Kopírování a copycentra – Morava

Potřebujete něco vytisknout, naskenovat nebo zalaminovat? Budete odevzdávat vaši bakalářskou nebo diplomovou práci a potřebujete ji vytisknout a svázat? Pak navštivte copycentrum. Své služby poskytují i na počkání. Přehled copycenter v lokalitě Morava.

1–10 firem z 126 nalezených Filtry

1Indrák Martin - ELEKTRO

4.3
★★★★★
★★★★★
(28)
Komenského 287, Hranice
Otevřeno od 9:00
Bezdlužná Ověřená

Naší hlavní činností je prodej, montáž a servis satelitní (SAT) a anténní techniky (TV). Montáž plochých TV a propojení AV zařízení. Naše společnosti poskytuje profesionální služby v oblasti řešení vašeho televizního a satelitního příjmu.

2Iveta Sukupová - copycentrum1 pobočka

Naším oborem je provoz copycentra. Dále nabízíme knihařské zpracování, termotisk (zlacení a výsek), laminování, razítka. Můžete zde nakoupit kancelářské zboží. Ofsetový tisk - ne.

3A.D.M. Reprografické studio

4.5
★★★★★
★★★★★
(25)
Zahradní 1471/1, Moravská Ostrava
Otevřeno od 8:00
Bezdlužná

Společnost nabízí ofsetový tisk, vazby, velkoformátový tisk a tisk na plátno.

4SUDOP BRNO, spol. s r.o.1 pobočka

4.4
★★★★★
★★★★★
(20)
Kounicova 688/26, Brno-Veveří Bezdlužná

Nabízíme projektování staveb dopravních, inženýrských, bytových a občanských. Projektování železniční a silniční dopravy, městské a příměstské dopravy, v elektrotechnice, energetice, telekomunikacích, sdělovací a zabezpečovací techniky, ekonomice a dalších oborech.

5Reakce s.r.o.

Jsme fullservisová reklamní agentura. Nabízíme služby v oblasti grafiky, polepů aut, výroby tiskovin, digitálního a velkoplošného tisku, laminace, reklamních předmětů, kalendářů, prezentačních systémů, tvorby www stránek a multimediálních prezentací a 3D grafiky. Sezonní pronájem nafukovacích hradů.

6STAVOPROJEKTA stavební firma, a.s. - COPYcentrum5 poboček

4.4
★★★★★
★★★★★
(2)
Kounicova 949/67, Brno-Veveří
Otevřeno od 7:00
Bezdlužná

Formátový, širokoplošný digitální tisk, kopírování, skenování, černobíle i barevně, on-line tisk z internetu, servis pro projektanty, knihařské práce, vazby diplomových prací, laminování, pozvánky, PF, fotografické služby, rámování obrazů, fullservis reklamní agentury - firemní loga, polepy aut,…

7MSD, spol. s r.o.1 pobočka

4.9
★★★★★
★★★★★
(2)
Košinova 1153/110, Brno Bezdlužná

Prodáváme kancelářskou techniku a spotřební materiál.

8COPY PLUS, s.r.o.

4.0
★★★★★
★★★★★
(11)
Merhautova 836/64, Brno
Otevřeno od 8:30
Bezdlužná

Fiirma Copy-plus poskytuje kvalitní služby v oblasti prodeje a servisu kancelářské techniky. K těmto službám především patří opravy, údržba a prodej kopírek, tiskáren, multifunkčních zařízení a faxů. Naše služby využívají firmy, školy, úřady, organizace a soukromé osoby. Naše společnost sídlí v…

9STOFCOM s.r.o.

4.5
★★★★★
★★★★★
(52)
Žebětínská 821/70, Brno-Kohoutovice Bezdlužná

Servis PC a notebooků, správa a instalace počítačových sítí, služby kopírovacího centra a fotosběrny, prodej výpočetní techniky, již přes 20 let v Brně Kohoutovicích. Jsme certifikovaným servisem i prodejcem produktů společností Microsoft, Dell, Eset, Lenovo, Apple a mnoha dalších.

10Pamiro team s.r.o.

4.6
★★★★★
★★★★★
(113)
Palackého nám. 20 , Rosice Bezdlužná

Nabízíme prodej a servis originálního spotřebního materiálu a poskytujeme služby kopírovacího centra, vázání, laminování i grafické práce.


Kopírování a copycentra – další kategorie

Firmy v dalších lokalitách


Kopírování a copycentra v lokalitě Morava – detailní popis

Copycentra, někdy označované jako kopírky či tiskárny, nabízejí širokou škálu tiskových služeb pro firmy, podnikatele, studenty i běžné občany. Nacházejí se v kancelářských budovách, univerzitních kampusech, obchodních centrech i jako samostatné prodejny. 

Služby copycenter

  • Kopírování – je základní službou všech copycenter. Můžete si nechat zhotovit kopie jak textových, tak i grafických dokumentů ve vysoké kvalitě a různých formátech.
  • Tisk – copycentra nabízejí černobílý i barevný tisk různých dokumentů ve vysoké kvalitě na různé typy papíru a ve více formátech, jako A4, A3, A2, A1 nebo A0. Můžete si tak nechat vytisknout letáky, plakáty, brožury, vizitky, bannery, samolepky a mnoho dalších tiskovin. 
  • Skenování – copycentra také nabízejí skenování papírových dokumentů do elektronické podoby. Skenování nabízejí černobílé i barevné. Můžete si nechat naskenovat jak volné listy dokumentů, tak i vázané dokumenty
  • Laminování – je další službou copycenter, díky které zajistíte svým dokumentům ochranu před vlhkostí, poškozením a opotřebením. Copycentra nabízejí laminování dokumentů i ve formátu A3 a větších. Můžete si vybrat jak lesklou, tak i matnou fólii
  • Vazby bakalářských, diplomových a jiných prací – pokud jste student a čeká vás odevzdání vaší práce, pak je tato služba přesně pro vás. V copycentru vám vaši práci vytisknou a poté profesionálně svážou. Práci si můžete nechat svázat v tvrdých deskách nebo kroužkové vazbě. Copycentra nabízejí i potisk desek logem školy a textem
  • Potisk předmětů – některá copycentra nabízejí potisk různých předmětů, jako jsou trička, hrníčky, textil, tašky, reklamní předměty atd. Můžete si nechat potisknout pouze jeden předmět nebo i celou sérii. 
  • Grafický design – v některých copycentrech pracují i grafičtí designéři, kteří vám mohou pomoci s tvorbou grafických návrhů pro vaše tiskové produkty. 

Proč využívat služby copycenter?

  • Různorodost služeb – copycentra nabízejí širokou škálu profesionálních služeb, což je užitečné pro vaše různé projekty. 
  • Vysoká kvalita tiskovin – copycentra používají kvalitní tiskové stroje a vybavení, což zajišťuje kvalitnější výsledky, než kdybyste použili svoji domácí tiskárnu. 
  • Rychlost a efetivita služeb – copycentra jsou často schopna vám cokoliv vytisknout, naskenovat či svázat na počkání nebo do druhého dne. Některá copycentra také nabízejí možnost, že jim můžete poslat vaše zadání mailem, a pak si jen hotové tiskoviny vyzvednout. Nemusíte tak copycentrum navštívit dvakrát, což vám ušetří čas.