Zámečnictví, zámečníci – Ostrava - město

1–10 firem z 77 nalezených Filtry

1ELMONTEX a.s.

3.9
★★★★★
★★★★★
(167)
Vratimovská 335/69 , Ostrava, Kunčičky

Firma Elmontex působí na trhu od roku 1992. Zajišťujeme projekty, dodávky, montáže, zkoušení a uvádění silnoproudého zařízení do provozu. V současné době jste také majiteli a správci Hotelového domu v Ostravě Hrabůvce. Dále jsme k naší činnosti přidali letecké služby.

2Bytprům, výrobní družstvo v Ostravě1 pobočka

4.0
★★★★★
★★★★★
(4)
Varšavská 1572/95, Ostrava, Hulváky Bezdlužná

Naše společnost BYTPRŮM je výrobní družstvo, jehož historie sahá až do roku 1929. Hlavní činností je stavebnictví, dále pak působí v oboru malířství, natěračství, klempířství, pokrývačství, zámečnictví, voda, topení, plyn, hlavní stavební výroba, nákladní doprava, pronájem nebytových prostor.

3FLEXIMONT s.r.o.

Společnost nabízí montáže lešení, tepelné izolace, zámečnické práce, opravy ocelových konstrukcí, plotů, schodů a zábradlí. K dalším činnostem patří půjčování lodí a člunů.

4Jiří Tumakov s.r.o.

4.0
★★★★★
★★★★★
(2)
Dobrovského 874/29, Slezská Ostrava Bezdlužná

Společnost se zaměřuje na pronájem autojeřábů a montážních vysokozdvižných plošin OSTRAVA. K dalším činnostem patří montáže a demontáže ocelových konstrukcí, kácení a ořezy stromů, natěračské a zámečnické práce ve výškách.

5GU - stavby, s.r.o.

Společnost zaměřená na pozemní a inženýrské stavby.

6Bartoš Karel - zámečnictví

4.4
★★★★★
★★★★★
(28)
Jandova 3037/1, Ostrava
Otevřeno do 17:00
Bezdlužná

Naše firma působí v oblasti zámečnických služeb. Provádíme nouzové otevírání bytů a aut. K dalším činnostem patří prodej, montáž a opravy zámků, cylindrických vložek, bezpečnostních kování, prodej autoklíčů, autozámků a zhotovení klíčů.

7ATS Techplus s.r.o.

3.0
★★★★★
★★★★★
(1)
Pohraniční 693/31, Ostrava-Vítkovice
Otevřeno do 15:30
Bezdlužná

Činností naší formy je průmyslová automatizace, jednoúčelové stroje, dopravníky, manipulátory, ale i technologické celky. Zaměřujeme se na projekce, konstrukce a dodávky na klíč. Nabízíme zámečnictví, strojírenství, elektro, MaR. Dále je otevřena divize Stavebnictví.

8Power Team s.r.o.1 pobočka

Zabýváme se výrobou ocelových konstrukcí, zámečnickou výrobou, montáží a svařováním potrubních tras. Zajišťujeme dodávky hutních materiálů a armatur. Dále zákazníkům nabízíme kompletní služby, tj. od inženýringu a zpracování dílenské dokumentace, přes vlastní výrobu až po jejich montáž.

9PETROCard Czech s.r.o.1 pobočka

5.0
★★★★★
★★★★★
(1)
Michálkovická 2036…, Ostrava, Slezská… Bezdlužná

Nabízíme zámečnickou výrobu ocelových konstrukcí a kontejnerů.

10SATON s.r.o.

4.9
★★★★★
★★★★★
(14)
Švermova 323/61, Ostrava, Mariánské…
Otevřeno do 15:30
Bezdlužná

Společnost poskytuje služby v oblasti rekonstrukčních, výstavbových, zámečnických, demoličních či sanačních prací aj.


Zámečnictví, zámečníci – další kategorie

Firmy v dalších lokalitách

Obce v lokalitě Ostrava - město


Zámečnictví, zámečníci v lokalitě Ostrava - město – detailní popis

Na portálu Ekatalog.cz v oboru Zámečnictví, zámečníci najdete 77 firem, živnostníků a institucí. Z toho je 69 bezdlužných dle evidence CreditCheck. Naši zástupci už osobně prověřili přes 23 firem v regionu Ostrava - město.