Zámečnictví, zámečníci – Přerov

1–10 firem z 93 nalezených Filtry

1Josef a Lukáš Venský - Vemax

Nabízíme budování sportovišť a hřišť s umělým povrchem, vybavení tělocvičen a hal nářadím a povrchy, budování dětských hřišť z plastu a akátu. Dodáváme skluzavky, pryžovou gumu ( na dětská hřiště), gumové obrubníky, kanály a různé pryžové desky. Instalujeme a dodáváme sítě různého charakteru.…

2ZAPE, spol. s r.o.

4.0
★★★★★
★★★★★
(4)
U rybníka 231, Opatovice
Dnes už má zavřeno

Nabízíme plošné tváření (lisování), ohraňování, pálení laserem a vysekávání materiálů na CNC strojích, zámečnickou výrobu a svařování. Naše firma se zabývá ryze zakázkovou výrobu.

3SG-servis, spol. s r.o.

Zabýváme se výrobou zařízení pro třídění plastů, čištění, drcení a třídění komunálního odpadu, nabízíme zámečnické výrobky a zařízení pro čistírny a úpravny vod.

4SV Olšovec, s.r.o.

4.5
★★★★★
★★★★★
(2)
Olšovec 125, Olšovec Bezdlužná

Nabízíme komplexní služby v obrábění kovů zejména soustružení, frézování, broušení a zámečnické práce.

5TECHNIS Kojetín spol. s r.o.

3.8
★★★★★
★★★★★
(4)
Padlých hrdinů 638, Kojetín
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Poskytování technických služeb (údržba veřejné zeleně včetně realizace výsadeb, parkových úprav, ořezů stromů, čištění města, úklidu vnitřních prostor), provádění drobných staveb, oprav a jejich odstranění, výkopové práce, terénní úpravy, realizace dlažeb, instalatérské práce, zámečnická výroba,…

6Koupelny-Tommi

5.0
★★★★★
★★★★★
(8)
Velká Dlážka 527 , Přerov
Otevřeno do 17:00
Bezdlužná

Specializujeme se na rekonstrukce koupelen, bytových jader, bytů a rodinných domů. Zabýváme se výrobou a montáží kuchyní. Dále nabízíme prodej obkladů a dlažeb, interiérových dveří a podlah.

7STROJÍRNY OLŠOVEC s.r.o.

3.0
★★★★★
★★★★★
(3)
Olšovec 77, Hranice Bezdlužná

Strojírny v Olšovicích nabízejí strojírenskou výrobu, kompletní výrobu strojů a samostatných dílců do různých průmyslů, obrábění, soustružení, frézování, zámečnické práce a zámečnická výroba, stavba svařenců, výroba potrubí a potrubních dílců, výroba pochozí lávky, schodiště, zábradlí, zpracování…

8Zámečnictví Utěkal - Vykona1 pobočka

4.5
★★★★★
★★★★★
(12)
Kroměřížská 201, Kojetín
Dnes už má zavřeno

Specializuji se na zámečnické práce, výměny a montáže zámků, cylindrické vložky, montáže bezpečnostních kování a přídavných zámků.

9Bouchal Rostislav - zvony

Firma nabízí opravy, repas a výměny elektrických pohonů zvonů a jeho technického vybavení, samozřejmě zprovoznění ručního zvonění. Specializují se na katedrální, chrámové a kostelní věže, zvonice a kaple. Firma Boroko obsazuje přední příčky mezi firmami se stejným zaměřením.


Zámečnictví, zámečníci – další kategorie

Firmy v dalších lokalitách

Obce v lokalitě Přerov


Zámečnictví, zámečníci v lokalitě Přerov – detailní popis

Na portálu Ekatalog.cz v oboru Zámečnictví, zámečníci najdete 93 firem, živnostníků a institucí. Z toho je 84 bezdlužných dle evidence CreditCheck. Naši zástupci už osobně prověřili přes 28 firem v regionu Přerov.