Kopírování a copycentra – Moravskoslezský kraj

V okrese Bruntál nebylo nic nalezeno. Podívejte se na firmy v kraji.
1–10 firem z 29 nalezených Filtry

1A.D.M. Reprografické studio

Zahradní 1471/1, Moravská Ostrava
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Společnost nabízí ofsetový tisk, vazby, velkoformátový tisk a tisk na plátno.

2Reklamní agentura Karolína s.r.o.

Špálova 1070/30, Ostrava-Přívoz
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Poskytujeme komplexní služby reklamní agentury. Nabízíme velkoplošný tisk, ofsetový, malonákladový digitální tisk a kopírování. Dále vyrábíme bannerové plachty, samolepky, vizitky, letáky, tabule, polep aut či potisk textilu a reklamní předměty.

3Mertová Sylva, Ing.- Razítka Merta

Provádíme velkoplošné kopírování a skenování.Nabízíme prodej razítek.

4Vavrečková Vlasta

5.0
★★★★★
★★★★★
(1)
17. listopadu 441/8, Bílovec
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Jsme reklamní studio s dlouholetými zkušenostmi. Poskytujeme kompletní reklamní služby, velkoplošný tisk, vyrábíme vizitky, polepy automobilů, banery, letáky, razítka, samolepky na stěnu a další.

5Zahradníčková Radka

4.0
★★★★★
★★★★★
(68)
Široká 582, Havířov, Město
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Nabízíme grafická zpracování a sazby veškerých tiskovin, vizitky, razítka i vázání dokumentů. Zajistíme světelnou nebo řezanou reklamu.

6Kleinwächter Josef

Československé…, Frýdek-Místek
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Firma zaměřená na grafické zpracování dat, digitální tisk, kopírování, ofsetový tisk, knihařské zpracování, velkoformátové zpracování - vizitky, dopisní papíry, letáky, katalogy, knihy, brožury, výroční zprávy, hospodářské tiskoviny, potisk obálek, svatební oznámení.

7Grafické a Tiskové Studio L + L s.r.o.

5.0
★★★★★
★★★★★
(2)
Poštovní 153/18 , Ostrava
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Společnost zaměřená na tisk, polepy aut, kamionů, autoplachty, razítka, laminace, diplomky, vazby, kopírování, skenování. Dále také nabízí reklamu, vizitky, stojany, tabule, vlajky, svatební oznámení, kalendáře, puzzle, reklamní předměty, velkoplošný tisk a potisk trik.

8REKLAMA U NÁMĚSTÍ s.r.o.

Jsme firma se specializací na reklamní práce a tisk. Nabízíme potisk triček, polepy aut, značení prodejen a provozoven, potisk textilu, výrobu placek s potiskem, tisk svatebních oznámení, pozvánek, hrnky s vlastním motivem, reklamní předměty, samolepky, vizitky, tiskoviny a loga, kopírování a vazbu…

9COPY Ostrava

Střední 1831/1, Ostrava-Moravská…
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

COPY Ostrava, se sídlem Střední 1831/1, 702 00, Ostrava-Moravská Ostrava, v okrese Ostrava - město a v kraji Moravskoslezský kraj. Právní forma Fyzická osoba podnikající dle živnostenského zákona. Založení v roce 2019. Pracuje u nás 1 - 5 zaměstnanců. Předmětem podnikání je: Výroba, obchod a…

10Tomáš Łukasik - Výroba klíčů & Copy centrum1 pobočka

V Zálomu 2948/1, Ostrava-Zábřeh
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Tomáš Łukasik - Výroba klíčů & Copy centrum, se sídlem V Zálomu 2948/1, 700 30, Ostrava-Zábřeh, v okrese Ostrava - město a v kraji Moravskoslezský kraj. Právní forma Fyzická osoba podnikající dle živnostenského zákona. Založení v roce 1992. Předmětem podnikání je: Výroba, obchod a služby…


Kopírování a copycentra – další kategorie

Firmy v dalších lokalitách


Kopírování a copycentra v lokalitě Moravskoslezský kraj – detailní popis

Na portálu Ekatalog.cz v oboru Kopírování a copycentra najdete 29 firem, živnostníků a institucí. Z toho je 26 bezdlužných dle evidence CreditCheck. Naši zástupci už osobně prověřili přes 9 firem v regionu Moravskoslezský kraj.