Zámečnictví, zámečníci – Karviná

Ztratili jste klíče od bytu nebo auta? Nepamatujete si kód od trezoru? Pak zavolejte zámečníka. Zámečníci nabízejí širokou škálu služeb od otevírání dveří, aut nebo trezorů až po opravy a výměny zámků. Přehled zámečníků v lokalitě Karviná.

1–10 firem z 96 nalezených Filtry

1Roman Fujtík- Ploty SAKA

Firma prodává a montuje ploty, pletivo (sportovní, pozinkované, chovatelské), sloupky, průmyslové oplocení, podhrabové desky, dřevěné oplocení, poplastované pletivo, pletivo ALU GREEN, zděné oplocení, kované ploty, plastové ploty z recyklovaných plastů, pletivo v rámech, brány a branky. Dále také…

2NEREZ VÝROBA JEŽ s.r.o.

4.0
★★★★★
★★★★★
(12)
Ostravská 269, Petřvald Bezdlužná

Společnost nabízí služby v oblasti výroby z nerez oceli, svařování nerezových materiálů, výroby z hliníku a svařování hliníku. K dalším činnostem patří kovovýroba a zámečnictví.

3LIFT SERVIS s.r.o.

4.7
★★★★★
★★★★★
(20)
Závodní 542, Karviná, Nové Město Bezdlužná

Zabýváme se výrobou, rekonstrukcí, montáží a servisem výtahů. Zajišťujeme projekční práce, elektro a zámečnické práce.

4Twardzik Tadeáš1 pobočka

Poskytujeme zámečnické služby - nouzové otevírání bytů a vozidel, immo služby, montáže zámků, opravy autozámků a jiné. Prodej zámečnického zboží.

5Cechel Tadeáš, Ing.- Cestroj

Olšiny 75/10a , Karviná
Otevřeno od 7:00
Bezdlužná

Nabízíme zámečnické práce. Provádíme výrobu a montáže ocelových konstrukcí, zábradlí na schodiště, mostní zábradlí, oplocení a další. Zhotovujeme mříže, balkóny, žebříky aj.

6Rychmont-stav s.r.o.

5.0
★★★★★
★★★★★
(1)
Vyhonkovec 224, Rychvald
Otevřeno od 7:00
Bezdlužná

Zajišťujeme služby v oblasti kovovýroby, zámečnictví a stavitelství. Realizujeme pokládku zámkové dlažby. Vyrábíme zábradlí pro balkony, terasy či schodiště. Nabízíme kompletní rekonstrukce bytových jader.

7Babka Roland

Nabízíme výškové práce, průmyslové montáže, zámečnické a klempířské práce, demolice výškových staveb, montáž záchytných sítí, fasády a opláštění hal, střechy a izolace, rizikové kácení stromů a shoz sněhu, průmyslové nátěry a malby, úklidové práce.

8LIFT SERVIS WORK s.r.o.

4.7
★★★★★
★★★★★
(19)
Závodní 542/53, Karviná
Otevřeno od 6:30
Bezdlužná

Naše firma se specializuje na výrobu a montáž výtahů, projekční práce vč. statických výpočtů, prodej výtahů a jejich komponentů včetně servisu. Kromě výroby pro vlastní potřebu můžeme nabídnout i různé zámečnické práce na zakázku.

9ČESTROJ s.r.o.

Firma ČESTROJ s.r.o. se specializuje na zámečnickou výrobu a kovovýrobu. Vyrábíme zámečnické díly pro důlní stroje a stavební firmy. Dodáváme ocelové konstrukce a zámečnické výrobky, oplocení včetně posuvných i křídlových bran. Dále vyrábíme svářence, železo a plech na míru, únikové schodiště a…

10Josef Horváth - Bohumín-Šunychl

Josef Horváth, se sídlem Šunychelská 78, 735 81, Bohumín-Šunychl, v okrese Karviná a v kraji Moravskoslezský kraj. Právní forma Fyzická osoba podnikající dle živnostenského zákona. Založení v roce 1999. Zdroj: výpis z dat Registru Ares, CreditCheck.


Zámečnictví, zámečníci – další kategorie

Firmy v dalších lokalitách

Obce v lokalitě Karviná


Zámečnictví, zámečníci v lokalitě Karviná – detailní popis

Zámečnická profese je velmi žádanou profesí, kterou lze uplatnit v různých oborech, např. ve strojírenství, stavebnictví, automobilovém průmyslu, leteckém průmyslu a v mnoha dalších oborech. Zámečnické práce zahrnují opravy strojů a technických zařízení, údržbářské práce, výrobu nových produktů nebo kontrolní činnost. K zámečnickým pracím patří i tzv. zámečnická pohotovost, kdy zámečníci nabízejí nonstop služby jako je otevírání zabouchnutých nebo zamčených dveří, otevírání aut, otevírání trezorů, výměny a montáže zámků nebo opravy dveří po vloupání.

Rozdělení zámečnických profesí podle činnosti

  • Strojní zámečníkvykonává rozsáhlé spektrum činností ve strojírenské výrobě, např. strojní obrábění, sestavování částí strojů a strojních zařízení, ruční opracovávání strojních součástí a mnoho dalších. Pracuje se zařízením jako jsou soustruhy, frézy, brusky, svařovací agregáty, vrtačky, nůžky na plech nebo pily.
  • Stavební zámečník pracuje především na stavbách budov, ale i v dílnách. Vyhotovuje kovové části staveb a provádí jejich montáž. K jeho činnostem patří zhotovování, svařování a montáž zábradlí, zárubní, mříží a ocelových konstrukcí, montáž výtahových konstrukcí, výroba a montáž vrat atd.
  • Provozní zámečník – zabývá se provozem strojů a různých zařízení. Provádí opravy, revize, a funkční zkoušky strojů. V neposlední řadě  uvádí opět do provozu opravené stroje.
  • Zámečník montérprovádí seřizovačské, montážní, demontážní, opravářské a revizní práce na různých průmyslových a energetických zařízeních. 
  • Svářeč kovů – jeho pracovní náplní je spojování kovových dílců za pomoci svařovací techniky. Zabývá se svařováním, navařováním a pájením konstrukcí z kovových materiálů, řezáním kovových materiálů kyslíkem, plazmou nebo laserem, konečnou úpravou svárů a dalšími činnostmi.