Výškové práce – Blansko

1–10 firem z 24 nalezených Filtry

1VONDRA LUDĚK-SERVISNÍ PRÁCE PRO MĚSTA

Krasová 32, Krasová Bezdlužná

Poskytujeme nabídka výškových a stavebních prací a demolic i terénních úprav i také montáží prvky v rizikových prostorech a nabízíme pronájem a montáž rámového lešení.

2Mgr. Ondřej Marvánek

Fibichova 218/3, Adamov
Otevřeno do 24:00
Bezdlužná

Mgr. Ondřej Marvánek, se sídlem Fibichova 218/3, 679 04, Adamov, v okrese Blansko a v kraji Jihomoravský kraj. Právní forma Fyzická osoba podnikající dle živnostenského zákona. Založení v roce 2006. Předmětem podnikání je: Výroba, obchod a služby neuvedené v přílohách 1 až 3 živnostenského zákona…

3Ondřej Šenk

Blansko, Blansko Bezdlužná

Ondřej Šenk, se sídlem Blansko, 678 01, Blansko, v okrese Blansko a v kraji Jihomoravský kraj. Právní forma Fyzická osoba podnikající dle živnostenského zákona. Založení v roce 2016. Předmětem podnikání je: Výroba, obchod a služby neuvedené v přílohách 1 až 3 živnostenského zákona Více informací…

4Jindřich Žilka1 pobočka

Jindřich Žilka, se sídlem Budovatelská 425, 679 21, Černá Hora, v okrese Blansko a v kraji Jihomoravský kraj. Právní forma Fyzická osoba podnikající dle živnostenského zákona. Založení v roce 1994. Pracuje u nás 1 - 5 zaměstnanců. Předmětem podnikání je: Výroba, obchod a služby neuvedené v…

5SEDOS stavby a.s.1 pobočka

5.0
★★★★★
★★★★★
(7)
Drnovice 326, Drnovice Bezdlužná

Nabídka zemních prací, terénních prací, stavebních a dopravních staveb. Odbahňování rybníků, úpravy a čištění toků.

6JEZAT, s.r.o.

Zabýváme se výškovými pracemi, pronajímáme pracovní plošinu. Nabízíme mytí oken a prosklených budov, hromosvody, okapy, kamery, montáže klimatizace a vzduchotechniky atd..

7ELEKTRA FOJT s.r.o.

Poskytujeme elektromontážní služby. Nabízíme opravy, rekonstrukce a instalaci veřejného osvětlení i rozvodů. Provádíme práci ve výškách.

8Dvořáček Milan - Údržba zeleně a rekultivace

Děláme všechny druhy řezů stromů a rizikové kácení stromů a bezpečnostní vazby stromů a sběr lesního osiva a odkůrování stromů a výškové práce a máme možnost výsadby stromů a frézování pařezů a štěpkování dřevní hmoty a jsme ČCA to je Český certifikovaný arborista.

9Pěta Petr, Ing.

Provádíme a nabízíme řezání a statické zajištění a také rizikového kácení stromů.

10Pulec Dalibor

Provádíme veškeré výškové, domácí práce a opravy.


Výškové práce – další kategorie

Firmy v dalších lokalitách

Obce v lokalitě Blansko


Výškové práce v lokalitě Blansko – detailní popis

Na portálu Ekatalog.cz v oboru Výškové práce najdete 24 firem, živnostníků a institucí. Z toho je 22 bezdlužných dle evidence CreditCheck. Naši zástupci už osobně prověřili přes 7 firem v regionu Blansko.