Zámečnictví, zámečníci – Nový Jičín

Ztratili jste klíče od bytu nebo auta? Nepamatujete si kód od trezoru? Pak zavolejte zámečníka. Zámečníci nabízejí širokou škálu služeb od otevírání dveří, aut nebo trezorů až po opravy a výměny zámků. Přehled zámečníků v lokalitě Nový Jičín.

1–10 firem z 61 nalezených Filtry

1MEKO, spol. s r. o.1 pobočka

3.7
★★★★★
★★★★★
(3)
Žižkova 1181, Nový Jičín Bezdlužná

Společnost vznikla v roce 1992 jako firma provozující kovovýrobu, prodej hutního materiálu a prodejnu železářství. Od roku 2004 byla rozšířena na činnost pracovní agentury a realit.

2KOVOK KOPŘIVNICE, s. r. o.

3.6
★★★★★
★★★★★
(7)
Mniší 230, Kopřivnice Bezdlužná

Společnost nabízí obráběcí, zámečnický, kovoobráběčský práce. Výroba zábradlí, vrat, ocelových konstrukcí a bran.

3SLUMEKO, s.r.o.

4.7
★★★★★
★★★★★
(5)
Štefánikova 58/31, Kopřivnice Bezdlužná

Společnost nabízí údržbu a opravy místních komunikací, údržbu zeleně (sečení, hrabání, ořezy, kácení, výsadby), údržbu hřbitovů, svoz, sběr a zneškodňování komunálního, velkoobjemného, separovaného a nebezpečného odpadu, autodopravu, zemní práce, zámečnické a svářečské práce.

4FREBA Ing. Babinec Karel

5.0
★★★★★
★★★★★
(1)
Horní 144, Frenštát pod…
Otevřeno do 14:00
Bezdlužná

Firma zaměřená na návrhy, výrobu, dodávky a montáže výrobků ze všech druhů ocelí a povrchové úpravy práškovým lakováním.

5Frkal Petr - ZameStav

4.5
★★★★★
★★★★★
(1)
Lubojaty 13, Bílovec Bezdlužná

Firma vyrábí ocelové konstrukce a oplocení, atypické zámečnické výrobky či olejové nádrže. Dále realizuje otevírací a posuvné vratové systémy.

6Miškin - autoservis Michal Škarka

5.0
★★★★★
★★★★★
(7)
Pod Lipami 11/13, Nový Jičín Bezdlužná

Firma zaměřená na stavební zámečnictví - svařování oceli, nerezu i hliníku, soustružnické a frézovací práce, dělení materiálu, ohýbání trubek.

7Bačovský Stanislav

5.0
★★★★★
★★★★★
(1)
1. máje 220 , Fulnek
Otevřeno do 14:00
Bezdlužná

Firma zaměřená na zámečnické práce, kovoobráběcí práce, svařování, vrtání, broušení, ohýbaní a zkružování trubek a profilů. K dalším činnostem patří tryskání balotinou, zabrušování vnitřních rádiusů a povrchová úprava nerezových ocelí.

8Šustek Pavel

Provozujeme zámečnictví. Vyrábíme ploty, brány, bytové doplňky, mříže, zábradlí, panty a další.

9Nouzové otevírání dveří - Zámečník Vladimír Veselka2 pobočky

Bordovice 118, Bordovice
Otevřeno do 24:00
Bezdlužná

Nouzové otevírání dveří - Zámečník Vladimír Veselka, se sídlem Bordovice 118, 744 01, Bordovice, v okrese Nový Jičín a v kraji Moravskoslezský kraj. Právní forma Fyzická osoba podnikající dle živnostenského zákona. Založení v roce 2012. Předmětem podnikání je: Zámečnictví, nástrojářství Montáž,…

10Jiří Kysučan

Jiří Kysučan, se sídlem Radotínská 575/33, 743 01, Bílovec, v okrese Nový Jičín a v kraji Moravskoslezský kraj. Právní forma Fyzická osoba podnikající dle živnostenského zákona. Založení v roce 2010. Předmětem podnikání je: Zámečnictví, nástrojářství Výroba, obchod a služby neuvedené v přílohách 1…


Zámečnictví, zámečníci – další kategorie

Firmy v dalších lokalitách

Obce v lokalitě Nový Jičín


Zámečnictví, zámečníci v lokalitě Nový Jičín – detailní popis

Zámečnická profese je velmi žádanou profesí, kterou lze uplatnit v různých oborech, např. ve strojírenství, stavebnictví, automobilovém průmyslu, leteckém průmyslu a v mnoha dalších oborech. Zámečnické práce zahrnují opravy strojů a technických zařízení, údržbářské práce, výrobu nových produktů nebo kontrolní činnost. K zámečnickým pracím patří i tzv. zámečnická pohotovost, kdy zámečníci nabízejí nonstop služby jako je otevírání zabouchnutých nebo zamčených dveří, otevírání aut, otevírání trezorů, výměny a montáže zámků nebo opravy dveří po vloupání.

Rozdělení zámečnických profesí podle činnosti

  • Strojní zámečníkvykonává rozsáhlé spektrum činností ve strojírenské výrobě, např. strojní obrábění, sestavování částí strojů a strojních zařízení, ruční opracovávání strojních součástí a mnoho dalších. Pracuje se zařízením jako jsou soustruhy, frézy, brusky, svařovací agregáty, vrtačky, nůžky na plech nebo pily.
  • Stavební zámečník pracuje především na stavbách budov, ale i v dílnách. Vyhotovuje kovové části staveb a provádí jejich montáž. K jeho činnostem patří zhotovování, svařování a montáž zábradlí, zárubní, mříží a ocelových konstrukcí, montáž výtahových konstrukcí, výroba a montáž vrat atd.
  • Provozní zámečník – zabývá se provozem strojů a různých zařízení. Provádí opravy, revize, a funkční zkoušky strojů. V neposlední řadě  uvádí opět do provozu opravené stroje.
  • Zámečník montérprovádí seřizovačské, montážní, demontážní, opravářské a revizní práce na různých průmyslových a energetických zařízeních. 
  • Svářeč kovů – jeho pracovní náplní je spojování kovových dílců za pomoci svařovací techniky. Zabývá se svařováním, navařováním a pájením konstrukcí z kovových materiálů, řezáním kovových materiálů kyslíkem, plazmou nebo laserem, konečnou úpravou svárů a dalšími činnostmi.