruch, pracovník v lázeňských službách a ve službách wellness, sportovní a rekondiční masér.

6Střední škola automobilní, Krnov, příspěvková organizace

2.0
★★★★★
★★★★★
(1)
Opavská 499/49, Krnov, Pod Cvilínem

Zajišťujeme provoz státní odborné školy a středního odborného učiliště. Vyučujeme čtyřleté obory výpočetní techniky automatizace a mechanizovaných procesů, dopravní a servisní služby, technická administrace. Dále nabízíme tříletý obor mechanik motorových vozidel a řidič profesionál.

7ACET ČR o.s. (pobočka Bruntál)9 poboček

Jsme členem ACET International Alliance. Zajistíme vzdělávací projekty, programy pro mládež a spolupráci s národními a mezinárodními úřady na zlepšení politiky snižování šíření HIV. Spolupráce s organizacemi, které se zabývají problematikou AIDS.

8Buddhismus Diamantové cesty linie Karma Kagjü (pobočka Rýmařov, Edrovice)45 poboček

5.0
★★★★★
★★★★★
(7)
Karla Schinzela 140…, Rýmařov, Edrovice Bezdlužná

Zajistíme pravidelné veřejné meditace, literaturu o buddhismu a pořádáme přednášky českých a zahraničních učitelů. Pořádáme kurzy a výstavy umění tibetského buddhismu. Zprostředkování Buddhovo učení na úrovni Diamantové cesty.

9Slezská diakonie (pobočka Albrechtice)41 poboček

4.5
★★★★★
★★★★★
(2)
Lázeňská 119/2, Albrechtice
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Vedeme nízkoprahové zařízení pro děti a mládež. Zajišťujeme různé volnočasové aktivity a poskytujeme sociální poradenství.

10Základní škola Bruntál, Cihelní 6

Naše základní škola je pro 630 žáků se školní družinou a jídelnou. Ke škole patří tělocvična, fotbalové a atletické hřiště, dopravní hřiště a zahrada. Ve vzdělávání uplatňujeme moderní vyučovací metody.


Firmy v dalších lokalitách

Obce v lokalitě Bruntál


Vzdělávací zařízení, agentury, kurzy v lokalitě Bruntál – detailní popis

Na portálu Ekatalog.cz v oboru Vzdělávací zařízení, agentury, kurzy najdete 15 firem, živnostníků a institucí. Z toho je 14 bezdlužných dle evidence CreditCheck. Naši zástupci už osobně prověřili přes 5 firem v regionu Bruntál.