Kopírování a copycentra – Kroměříž

1–8 firem z 8 nalezených Filtry

1Prcek & spol., s.r.o.

Vrchlického 3043/14, Kroměříž
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Tiskařské a knihařské práce. Dále nabízíme prodej kancelářského papíru, výrobu razítek, tepelné laminování a kopírování.Vyrábíme svatební oznámení.

2Spolia invest s.r.o.1 pobočka

Projekce pozemních staveb, studie zastavění území a projekci veřejných budov a průmyslových staveb. Provádíme autorský dozor, inženýrskou činnost, zpracování technicko-ekonomických studií výstavby, potřebné hydrogeologické průzkumy, statické posudky a stavebně-historické průzkumy.

3Město Kroměříž - informační centrum2 pobočky

4.7
★★★★★
★★★★★
(35)
Velké náměstí 115, Kroměříž
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Poskytování turistických informací o památkách, ubytování, stravování a službách ve městě, o kulturním i sportovním vyžití. Dále prodej vstupenek, jízdenek, ISIC karet, suvenýrů, poštovních známek a pohlednic. Nabídka i kopírování a skenování, veřejného internetu, denního tisku, úschovny kol a…

5Růžena Rozsypálková

4.9
★★★★★
★★★★★
(15)
Chropyňská 1683, Kroměříž Bezdlužná

Vázání knih, časopisů, katalogů, kronik i diplomových prací. Nabízíme kopírovací a tiskařské práce.

6Jiří Pospíšil

Kopírování, tisk, vizitky, svatební i promoční oznámení, pozvánky, letáky, plakáty, kalendáře, kroužkovou a plastovou vazbu i laminování.

7Alexandr Michajlovič

Grafické zpracování dokumentů, tisku a kopírování. Provádíme tisk barevných a černobílých tiskovin, grafické návrhy, laminování a vazby. Dále zpracováváme na PC předlohy od našich klientů, tiskneme a dáváme do vazby stolní i nástěnné kalendáře. Tiskneme pozvánky, plakáty a katalogy.

8LH Computer, s.r.o. (pobočka Kroměříž)1 pobočka

J.Silného 2349, Kroměříž
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Prodej výpočetní a kancelářské techniky včetně kopírovací služby.


Kopírování a copycentra – další kategorie

Firmy v dalších lokalitách

Obce v lokalitě Kroměříž


Kopírování a copycentra v lokalitě Kroměříž – detailní popis

Na portálu Ekatalog.cz v oboru Kopírování a copycentra najdete 8 firem, živnostníků a institucí. Z toho je 7 bezdlužných dle evidence CreditCheck. Naši zástupci už osobně prověřili přes 2 firem v regionu Kroměříž.