Zámečnictví, zámečníci – Šumperk

1–10 firem z 42 nalezených Filtry

1Kyščiaková Vendula - jednotný městský mobiliář

Farní 16, Zábřeh Bezdlužná Ověřená

Naše společnost vyrábí veškerý městský mobiliář a rovněž autobusové čekárny v jednotném atraktivním designu. Naše čekárny jsou svým konstrukčním a architektonickým řešením určené hlavně pro obce a města do střední velikosti, případně aglomeraci. Dále zhotovujeme venkovní odpadkové koše,…

2Stavební vodohospodářská, s.r.o. (Šumperk)3 pobočky

Olomoucká 139/4, Moravská Třebová
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Společnost Stavební vodohospodářská, s.r.o. se věnuje výstavbě vodovodů či kanalizací, elektrických rozvodů či rekonstrukci kanalizačních a vodovodních přípojek. Rovněž se zabýváme opravami a údržbou osobních i nákladních vozidel, i stavebních strojů a techniky.

3Stavby COMPLET CZE s.r.o.

Ryze česká firma Stavby COMPLET nabízí služby v oblasti realizace komínů, trubních tras, stavby stožárů, výroby sil a zásobníků. Zajistíme také zámečnické a klempířské práce nebo revize komínů.

4Zekof, s.r.o.

U Vody 8 , Loštice
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Zabýváme se kovoobráběníma zámečnickými pracemi.

5ESB elektroslužby Bílek Mohelnice

Družstevní 335, Mohelnice
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Specializujeme se na silnoproudé a slaboproudé rozvody pro byty a průmyslové, administrativní i zemědělské stavby. Díky kvalitnímu technickému zázemí, zkušenostem a znalostem našich zaměstnanců poskytujeme zákazníkům jen kvalitní služby a profesionální přístup.

6Viktorin Petr- ZÁMEČNICKÉ PRÁCE ŠUMPERK

Slovanská 270/4, Šumperk
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Poskytuji služby v oblasti kovoobráběcích, zámečnických či svářečských prací.

7Kocián Milan - klíče

Hlavní třída 2, Šumperk
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Poskytuji Zámečnictví, nouzové otevírání bytů - zabouchnuté dveře. Výroba klíčů, autoklíče s čipem. Prodej trezorů, dveře Sherlock. Prodáváme bezpečnostní vložky FAB, Guard, Winkhaus, Mul-T-Lock, Abus, také bezpečnostní kování. Systémy generálního klíče. Trezorové dveře. Prodej, montáž.

8Vlastivědné muzeum v Šumperku3 pobočky

4.5
★★★★★
★★★★★
(260)
Hlavní třída 22, Šumperk
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Vlastivědné muzeum v Šumperku sídlící v Pavlínině dvoře.

9Kudela Zdeněk- zednické práce Šumperk

Nabízím tesařské, pokrývačské a klempířské práce. Provádím výrobu pergol a altánů. Zajišťuji svářečské práce a práce v oblasti stavebního zámečnictví.

10AMGIS BM spol. s r.o.

5.0
★★★★★
★★★★★
(3)
Zemědělská 2520/16, Šumperk
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Firma se specializuje na demontáž, stěhování a montáž strojů a technologických linek, ocelové konstrukce, stavební zámečnictví, atypické ocelové výrobky, zámečnické a svářečské práce. Na zakázku vyrobí atypické ocelové výrobky. Společnost poskytuje služby v oblasti kovovýroby, zámečnických a…


Firmy v dalších lokalitách

Obce v lokalitě Šumperk


Zámečnictví, zámečníci v lokalitě Šumperk – detailní popis

Na portálu Ekatalog.cz v oboru Zámečnictví, zámečníci najdete 42 firem, živnostníků a institucí. Z toho je 38 bezdlužných dle evidence CreditCheck. Naši zástupci už osobně prověřili přes 13 firem v regionu Šumperk.