Výškové práce – Opava

1–10 firem z 14 nalezených Filtry

1Hromoelektro s.r.o.

5.0
★★★★★
★★★★★
(2)
U Statku 92/1 , Ludgeřovice Bezdlužná

Provádíme odbornou montáž hromosvodů, elektroinstalace, výškové práce.

2Tlach Radek- ARACOLOR

Zabýváme se omýváním budov, střech, fasád, chodníků i zámkové dlažby. Provádíme lakýrnické, obkladačské a natěračské práce. Specializujeme se na malby, nátěry, šablony, nástřiky interiéru a exteriéru.

3Sýkora Jan - anemometry

Zaobíráme se vývojem a výrobou anemometrů. Aplikace výrobků je vhodná pro meteorologická měření větrných podmínek lokalit, zajištění provozní bezpečnosti ve výškách a bezpečného provozu pozemních zařízení.

4Moša Zdeněk

Provádím práce ve výškách a nad volnou hloubkou. Zabývám se výrobou a montáží nerezových zábradlí, plotů a bran.

5Kardaš Martin

Zabýváme se realizací periodických kontrol osobních ochranných prostředků proti pádu z výšky, horolezeckého vybavení a lan.

6Čegan Radim- 4xWORK.cz

Provádíme speciální práce ve výškách, pomocí horolezecké techniky na těžko přístupných místech. Specializujeme se zejména na práce v korunách stromů, jejich ořez, zabezpečení, ošetření ale i kácení.

7Bőhm Jakub

Provádím výškové práce za pomoci horolezecké techniky. Zajišťuji mytí oken, nátěry střech a stožárů či rizikové kácení stromů.

8Ospalík Ivo1 pobočka

Provádíme výškové práce a rizikové kácení stromů. Dále nabízíme nátěry střech, fasád a ocelových konstrukcí, instalaci zábran proti ptactvu, mytí skleněných fasád a oken, čištění okapů a svodů, instalaci reklamy, bannerů a osvětlení, tmelení spár panelových domů atd.

9Klajmon Jan

Nabízím výškové práce, tesařství, klepířství a pokrývačství.

10Gajdečka Aleš

Provádíme malířské a natěračské práce.


Firmy v dalších lokalitách

Obce v lokalitě Opava


Výškové práce v lokalitě Opava – detailní popis

Na portálu Ekatalog.cz v oboru Výškové práce najdete 14 firem, živnostníků a institucí. Z toho je 13 bezdlužných dle evidence CreditCheck. Naši zástupci už osobně prověřili přes 4 firem v regionu Opava.