Výškové práce – Opava

1–10 firem z 16 nalezených Filtry

1Hromoelektro s.r.o.

5.0
★★★★★
★★★★★
(2)
U Statku 92/1 , Ludgeřovice Bezdlužná

Provádíme odbornou montáž hromosvodů, elektroinstalace, výškové práce.

2Tlach Radek- ARACOLOR

Zabýváme se omýváním budov, střech, fasád, chodníků i zámkové dlažby. Provádíme lakýrnické, obkladačské a natěračské práce. Specializujeme se na malby, nátěry, šablony, nástřiky interiéru a exteriéru.

3Jan Suchánek - Slavkov

5.0
★★★★★
★★★★★
(8)
Černá cesta 453, Slavkov
Otevřeno do 24:00
Bezdlužná

Jan Suchánek, se sídlem Černá cesta 453, 747 57, Slavkov, v okrese Opava a v kraji Moravskoslezský kraj. Právní forma Fyzická osoba podnikající dle živnostenského zákona. Založení v roce 2008. Předmětem podnikání je: Výroba, obchod a služby neuvedené v přílohách 1 až 3 živnostenského zákona…

4PROFI VÝŠKAŘI s.r.o.

PROFI VÝŠKAŘI s.r.o., se sídlem Na Sídlišti 691, 747 87, Budišov nad Budišovkou, v okrese Opava a v kraji Moravskoslezský kraj, zapsaná v obchodním rejstříku pod sp.zn. C 79185, Krajský soud v Ostravě. Právní forma Společnost s ručením omezeným. Založení v roce 2019. Předmětem podnikání je: Výroba…

5Sýkora Jan - anemometry

Zaobíráme se vývojem a výrobou anemometrů. Aplikace výrobků je vhodná pro meteorologická měření větrných podmínek lokalit, zajištění provozní bezpečnosti ve výškách a bezpečného provozu pozemních zařízení.

6Moša Zdeněk

Provádím práce ve výškách a nad volnou hloubkou. Zabývám se výrobou a montáží nerezových zábradlí, plotů a bran.

7Kardaš Martin

Zabýváme se realizací periodických kontrol osobních ochranných prostředků proti pádu z výšky, horolezeckého vybavení a lan.

8Čegan Radim- 4xWORK.cz

Provádíme speciální práce ve výškách, pomocí horolezecké techniky na těžko přístupných místech. Specializujeme se zejména na práce v korunách stromů, jejich ořez, zabezpečení, ošetření ale i kácení.

9Bőhm Jakub

Provádím výškové práce za pomoci horolezecké techniky. Zajišťuji mytí oken, nátěry střech a stožárů či rizikové kácení stromů.

10Ospalík Ivo1 pobočka

Provádíme výškové práce a rizikové kácení stromů. Dále nabízíme nátěry střech, fasád a ocelových konstrukcí, instalaci zábran proti ptactvu, mytí skleněných fasád a oken, čištění okapů a svodů, instalaci reklamy, bannerů a osvětlení, tmelení spár panelových domů atd.


Výškové práce – další kategorie

Firmy v dalších lokalitách

Obce v lokalitě Opava


Výškové práce v lokalitě Opava – detailní popis

Na portálu Ekatalog.cz v oboru Výškové práce najdete 16 firem, živnostníků a institucí. Z toho je 14 bezdlužných dle evidence CreditCheck. Naši zástupci už osobně prověřili přes 5 firem v regionu Opava.