Vzdělávací zařízení, agentury, kurzy – Vsetín

1–7 firem z 7 nalezených Filtry

1Mgr. Tomáš Fojtů - See You! English2 pobočky

Výuka anglického, španělského a německého jazyka pro všechny úrovně obtížnosti. Zajištění kurzů pro jednotlivce, veřejnost, firmy a skupiny s maximální kapacitou 6 studentů. Výuka probíhá tradiční metodou i metodou Direct Method for English.

2EdCentre school, s.r.o.

5.0
★★★★★
★★★★★
(1)
Jasenická 1414 , Vsetín
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Jsme jazyková škola, která má ve výuce jazyků dlouholetou tradici a bohaté zkušenosti. Nabízíme kurzy angličtiny, němčiny, francouzštiny, ruštiny, češtiny pro cizince, pomaturitní studium angličtiny.

3Hulanová Ludmila- ATT Investments (pobočka Rožnov pod Radhoštěm)15 poboček

Zajišťujeme pro Vás služby, které chrání Vaše peníze před rostoucí inflací. Nabízíme prodej a výkup kovů a kamenů, vzdělávací program ATT. Svým klientům nabízíme benefity, jako např. exklusivní ceny školení, mobilních tarifů, vozů, apod. Dále se zaměřujeme na výrobu a prodej luxusních šperků,…

4RUSKÁ SYSTEMA o.s. (pobočka Vsetín)3 pobočky

Škola bojového umění určeného k sebeobraně. Pořádáme kurzy, semináře a tréninky. Nabízíme také soukromé tréninky - obrana teleskopickým obuškem, kurzy sebeobrany pro ženy a děti do věku 16 let, trénink s pistolí a další.

5RUSKÁ SYSTEMA o.s. (pobočka Valašské Meziříčí)3 pobočky

Škola bojového umění určeného k sebeobraně. Pořádáme kurzy, semináře a tréninky. Nabízíme také soukromé tréninky - obrana teleskopickým obuškem, kurzy sebeobrany pro ženy a děti do věku 16 let, trénink s pistolí a další.

6Jirásek Dušan - koučink pro maséry3 pobočky

4.8
★★★★★
★★★★★
(12)
Nemocniční 945, Vsetín Bezdlužná

Masáže, terpie, masérské kurzy, koučink pro maséry, přednáškovou činnost a spa a wellness mystery guesting.

7Ing. Daniela Němčáková (pobočka Vsetín)1 pobočka

Kosmetické a vizážistické poradenství. Prodáváme americkou pěstící kosmetiku. Možnost vyzkoušet péči o pleť i líčení pod odborným vedením. Zajišťujeme odborné přednášky pro studenty a pedagogy a kurzy líčení.


Vzdělávací zařízení, agentury, kurzy – další kategorie

Firmy v dalších lokalitách

Obce v lokalitě Vsetín


Vzdělávací zařízení, agentury, kurzy v lokalitě Vsetín – detailní popis

Na portálu Ekatalog.cz v oboru Vzdělávací zařízení, agentury, kurzy najdete 7 firem, živnostníků a institucí. Z toho je 6 bezdlužných dle evidence CreditCheck. Naši zástupci už osobně prověřili přes 2 firem v regionu Vsetín.