Zámečnictví, zámečníci – Vsetín

Ztratili jste klíče od bytu nebo auta? Nepamatujete si kód od trezoru? Pak zavolejte zámečníka. Zámečníci nabízejí širokou škálu služeb od otevírání dveří, aut nebo trezorů až po opravy a výměny zámků. Přehled zámečníků v lokalitě Vsetín.

1–10 firem z 79 nalezených Filtry

1TREFAL, spol. s r. o. (pobočka Kunovice, Kunovice 162)1 pobočka

Provádění kovoobráběčských a zámečnických prací.

2Dorňáková Alena - KOVOVÝROBA

5.0
★★★★★
★★★★★
(2)
Hovězí 683, Hovězí
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Poskytujeme služby v oblasti zámečnických prací, kovovýroby, ocelových konstrukcí, prodeje hutního materiálu aj.

3Radek Juřínek s.r.o. - VODO-TOPO

4.7
★★★★★
★★★★★
(20)
Jablůnka 7, Jablůnka Bezdlužná

Společnost poskytuje služby v oblasti vodoinstalačních, topenářských, zámečnických, pokrývačských, klempířských či zateplovacích prací, prodeje hutního a stavebního materiálu aj.

4STAVOKOV - výrobní družstvo

4.9
★★★★★
★★★★★
(5)
Lhota u Vsetína 81, Lhota u Vsetína Bezdlužná

Zámečnictví a kovovýroba. Vyrábíme ocelové konstrukce, mostní zábradlí, mostní prvky, vazníky, schodiště a další výrobky dle požadavku zákazníka.

5TEVEKO s.r.o.

4.0
★★★★★
★★★★★
(2)
Sladské 155 , Rožnov pod Radhoštěm
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Nabízíme zámečnické práce. Vyrábíme nerezové zábradlí, schodiště, přístřešky, konstrukce, ocelové a nerez prvky interiérů a exteriérů. Provádíme cnc obrábění, soustružení, frézování.

6RADEKOV spol. s r.o.

3.6
★★★★★
★★★★★
(10)
P.O. Box 6 U trati…, Rožnov pod Radhoštěm
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Provádíme dodávky staveb, rekonstrukce, zateplování fasád, elektroinstalace, montáž fotovoltaických elektráren, výrobu elrozvaděčů, zámečnické, instalatérské, topenářské práce, dodávky vzduchotechniky. Zajišťujeme prodej elektro, hutního a stavebního materiálu.

7Radek Matušík - SetBrány

Horní Bečva 399, Horní Bečva
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Provádíme zámečnické práce, výrobu a montáž kovových a kovaných samonosných posuvných a křídlových bran a plotů, bran pro dřevěnou výplň, malé průchozí branky, křídlová garážová vrata, kotce pro psy, zábradlí.

8TRIOMETAL KOVO s.r.o.

Kovovýroba, kovoobrábění a zámečnická výroba. Výroba a svařování z nerezi. Nabízíme přepravní a skladovací palety na dlouhé zboží, atypické palety dle potřeb zákazníka.

9MEKO, spol. s r. o. (Vsetín)1 pobočka

3.7
★★★★★
★★★★★
(3)
Žižkova 1181, Nový Jičín Bezdlužná

Společnost vznikla v roce 1992 jako firma provozující kovovýrobu, prodej hutního materiálu a prodejnu železářství. Od roku 2004 byla rozšířena na činnost pracovní agentury a realit.

10KwR Kovář, s.r.o.

4.1
★★★★★
★★★★★
(15)
Hošťálková 500, Hošťálková Bezdlužná

Specializujeme se na zámečnické práce, kovovýrobu a kovoobrábění. Nabízíme výrobky z pryže a pogumovaná kola. Zabýváme se výrobou kotevních objímek (vrtání a vystružování kuželových děr), opracováním svařenců, výrobou forem pro pryžové či plastové výrobky, výrobou a obnovou kovacích vložek apod.…


Zámečnictví, zámečníci – další kategorie

Firmy v dalších lokalitách

Obce v lokalitě Vsetín


Zámečnictví, zámečníci v lokalitě Vsetín – detailní popis

Zámečnická profese je velmi žádanou profesí, kterou lze uplatnit v různých oborech, např. ve strojírenství, stavebnictví, automobilovém průmyslu, leteckém průmyslu a v mnoha dalších oborech. Zámečnické práce zahrnují opravy strojů a technických zařízení, údržbářské práce, výrobu nových produktů nebo kontrolní činnost. K zámečnickým pracím patří i tzv. zámečnická pohotovost, kdy zámečníci nabízejí nonstop služby jako je otevírání zabouchnutých nebo zamčených dveří, otevírání aut, otevírání trezorů, výměny a montáže zámků nebo opravy dveří po vloupání.

Rozdělení zámečnických profesí podle činnosti

  • Strojní zámečníkvykonává rozsáhlé spektrum činností ve strojírenské výrobě, např. strojní obrábění, sestavování částí strojů a strojních zařízení, ruční opracovávání strojních součástí a mnoho dalších. Pracuje se zařízením jako jsou soustruhy, frézy, brusky, svařovací agregáty, vrtačky, nůžky na plech nebo pily.
  • Stavební zámečník pracuje především na stavbách budov, ale i v dílnách. Vyhotovuje kovové části staveb a provádí jejich montáž. K jeho činnostem patří zhotovování, svařování a montáž zábradlí, zárubní, mříží a ocelových konstrukcí, montáž výtahových konstrukcí, výroba a montáž vrat atd.
  • Provozní zámečník – zabývá se provozem strojů a různých zařízení. Provádí opravy, revize, a funkční zkoušky strojů. V neposlední řadě  uvádí opět do provozu opravené stroje.
  • Zámečník montérprovádí seřizovačské, montážní, demontážní, opravářské a revizní práce na různých průmyslových a energetických zařízeních. 
  • Svářeč kovů – jeho pracovní náplní je spojování kovových dílců za pomoci svařovací techniky. Zabývá se svařováním, navařováním a pájením konstrukcí z kovových materiálů, řezáním kovových materiálů kyslíkem, plazmou nebo laserem, konečnou úpravou svárů a dalšími činnostmi.