Zámečnictví, zámečníci – Vsetín

1–10 firem z 79 nalezených Filtry

1TREFAL, spol. s r. o. (pobočka Kunovice, Kunovice 162)1 pobočka

Provádění kovoobráběčských a zámečnických prací.

2Dorňáková Alena - KOVOVÝROBA

Hovězí 683, Hovězí
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Poskytujeme služby v oblasti zámečnických prací, kovovýroby, ocelových konstrukcí, prodeje hutního materiálu aj.

3Radek Juřínek s.r.o. - VODO-TOPO

Společnost poskytuje služby v oblasti vodoinstalačních, topenářských, zámečnických, pokrývačských, klempířských či zateplovacích prací, prodeje hutního a stavebního materiálu aj.

4STAVOKOV - výrobní družstvo

4.9
★★★★★
★★★★★
(5)
Lhota u Vsetína 81, Lhota u Vsetína Bezdlužná

Zámečnictví a kovovýroba. Vyrábíme ocelové konstrukce, mostní zábradlí, mostní prvky, vazníky, schodiště a další výrobky dle požadavku zákazníka.

5TEVEKO s.r.o.

5.0
★★★★★
★★★★★
(3)
Sladské 155 , Rožnov pod Radhoštěm
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Nabízíme zámečnické práce. Vyrábíme nerezové zábradlí, schodiště, přístřešky, konstrukce, ocelové a nerez prvky interiérů a exteriérů. Provádíme cnc obrábění, soustružení, frézování.

6RADEKOV spol. s r.o.

2.8
★★★★★
★★★★★
(5)
P.O. Box 6 U trati…, Rožnov pod Radhoštěm
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Provádíme dodávky staveb, rekonstrukce, zateplování fasád, elektroinstalace, montáž fotovoltaických elektráren, výrobu elrozvaděčů, zámečnické, instalatérské, topenářské práce, dodávky vzduchotechniky. Zajišťujeme prodej elektro, hutního a stavebního materiálu.

7Radek Matušík - SetBrány

Horní Bečva 399, Horní Bečva
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Provádíme zámečnické práce, výrobu a montáž kovových a kovaných samonosných posuvných a křídlových bran a plotů, bran pro dřevěnou výplň, malé průchozí branky, křídlová garážová vrata, kotce pro psy, zábradlí.

8TRIOMETAL KOVO s.r.o.

Kovovýroba, kovoobrábění a zámečnická výroba. Výroba a svařování z nerezi. Nabízíme přepravní a skladovací palety na dlouhé zboží, atypické palety dle potřeb zákazníka.

9MEKO, spol. s r. o. (Vsetín)1 pobočka

Společnost vznikla v roce 1992 jako firma provozující kovovýrobu, prodej hutního materiálu a prodejnu železářství. Od roku 2004 byla rozšířena na činnost pracovní agentury a realit.

10KwR Kovář, s.r.o.

Specializujeme se na zámečnické práce, kovovýrobu a kovoobrábění. Nabízíme výrobky z pryže a pogumovaná kola. Zabýváme se výrobou kotevních objímek (vrtání a vystružování kuželových děr), opracováním svařenců, výrobou forem pro pryžové či plastové výrobky, výrobou a obnovou kovacích vložek apod.…


Zámečnictví, zámečníci – další kategorie

Firmy v dalších lokalitách

Obce v lokalitě Vsetín


Zámečnictví, zámečníci v lokalitě Vsetín – detailní popis

Na portálu Ekatalog.cz v oboru Zámečnictví, zámečníci najdete 79 firem, živnostníků a institucí. Z toho je 71 bezdlužných dle evidence CreditCheck. Naši zástupci už osobně prověřili přes 24 firem v regionu Vsetín.