Kopírování a copycentra – Karviná

1–8 firem z 8 nalezených Filtry

1OPTYS, Papírnictví & Výtvarné potřeby (pobočka Havířov)9 poboček

4.6
★★★★★
★★★★★
(64)
Fibichova 227/21, Havířov
Otevřeno od 7:30
Bezdlužná

Prodej školních, výtvarných a kancelářských potřeb i hospodářských tiskopisů. V sortimentu se nachází školní sešity, diplomy, pamětní listy, keramika, potřeby pro modelování, drátování a další. Zajišťujeme i laminování, výrobu razítek, kopírování či kroužkovou vazbu.

2Zahradníčková Radka

3.9
★★★★★
★★★★★
(35)
Široká 582, Havířov, Město
Otevřeno od 9:00
Bezdlužná

Nabízíme grafická zpracování a sazby veškerých tiskovin, vizitky, razítka i vázání dokumentů. Zajistíme světelnou nebo řezanou reklamu.

3REKLAMA U NÁMĚSTÍ s.r.o.

Jsme firma se specializací na reklamní práce a tisk. Nabízíme potisk triček, polepy aut, značení prodejen a provozoven, potisk textilu, výrobu placek s potiskem, tisk svatebních oznámení, pozvánek, hrnky s vlastním motivem, reklamní předměty, samolepky, vizitky, tiskoviny a loga, kopírování a vazbu…

4Kramárová Alena

Masarykovo nám. 4/3, Karviná, Fryštát
Otevřeno od 8:00
Bezdlužná

Provádíme černobílé a barevné kopírování, tisk z médií a internetu, laminování dokumentů. Prodáváme kancelářské potřeby, křesťanskou literaturu, faktury, dodací listy, paragony, směnky, objednávkové listy a další zboží.

5Waclawik Bogdan

Bezručova 196/38, Český Těšín
Otevřeno od 9:00
Bezdlužná

Provádíme výrobu razítek. Nabízíme kopírování, tisk a vázání do kroužkové vazby.

6LAGOON-FOTO a.s. (pobočka Karviná, Ráj)3 pobočky

4.2
★★★★★
★★★★★
(24)
tř. 17. listopadu…, Karviná, Ráj
Otevřeno od 9:00
Bezdlužná

Zabýváme se zpracováním fotografií na počkání. Zajišťujeme fotografování svateb, škol a reportáží. Nabízíme kopírování a prodáváme fotoaparáty, brašny, rámečky, kalendáře a alba.

7Shashová Marie, Ing.

Nabízíme barevné i černobílé kopírování a tisk vizitek, razítek, letáků a brožur. Provádíme rámování, paspartování a laminování.

8HUDECZEK SERVICE, s.r.o. - Divize grafické studio1 pobočka

3.7
★★★★★
★★★★★
(9)
Stonavská 340, Albrechtice u…
Otevřeno od 8:00

Pro firmy výroční zprávy, reklamní letáky, složky s výsekem, pozvánky, vizitky, firemní prezentace, katalogy, plakáty, reklamní tabule, bannery, samolepící štítky, razítka, tašky a trička s potiskem, reklamní předměty atd. Pro obce, města, úřady, školy, kostely informativní letáky, matriční…


Kopírování a copycentra – další kategorie

Firmy v dalších lokalitách

Obce v lokalitě Karviná


Kopírování a copycentra v lokalitě Karviná – detailní popis

Na portálu Ekatalog.cz v oboru Kopírování a copycentra najdete 8 firem, živnostníků a institucí. Z toho je 7 bezdlužných dle evidence CreditCheck. Naši zástupci už osobně prověřili přes 2 firem v regionu Karviná.