Kopírování a copycentra – Brno - město

1–10 firem z 40 nalezených Filtry

1SUDOP BRNO, spol. s r.o.1 pobočka

Nabízíme projektování staveb dopravních, inženýrských, bytových a občanských. Projektování železniční a silniční dopravy, městské a příměstské dopravy, v elektrotechnice, energetice, telekomunikacích, sdělovací a zabezpečovací techniky, ekonomice a dalších oborech.

2CopyToner s.r.o.

Kopírovací služby, velkoformátové barevné kopírování a tisk, skenování, laminování. Prodej a servis kancelářské techniky všech značek (Konica - Minolta, HP, Sharp, Develop, Canon). Renovace a prodej tonerů, inkousty. Opravujeme kopírky i tiskárny.

3STAVOPROJEKTA stavební firma, a.s. - COPYcentrum5 poboček

3.7
★★★★★
★★★★★
(1)
Kounicova 949/67, Brno-Veveří
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Formátový, širokoplošný digitální tisk, kopírování, skenování, černobíle i barevně, on-line tisk z internetu, servis pro projektanty, knihařské práce, vazby diplomových prací, laminování, pozvánky, PF, fotografické služby, rámování obrazů, fullservis reklamní agentury - firemní loga, polepy aut,…

4MSD, spol. s r.o.1 pobočka

Prodáváme kancelářskou techniku a spotřební materiál.

5COPY PLUS, s.r.o.

Merhautova 836/64, Brno
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Fiirma Copy-plus poskytuje kvalitní služby v oblasti prodeje a servisu kancelářské techniky. K těmto službám především patří opravy, údržba a prodej kopírek, tiskáren, multifunkčních zařízení a faxů. Naše služby využívají firmy, školy, úřady, organizace a soukromé osoby. Naše společnost sídlí v…

6FOTEX PLUS a.s. (pobočka Brno-město)2 pobočky

3.4
★★★★★
★★★★★
(23)
Rašínova 98/1, Brno-město Bezdlužná

Nabídka zhotovení digitálních i klasických fotografií. Prodej fotoaparátů. Výroba potisků a reklamních předmětů.

7Janíček Martin (pobočka Brno, Palackého třída 191/122)1 pobočka

4.6
★★★★★
★★★★★
(1)
Palackého třída 191…, Brno
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Jsme firma působící na trhu kancelářské a výpočetní techniky od roku 1991 a máme velké zkušenosti v servisu a prodeji všech zařízení v tomto oboru... Díky velké poptávce Našich zákazníků po levném spotřebním materiálu, jsme se rozhodli dodávat renovované tiskové kazety pro většinu tiskáren a…

8STOFCOM s.r.o.

4.5
★★★★★
★★★★★
(44)
Žebětínská 821/70, Brno-Kohoutovice Bezdlužná

Servis PC a notebooků, správa a instalace počítačových sítí, služby kopírovacího centra a fotosběrny, prodej výpočetní techniky, již přes 20 let v Brně Kohoutovicích. Jsme certifikovaným servisem i prodejcem produktů společností Microsoft, Dell, Eset, Lenovo, Apple a mnoha dalších.

9PROJEKTSERVIS, spol. s r.o. - Copycentrum1 pobočka

Nabízíme kompletně vybavené kopírovací centrum. Provádíme velkoplošné barevné i černobílé digitální kopírování a skenování formát A0 i větší, laminování.

10Skula Jiří - eSkopy

Nabídka kopírování, tisku, zvětšování formátu i velkoplošného skenování. Poskytování komplexních služeb pro projekční kanceláře.


Kopírování a copycentra – další kategorie

Firmy v dalších lokalitách

Obce v lokalitě Brno - město


Kopírování a copycentra v lokalitě Brno - město – detailní popis

Na portálu Ekatalog.cz v oboru Kopírování a copycentra najdete 40 firem, živnostníků a institucí. Z toho je 36 bezdlužných dle evidence CreditCheck. Naši zástupci už osobně prověřili přes 12 firem v regionu Brno - město.