Kopírování a copycentra – Zlínský kraj

1–10 firem z 11 nalezených Filtry

1Spolia invest s.r.o.1 pobočka

Projekce pozemních staveb, studie zastavění území a projekci veřejných budov a průmyslových staveb. Provádíme autorský dozor, inženýrskou činnost, zpracování technicko-ekonomických studií výstavby, potřebné hydrogeologické průzkumy, statické posudky a stavebně-historické průzkumy.

2Město Kroměříž - informační centrum2 pobočky

Velké náměstí 115, Kroměříž
Otevřeno od 9:00
Bezdlužná

Poskytování turistických informací o památkách, ubytování, stravování a službách ve městě, o kulturním i sportovním vyžití. Dále prodej vstupenek, jízdenek, ISIC karet, suvenýrů, poštovních známek a pohlednic. Nabídka i kopírování a skenování, veřejného internetu, denního tisku, úschovny kol a…

3Město Staré Město - informační centrum2 pobočky

4.7
★★★★★
★★★★★
(6)
Za Radnicí 1823, Staré Město
Otevřeno od 9:00
Bezdlužná

Informace o zajímavostech, ubytování, kulturním a sportovním vyžití ve městě i okolí. Prodej turistických známek, suvenýrů a map. Možnost kopírování a tisku i připojení k internetu.

4Město Uherské Hradiště - informační centrum4 pobočky

Masarykovo náměstí…, Uherské Hradiště
Otevřeno od 8:00
Bezdlužná

Informace o zajímavostech, dopravě, ubytování i kulturním a sportovním vyžití ve městě a okolí. Průvodcovské a kopírovací služby.

5Centrum Color Point Zlín s.r.o.

4.4
★★★★★
★★★★★
(21)
J. A. Bati 5520, Zlín
Otevřeno od 7:00
Bezdlužná

Veškerá činnost našeho centra Color Point je zaměřena na rychlou a precizní práci, která překrývá více oborů od tisku, přes knihařské zpracování, velkoformátový tisk a skenování, až například po potisk podložek pod myš, trička, mikiny, hrnky a další zajímavé předměty, které průběžně doplňujeme do…

6Růžena Rozsypálková

Vázání knih, časopisů, katalogů, kronik i diplomových prací. Nabízíme kopírovací a tiskařské práce.

7Jiří Pospíšil

Kopírování, tisk, vizitky, svatební i promoční oznámení, pozvánky, letáky, plakáty, kalendáře, kroužkovou a plastovou vazbu i laminování.

8ROBINCO ZLÍN spol. s r.o.1 pobočka

5.0
★★★★★
★★★★★
(1)
tř. Tomáše Bati 332, Otrokovice
Otevřeno od 8:00
Bezdlužná

Nabízíme velkoformátový a termotransferový tisk. Dále řezanou reklamu, grafické práce, a kopírovací služby. Zhotovujeme i fotografie, vizitky a razítka. Mimo jiné poskytujeme záruční i pozáruční servis kancelářské techniky a pravidelné prohlídky. Opravujeme i vazače, laminátory, skartovače,…

9Wojnarová Nikol

Předbranská 415, Uherský Brod
Otevřeno od 8:00
Bezdlužná

Knihařství s nabídkou kopírování a tisku.

10Městys Buchlovice - Turistické informační centrum Buchlovice2 pobočky

náměstí Svobody 24, Buchlovice
Otevřeno od 9:00
Bezdlužná

Informace o zajímavostech, dopravě, ubytování i kulturním a sportovním vyžití ve městě a okolí. Prodej map, keramiky, suvenýrů, pohlednic, knih, CD i vstupenek na vybrané akce. Turistické známky a razítka. K dispozici je internet, kopírka, fax i úschovna kol a zavazadel.


Kopírování a copycentra – další kategorie

Firmy v dalších lokalitách


Kopírování a copycentra v lokalitě Zlínský kraj – detailní popis

Na portálu Ekatalog.cz v oboru Kopírování a copycentra najdete 11 firem, živnostníků a institucí. Z toho je 10 bezdlužných dle evidence CreditCheck. Naši zástupci už osobně prověřili přes 3 firem v regionu Zlínský kraj.