Kopírování a copycentra – Frýdek - Místek

1–5 firem z 5 nalezených Filtry

1Kleinwächter Josef

Československé…, Frýdek-Místek
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Firma zaměřená na grafické zpracování dat, digitální tisk, kopírování, ofsetový tisk, knihařské zpracování, velkoformátové zpracování - vizitky, dopisní papíry, letáky, katalogy, knihy, brožury, výroční zprávy, hospodářské tiskoviny, potisk obálek, svatební oznámení.

2Mařík Karel - velkoplošné skenování

Firma zaměřená na velkoplošné skenování, kopírování a tisk. Dále firma tvoří digitální archívy.

3Kancelářská technika LEJKA, s.r.o. (pobočka Třanovice)1 pobočka

5.0
★★★★★
★★★★★
(1)
Třanovice 124, Třanovice Bezdlužná

Zabýváme se prodejem, servisem a pronájmem tiskáren, kopírek, multifunkčních zařízení Konica Minolta, Canon a jiných výrobců. Prodáváme tonery a ostatní spotřební materiál včetně papíru. Další činností naší firmy jsou grafické práce (loga, vizitky, letáky, katalogy..) a jejich digitální tisk.

4COPELLIA s.r.o. (pobočka Frýdek-Místek)1 pobočka

4.2
★★★★★
★★★★★
(9)
Hlavní třída 96 , Frýdek-Místek
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Společnost zaměřená na kopírování, tisk, laminování, kroužkovou vazbu, potisk triček. Výrobci razítek Trodat, vizitek. Dále také tisk svatebních oznámení, novoročenek, pozvánek, fotokalendářů. K dalším činnostem patří foliová reklama, reklamní tabule, poutače, banery a velkoplošný tisk.

5Goryl Karel

Jablunkov 147, Jablunkov
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Provádíme tiskařské práce. Zabýváme se výrobou razítek, vizitek a svatebních oznámení. Potisk triček, hrníčků, polštářů, ručníků, výroba samolepek a polepů aut. Dále kopírování do formátu A3, výroba kroužkové i sešitová vazby a laminování do formátu A3.


Kopírování a copycentra – další kategorie

Firmy v dalších lokalitách

Obce v lokalitě Frýdek - Místek


Kopírování a copycentra v lokalitě Frýdek - Místek – detailní popis

Na portálu Ekatalog.cz v oboru Kopírování a copycentra najdete 5 firem, živnostníků a institucí. Z toho je 5 bezdlužných dle evidence CreditCheck. Naši zástupci už osobně prověřili přes 2 firem v regionu Frýdek - Místek.