Kopírování a copycentra – Hodonín

1–6 firem z 6 nalezených Filtry

1Vaculík Pavel - papírnické zboží (pobočka náměstí Svobody 72)2 pobočky

Provozujeme velkoobchod s papírnickým a kancelářským zbožím. Nabízíme barevné i černobílé kopírování a tisk. Laminování dokumetnů, výroba brožur, razítek.

2Studio atd., spol. s r.o.

Barevné i černobílé kopie, vizitky, pozvánky, svatební oznámení, letáky, pohlednice, plakáty, katalogy, brožury. Zajišťujeme grafické návrhy a tisk etiket, reklamní tabule, DTP studio, externí osvit a nátisk, razítka, laminování.

3Iveta Sukupová - copycentrum1 pobočka

Naším oborem je provoz copycentra. Dále nabízíme knihařské zpracování, termotisk (zlacení a výsek), laminování, razítka. Můžete zde nakoupit kancelářské zboží. Ofsetový tisk - ne.

4Raiskub Josef - COPYART

Okružní 260, Vracov
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Nabízíme prodej a servis kopírovacích i skartovacích strojů a řezaček i laminátorů a bílé techniky i spotřebního materiálu či nabídka leasingu a pronájmu. Prodej kancelářské techniky, tiskáren, elektronických tabulí Panaboard, výpočetní techniky a jsme také autorizovaným prodejcem techniky SHARP.

5Jan Paclt, Ing. arch.

Naším oborem je provádění kopírovacích služeb, barevného a černobílého digitálního tisku či reklamních i grafických prací. Nabídka potisku textilu.

6REPRESS, spol. s r.o. - COPY COLOR (pobočka Hodonín)1 pobočka

3.8
★★★★★
★★★★★
(6)
Národní třída 3687…, Hodonín Bezdlužná

Okamžitě zhotovíme barevné i černobílé kopie a tisky. Kroužková vazba, laminace, velkoformátové černobílé kopírování včetně skládání a další služby jsou zde také na počkání. Do tří pracovních dnů od zadání zakázky zhotovíme razítka, vizitky, pozvánky, plakáty a letáky, potisk triček i jiných…


Kopírování a copycentra – další kategorie

Firmy v dalších lokalitách

Obce v lokalitě Hodonín


Kopírování a copycentra v lokalitě Hodonín – detailní popis

Na portálu Ekatalog.cz v oboru Kopírování a copycentra najdete 6 firem, živnostníků a institucí. Z toho je 5 bezdlužných dle evidence CreditCheck. Naši zástupci už osobně prověřili přes 2 firem v regionu Hodonín.