Vzdělávací zařízení, agentury, kurzy – Opava

1–10 firem z 123 nalezených Filtry

1TUČŇÁKOVA ŠKOLKA-mateřská škola, s.r.o.,1 pobočka

Popská 223/9, Opava, Město
Otevřeno od 7:30
Bezdlužná

Soukromá mezinárodní anglicko-česká mateřská škola v centru Ostravy. Při výchově využíváme vzdělávací program Pingu´s English. Organizujeme výlety do ZOO, kina, divadla.

2Centrum pro rodinu a sociální péči z. s. (pobočka Opava)3 pobočky

4.9
★★★★★
★★★★★
(8)
Masarykova třída…, Opava Bezdlužná

Zaměřujeme se na komplexní přípravu na manželství, vztahovou sexuální výchovu či podporu fungování rodiny. Nabízíme podporu a pomoc při upevnění manželských a rodinných vztahů na základě křesťanských hodnot. Pořádáme rodičovské kurzy a seniorské aktivity.

3Základní škola a gymnázium Vítkov, příspěvková organizace

Provozujeme gymnázium a základní školu ve městě Vítkov. Naše škola nabízí všeobecné devítileté studium na základní škole a čtyřleté studium na gymnáziu.

4Dětská agentura

5.0
★★★★★
★★★★★
(23)
Hlavní 156, Opava,Kylešovice

Agentura organizuje letní tábory, školu v přírodě a další jednorázové akce.

5Obchodní Akademie a Střední odborná škola logistická Opava1 pobočka

Provozujeme státní střední odbornou školu zajišťující výuku čtyřletých oborů obchodní akademie, ekonomické lyceum, informační technologie, logistické a finanční služby, provoz a ekonomika dopravy. Nabízíme zájmové kroužky při škole a výuku dvou cizích jazyků, možnost výběru z AJ, NJ, FJ, R.

6Střední průmyslová škola stavební, Opava, příspěvková organizace

Naše státní střední škola stavební škola v Opavě nabízí výuku čtyřletých studijních oborů stavebnictví, geodézie a katastr nemovitostí. Pořádáme sportovní, kulturní a společenské akce pro žáky i jejich rodiče. Budovu školy navrhl v roce 1891 vídeňský architekt Frantz Kachler, který je současně i…

7Základní škola a Praktická škola, Opava, Slezského odboje 5, příspěvková…

Provozujeme základní školu praktickou a základní školu speciální pro 180 žáků s družinou, jídelnou a přípravným stupněm. V rámci školy jsou i třídy s rehabilitačním vzdělávacím programem pro děti s více vadami.

8Mateřská škola Sluníčko Opava, Krnovská - příspěvková organizace1 pobočka

Krnovská 18, Opava
Otevřeno do 16:30
Bezdlužná

Kapacita školky cca 180 dětí. Zajišťujeme výuku angličtiny. Nabízíme výtvarný a keramický kroužek, hru na zobcovou flétnu, výuku plavání, školní výdejnu, sportovní gymnastiku, grafomotoriku,individuální ligopedie-logoped, podpora dětí s odloženou školní docházkou-speciální pedagog.

9Mateřská škola Sluníčko Opava, Krnovská - příspěvková organizace (pobočka Opava…1 pobočka

Slavkovská 140/2, Opava
Otevřeno do 16:00
Bezdlužná

Naše mateřská škola je pro 26 dětí. Zajišťujeme výuku angličtiny a plavání. Nabízíme výtvarný a keramický kroužek, hru na zobcovou flétnu a další.

10Školní statek, Opava, příspěvková organizace

Vytváříme podmínky pro praktické vyučování žáků středních zemědělských a zahradnických škol podle jejich vzdělávacích programů. Školní statek nabízí také služby silniční a motorové dopravy, opravy vozidel, demoličních a zemní práce, vzdělávací kurzy a další.


Vzdělávací zařízení, agentury, kurzy – další kategorie

Firmy v dalších lokalitách

Obce v lokalitě Opava


Vzdělávací zařízení, agentury, kurzy v lokalitě Opava – detailní popis

Na portálu Ekatalog.cz v oboru Vzdělávací zařízení, agentury, kurzy najdete 123 firem, živnostníků a institucí. Z toho je 111 bezdlužných dle evidence CreditCheck. Naši zástupci už osobně prověřili přes 37 firem v regionu Opava.