Výškové práce – Zlín

1–10 firem z 26 nalezených Filtry

1Robert Kurfürst

Nabízíme kompletní služby a práce ve výškách v rámci údržby a opravy staveb. Naše činnost zahrnuje také provedení různých drobných zednických oprav a nátěrů. Specializujeme se na chemické čištění fasád, střech, ochranu povrchů fasád a střech i anti - graffiti servis.

2Montáže EPZ s.r.o.

2.5
★★★★★
★★★★★
(1)
Spytihněv 571, Spytihněv Ověřená

Nabízíme pronájem pracovních plošin. Provádíme rizikové kácení a prořezy stromů, technické služby, přípravné práce pro stavby, výškové práce, výstavbu a servis veřejného osvětlení, elektromontáže, práce plošinou non stop, zámečnické práce a kontejnerovou dopravu.

3Čabla Pavel - výškové práce (pobočka Otrokovice)1 pobočka

Profesionální provedení veškerých výškových prací pomocí horolezecké techniky. Zajišťujeme natěračské práce, umývání oken, montáže reklam, práce motorovou pilou, nátěry reklam nebo odstraňování sněhu ze střech. Pracujeme po celé ČR i v zahraničí.

4A SERVIS LIPKA, s.r.o. (pobočka Luhačovice)22 poboček

Úklidová firma s nabídkou mytí oken, strojového čištění koberců, voskování podlah a odstraňování graffity. Zajišťujeme antigraffitové nátěry, postavební úklid, výškové práce či fluataci podlah. Čistíme, opravujeme a natíráme fasády.

5A SERVIS LIPKA, s.r.o. (pobočka Zlín)22 poboček

Dlouhá 4213, Zlín Bezdlužná

Úklidová firma s nabídkou mytí oken, strojového čištění koberců, voskování podlah a odstraňování graffity. Zajišťujeme antigraffitové nátěry, postavební úklid, výškové práce či fluataci podlah. Čistíme, opravujeme a natíráme fasády.

6Stromolezec Zlín

Výškové práce, rizikové kácení, opravy, montáže a demontáže v nepřístupných místech, mytí oken, skleněných ploch a opláštění výškových budov, průmyslové čištění, nátěry střech, komínů, stožárů, mostů, instalace reklam a další.

7Jiří Baďura - rizikové kácení stromů3 pobočky

4.1
★★★★★
★★★★★
(103)
Chrástka 307, Zlín, Jaroslavice

Rizikové kácení při stavech ohrožující blízký majetek a životy občanů tak samotný prořez koruny či pouhé ořezání suchých větví. Nabízíme odvoz pokáceného materiálu po dohodě.

8Vojtěch Holub - výškové a natěračské práce2 pobočky

Výškové práce, nátěry fasád, střech, konstrukcí, malování bytů, kanceláří, společných prostor domů, sklepy, haly, vestibuly. Dále taky nabízíme montáž sádrokartonů, zateplení fasád domů, pokládka podlah, nátěry podlah.

9Stöhr Marek

U Lesa 101, Zlín Bezdlužná

Kácení stromů, výškové práce a arboristika.

10Jan Hája

Revize, měření, kolaudace či montáže komínových systémů. Nabízím výškové práce a čištění komínů.


Firmy v dalších lokalitách

Obce v lokalitě Zlín


Výškové práce v lokalitě Zlín – detailní popis

Na portálu Ekatalog.cz v oboru Výškové práce najdete 26 firem, živnostníků a institucí. Z toho je 23 bezdlužných dle evidence CreditCheck. Naši zástupci už osobně prověřili přes 8 firem v regionu Zlín.