Výškové práce – Zlín

1–10 firem z 31 nalezených Filtry

1FAIRA s.r.o.

Zádveřice 128, Vizovice Bezdlužná Ověřená

Nabízíme kompletní služby a práce ve výškách v rámci údržby a opravy staveb. Naše činnost zahrnuje také provedení různých drobných zednických oprav a nátěrů. Specializujeme se na chemické čištění fasád, střech, ochranu povrchů fasád a střech i anti - graffiti servis.

2Montáže EPZ s.r.o.

2.5
★★★★★
★★★★★
(1)
Spytihněv 571, Spytihněv Ověřená

Nabízíme pronájem pracovních plošin. Provádíme rizikové kácení a prořezy stromů, technické služby, přípravné práce pro stavby, výškové práce, výstavbu a servis veřejného osvětlení, elektromontáže, práce plošinou non stop, zámečnické práce a kontejnerovou dopravu.

3Výškové práce ZUMAMartin Švábeník (pobočka Otrokovice-Kvítkovice)1 pobočka

Hlavní 1252, Otrokovice…
Otevřeno do 18:00
Bezdlužná

Výškové práce ZUMAMartin Švábeník, se sídlem Hlavní 1252, 765 02, Otrokovice-Kvítkovice, v okrese Zlín a v kraji Zlínský kraj. Právní forma Fyzická osoba podnikající dle živnostenského zákona. Založení v roce 2009. Předmětem podnikání je: Masérské, rekondiční a regenerační služby Výroba, obchod a…

4VERTICAL-PROFI

Štefánikova 6255, Zlín
Otevřeno do 24:00
Bezdlužná

VERTICAL-PROFI, se sídlem Štefánikova 6255, 760 01, Zlín, v okrese Zlín a v kraji Zlínský kraj. Právní forma Fyzická osoba podnikající dle živnostenského zákona. Založení v roce 2015. Předmětem podnikání je: Poskytování tělovýchovných a sportovních služeb v oblasti skalního lezení, skialpinismu a…

5Lenka Puková

Lenka Puková, se sídlem Komárov 103, 763 61, Komárov, v okrese Zlín a v kraji Zlínský kraj. Právní forma Fyzická osoba podnikající dle živnostenského zákona. Založení v roce 1995. Předmětem podnikání je: Výroba, obchod a služby neuvedené v přílohách 1 až 3 živnostenského zákona Silniční motorová…

6ČERNÝ TOMÁŠ

ČERNÝ TOMÁŠ, se sídlem Benešovo nábřeží 2806, 760 01, Zlín, v okrese Zlín a v kraji Zlínský kraj. Právní forma Fyzická osoba podnikající dle živnostenského zákona. Založení v roce 1996. Předmětem podnikání je: Výroba, obchod a služby neuvedené v přílohách 1 až 3 živnostenského zákona Výroba,…

7Čabla Pavel - výškové práce (pobočka Otrokovice)1 pobočka

Profesionální provedení veškerých výškových prací pomocí horolezecké techniky. Zajišťujeme natěračské práce, umývání oken, montáže reklam, práce motorovou pilou, nátěry reklam nebo odstraňování sněhu ze střech. Pracujeme po celé ČR i v zahraničí.

8A SERVIS LIPKA, s.r.o. (pobočka Luhačovice)22 poboček

Úklidová firma s nabídkou mytí oken, strojového čištění koberců, voskování podlah a odstraňování graffity. Zajišťujeme antigraffitové nátěry, postavební úklid, výškové práce či fluataci podlah. Čistíme, opravujeme a natíráme fasády.

9A SERVIS LIPKA, s.r.o. (pobočka Zlín)22 poboček

Dlouhá 4213, Zlín Bezdlužná

Úklidová firma s nabídkou mytí oken, strojového čištění koberců, voskování podlah a odstraňování graffity. Zajišťujeme antigraffitové nátěry, postavební úklid, výškové práce či fluataci podlah. Čistíme, opravujeme a natíráme fasády.

10Stromolezec Zlín

5.0
★★★★★
★★★★★
(8)
Nádražní 1416, Otrokovice Bezdlužná

Výškové práce, rizikové kácení, opravy, montáže a demontáže v nepřístupných místech, mytí oken, skleněných ploch a opláštění výškových budov, průmyslové čištění, nátěry střech, komínů, stožárů, mostů, instalace reklam a další.


Výškové práce – další kategorie

Firmy v dalších lokalitách

Obce v lokalitě Zlín


Výškové práce v lokalitě Zlín – detailní popis

Na portálu Ekatalog.cz v oboru Výškové práce najdete 31 firem, živnostníků a institucí. Z toho je 28 bezdlužných dle evidence CreditCheck. Naši zástupci už osobně prověřili přes 9 firem v regionu Zlín.