Zámečnictví, zámečníci – Frýdek - Místek

Ztratili jste klíče od bytu nebo auta? Nepamatujete si kód od trezoru? Pak zavolejte zámečníka. Zámečníci nabízejí širokou škálu služeb od otevírání dveří, aut nebo trezorů až po opravy a výměny zámků. Přehled zámečníků v lokalitě Frýdek - Místek.

1–10 firem z 98 nalezených Filtry

1TECHNOSVAR a.s.1 pobočka

4.4
★★★★★
★★★★★
(1)
Na Hrázi 2298, Frýdek-Místek Bezdlužná

Technosvar a.s. je společnost s dlouhou tradicí, která sahá až do roku 1990. V současnosti je uznávanou firmou dodávající strojní zařízení pro hutní průmysl a průmysl zpracovávání plechů. Společnost má dlouholeté zkušenosti z oblasti výrobních postupů, je schopna dodat návrhy zákazníkovi na míru a…

2Besta Trade s.r.o.

4.8
★★★★★
★★★★★
(10)
Příborská 1494, Frýdek-Místek
Otevřeno od 6:30

Společnost zaměřená na ohýbání plechů, ohraňování plechů, vysekávání plechů, zámečnickou výrobu z oceli a hliníku, svařování hliníku metodou TIG.

3ZANAP Frýdek-Místek s. r. o.

5.0
★★★★★
★★★★★
(5)
Místecká 859, Paskov Bezdlužná

Společnost se zaměřuje na výrobu ocelových konstrukcí a technologického zařízení, zámečnické, údržbářské práce a rekonstrukce v hutním, chemickém a papírenském průmyslu.

4BZN, s.r.o.

5.0
★★★★★
★★★★★
(1)
Konská 743, Třinec
Otevřeno do 14:30
Bezdlužná

Společnosz nabízí zámečnické, plynoinstalační, vodoinstalační, topenářské, svářečské a zednické práce.

5IVT centrum, spol. s r.o.

4.8
★★★★★
★★★★★
(11)
Kirilovova 822, Paskov
Otevřeno od 7:00
Bezdlužná

Společnost zaměřená na svařování, povrchové úpravy kovů, zámečnické práce, pálení (CNC laserem), ohýbání plechů na CNC strojích a CNC výpalky.

6HBP Strojírna s.r.o.

Provádíme zámečnickou výrobou s obráběním a svařováním a také s výrobou lehkých ocelových konstrukcí.

7Panenka Patrik - zámečnická pohotovost

5.0
★★★★★
★★★★★
(11)
Bohuslava Martinů…, Frýdek-Místek,…
Otevřeno do 22:00
Bezdlužná

Nouzové otevírání bytů, opravy po vloupání, dveře do rodinného domu, protipožární dveře, nábytkové trezory, montáž zámků a závor, servis a repas trezorů, zámečnická pohotovost, montáže trezoru, okrasné mříže, montáž samozavíračů, bezpečnostní vrata i výměny vložek a zámků.

8Kavka Jan

3.5
★★★★★
★★★★★
(1)
Nádražní 684, Paskov
Otevřeno od 7:30
Bezdlužná

Automatické, manuální a kombinované kotle na tuhá paliva, pyrolytické kotle 3-5 emisní třídy značek VIADRUS, HKS Lazar, BENEKOV a BURNIT. Záruční a pozáruční servis kotlů i přestavby manuálních kotlů na automatické. Prodej a instalace tepelných čerpadel na klíč značek Fujitsu NeoRé, MITSUBISHI…

9SVAROSPOJ, s.r.o.

Společnost zaměřená na povrchové úpravy, svařování kovů, montáže potrubí energetických zařízení a ocelových konstrukcí. K dalším činnostem patří zámečnické práce.

10DILMAS s.r.o.

5.0
★★★★★
★★★★★
(2)
Fryčovice 284, Fryčovice Bezdlužná

Provádíme zámečnickou výrobu, CNC zpracování plechů, plechové kryty slaboproudých zařízení, kryty na záložní akumulátory.


Zámečnictví, zámečníci – další kategorie

Firmy v dalších lokalitách

Obce v lokalitě Frýdek - Místek


Zámečnictví, zámečníci v lokalitě Frýdek - Místek – detailní popis

Zámečnická profese je velmi žádanou profesí, kterou lze uplatnit v různých oborech, např. ve strojírenství, stavebnictví, automobilovém průmyslu, leteckém průmyslu a v mnoha dalších oborech. Zámečnické práce zahrnují opravy strojů a technických zařízení, údržbářské práce, výrobu nových produktů nebo kontrolní činnost. K zámečnickým pracím patří i tzv. zámečnická pohotovost, kdy zámečníci nabízejí nonstop služby jako je otevírání zabouchnutých nebo zamčených dveří, otevírání aut, otevírání trezorů, výměny a montáže zámků nebo opravy dveří po vloupání.

Rozdělení zámečnických profesí podle činnosti

  • Strojní zámečníkvykonává rozsáhlé spektrum činností ve strojírenské výrobě, např. strojní obrábění, sestavování částí strojů a strojních zařízení, ruční opracovávání strojních součástí a mnoho dalších. Pracuje se zařízením jako jsou soustruhy, frézy, brusky, svařovací agregáty, vrtačky, nůžky na plech nebo pily.
  • Stavební zámečník pracuje především na stavbách budov, ale i v dílnách. Vyhotovuje kovové části staveb a provádí jejich montáž. K jeho činnostem patří zhotovování, svařování a montáž zábradlí, zárubní, mříží a ocelových konstrukcí, montáž výtahových konstrukcí, výroba a montáž vrat atd.
  • Provozní zámečník – zabývá se provozem strojů a různých zařízení. Provádí opravy, revize, a funkční zkoušky strojů. V neposlední řadě  uvádí opět do provozu opravené stroje.
  • Zámečník montérprovádí seřizovačské, montážní, demontážní, opravářské a revizní práce na různých průmyslových a energetických zařízeních. 
  • Svářeč kovů – jeho pracovní náplní je spojování kovových dílců za pomoci svařovací techniky. Zabývá se svařováním, navařováním a pájením konstrukcí z kovových materiálů, řezáním kovových materiálů kyslíkem, plazmou nebo laserem, konečnou úpravou svárů a dalšími činnostmi.