Vzdělávací zařízení, agentury, kurzy – Opava

1–10 firem z 129 nalezených Filtry

1Střední odborné učiliště stavební, Opava, příspěvková organizace

5.0
★★★★★
★★★★★
(1)
Boženy Němcové 2309…, Opava Bezdlužná Ověřená

Hledáš střední školu a zajímá tě stavebnictví? Pak se přihlas na Střední odborné učiliště stavební Opava. Nabízíme ti vzdělání ve studijním programu Klempíř, Elektrikář, Truhlář, Instalatér, Tesař, Zedník, Pokrývač, Technolog CNC dřevoobráběcích strojů nebo Mechanik instalatérských a…

2TUČŇÁKOVA ŠKOLKA-mateřská škola, s.r.o.,1 pobočka

Popská 223/9, Opava, Město
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Soukromá mezinárodní anglicko-česká mateřská škola v centru Ostravy. Při výchově využíváme vzdělávací program Pingu´s English. Organizujeme výlety do ZOO, kina, divadla.

3Centrum pro rodinu a sociální péči z. s. (pobočka Opava)3 pobočky

4.8
★★★★★
★★★★★
(5)
Masarykova třída…, Opava Bezdlužná

Zaměřujeme se na komplexní přípravu na manželství, vztahovou sexuální výchovu či podporu fungování rodiny. Nabízíme podporu a pomoc při upevnění manželských a rodinných vztahů na základě křesťanských hodnot. Pořádáme rodičovské kurzy a seniorské aktivity.

4Základní škola a gymnázium Vítkov, příspěvková organizace

Provozujeme gymnázium a základní školu ve městě Vítkov. Naše škola nabízí všeobecné devítileté studium na základní škole a čtyřleté studium na gymnáziu.

5Dětská agentura

5.0
★★★★★
★★★★★
(23)
Hlavní 156, Opava,Kylešovice

Agentura organizuje letní tábory, školu v přírodě a další jednorázové akce.

6Obchodní Akademie a Střední odborná škola logistická Opava1 pobočka

Provozujeme státní střední odbornou školu zajišťující výuku čtyřletých oborů obchodní akademie, ekonomické lyceum, informační technologie, logistické a finanční služby, provoz a ekonomika dopravy. Nabízíme zájmové kroužky při škole a výuku dvou cizích jazyků, možnost výběru z AJ, NJ, FJ, R.

7Střední průmyslová škola stavební, Opava, příspěvková organizace

Naše státní střední škola stavební škola v Opavě nabízí výuku čtyřletých studijních oborů stavebnictví, geodézie a katastr nemovitostí. Pořádáme sportovní, kulturní a společenské akce pro žáky i jejich rodiče. Budovu školy navrhl v roce 1891 vídeňský architekt Frantz Kachler, který je současně i…

8Základní škola a Praktická škola, Opava, Slezského odboje 5, příspěvková…

Provozujeme základní školu praktickou a základní školu speciální pro 180 žáků s družinou, jídelnou a přípravným stupněm. V rámci školy jsou i třídy s rehabilitačním vzdělávacím programem pro děti s více vadami.

9Školní statek, Opava, příspěvková organizace

Vytváříme podmínky pro praktické vyučování žáků středních zemědělských a zahradnických škol podle jejich vzdělávacích programů. Školní statek nabízí také služby silniční a motorové dopravy, opravy vozidel, demoličních a zemní práce, vzdělávací kurzy a další.

10Základní škola Stěbořice, okres Opava

4.5
★★★★★
★★★★★
(1)
Stěbořice 150, Stěbořice Bezdlužná

Provozujeme základní školu pro 280 žáků s družinou.


Vzdělávací zařízení, agentury, kurzy – další kategorie

Firmy v dalších lokalitách

Obce v lokalitě Opava


Vzdělávací zařízení, agentury, kurzy v lokalitě Opava – detailní popis

Na portálu Ekatalog.cz v oboru Vzdělávací zařízení, agentury, kurzy najdete 129 firem, živnostníků a institucí. Z toho je 116 bezdlužných dle evidence CreditCheck. Naši zástupci už osobně prověřili přes 39 firem v regionu Opava.