Zámečnictví, zámečníci – Karviná

1–10 firem z 99 nalezených Filtry

1Roman Fujtík- Ploty SAKA

4.5
★★★★★
★★★★★
(6)
Mládí 1097, Havířov, Šumbark Bezdlužná

Firma prodává a montuje ploty, pletivo (sportovní, pozinkované, chovatelské), sloupky, průmyslové oplocení, podhrabové desky, dřevěné oplocení, poplastované pletivo, pletivo ALU GREEN, zděné oplocení, kované ploty, plastové ploty z recyklovaných plastů, pletivo v rámech, brány a branky. Dále také…

2ND STYL s.r.o.

Česká 1198/2, Havířov, Město
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Společnost zaměřená na strojírenskou a zámečnickou výrobu - výroba pružin, dodávky hydraulických a pneumatických prvků a mazací techniky.

3NEREZ VÝROBA JEŽ s.r.o.

Společnost nabízí služby v oblasti výroby z nerez oceli, svařování nerezových materiálů, výroby z hliníku a svařování hliníku. K dalším činnostem patří kovovýroba a zámečnictví.

4LIFT SERVIS s.r.o.

5.0
★★★★★
★★★★★
(2)
Závodní 542, Karviná, Nové Město Bezdlužná

Zabýváme se výrobou, rekonstrukcí, montáží a servisem výtahů. Zajišťujeme projekční práce, elektro a zámečnické práce.

5Twardzik Tadeáš1 pobočka

Poskytujeme zámečnické služby - nouzové otevírání bytů a vozidel, immo služby, montáže zámků, opravy autozámků a jiné. Prodej zámečnického zboží.

6Cechel Tadeáš, Ing.- Cestroj

Olšiny 75/10a , Karviná
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Nabízíme zámečnické práce. Provádíme výrobu a montáže ocelových konstrukcí, zábradlí na schodiště, mostní zábradlí, oplocení a další. Zhotovujeme mříže, balkóny, žebříky aj.

7Rychmont-stav s.r.o.

Vyhonkovec 224, Rychvald
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Zajišťujeme služby v oblasti kovovýroby, zámečnictví a stavitelství. Realizujeme pokládku zámkové dlažby. Vyrábíme zábradlí pro balkony, terasy či schodiště. Nabízíme kompletní rekonstrukce bytových jader.

8Babka Roland

Nabízíme výškové práce, průmyslové montáže, zámečnické a klempířské práce, demolice výškových staveb, montáž záchytných sítí, fasády a opláštění hal, střechy a izolace, rizikové kácení stromů a shoz sněhu, průmyslové nátěry a malby, úklidové práce.

9LIFT SERVIS WORK s.r.o.

Závodní 542/53, Karviná
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Naše firma se specializuje na výrobu a montáž výtahů, projekční práce vč. statických výpočtů, prodej výtahů a jejich komponentů včetně servisu. Kromě výroby pro vlastní potřebu můžeme nabídnout i různé zámečnické práce na zakázku.

10ČESTROJ s.r.o.

Firma ČESTROJ s.r.o. se specializuje na zámečnickou výrobu a kovovýrobu. Vyrábíme zámečnické díly pro důlní stroje a stavební firmy. Dodáváme ocelové konstrukce a zámečnické výrobky, oplocení včetně posuvných i křídlových bran. Dále vyrábíme svářence, železo a plech na míru, únikové schodiště a…


Zámečnictví, zámečníci – další kategorie

Firmy v dalších lokalitách

Obce v lokalitě Karviná


Zámečnictví, zámečníci v lokalitě Karviná – detailní popis

Na portálu Ekatalog.cz v oboru Zámečnictví, zámečníci najdete 99 firem, živnostníků a institucí. Z toho je 89 bezdlužných dle evidence CreditCheck. Naši zástupci už osobně prověřili přes 30 firem v regionu Karviná.