Výškové práce – Ostrava - město

1–10 firem z 47 nalezených Filtry

1Pánek Vladimír - vysokozdvižné plošiny

U Strouhy 176, Vratimov Bezdlužná Ověřená

Nabízíme pronájem vysokozdvižných plošin v regionech Ostravě, Havířově, Frýdku-Místku a okolí. Dodržujeme enviromentální politiku. Dále nabízíme automobilové a samoobslužné plošiny. Telefonní kontakty a formulář naleznete na našich internetových stránkách.

2GRATTIS spol. s r.o. (pobočka Ostrava)2 pobočky

Bláhova 468/11, Ostrava-Michálkovice
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Dezinfekce, dezinsekce, dezodorizace, plynování - fumigace komodit. Zaměřujeme se na plošné a ohniskové deratizace měst, obcí, bytových domů i podniků. HACCP. Dále provádíme čištění, vyklízení, výškové práce včetně ochrany proti holubům.

3Jakub Šablatura- Výškové práce Ostrava

Společnost provádí klempířské, pokrývačské a výškové práce horolezeckou technikou - mytí oken, fasád a žaluzií ve výškách, ošetření stromů ve výškách a rizikové kácení.

4Jiří Tumakov s.r.o.

5.0
★★★★★
★★★★★
(1)
Dobrovského 874/29, Slezská Ostrava Bezdlužná

Společnost se zaměřuje na pronájem autojeřábů a montážních vysokozdvižných plošin OSTRAVA. K dalším činnostem patří montáže a demontáže ocelových konstrukcí, kácení a ořezy stromů, natěračské a zámečnické práce ve výškách.

5VTS Morava s.r.o. - Výškové a technologické stavby

Gajdošova 3154/61, Ostrava
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Nabízíme práce v oblasti zajištění statiky budov, stejně jako zabezpečení objektů.

6SATON s.r.o.

Švermova 323/61, Ostrava, Mariánské…
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Společnost poskytuje služby v oblasti rekonstrukčních, výstavbových, zámečnických, demoličních či sanačních prací aj.

7Pronovo - Morava, s.r.o.

4.6
★★★★★
★★★★★
(12)
Navrátilova 1215/10A, Ostrava-Svinov
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Výroba, prodej i servis řetězových a lanových vazáků, textilních smyček, popruhů, vázacích bodů, bezpečnostních postrojů a jistících systémů. Zajišťujeme školení zaměstnanců a vedoucích zaměstnanců o bezpečnosti práce, práce ve výškách a nad volnou hloubkou i pro vysokozdvižné vozíky.

8B.R.D. stavební s.r.o.

Provádíme hydroizolace, zateplování střech, balkonů, teras, bazénů, sklepů a jímek, sanace, vysušování a odvlhčování betonových konstrukcí a zdiva, průmyslové podlahy, povrchovou ochranu materiálů - tryskání, nátěry i speciální stavební výškové práce.

9Wildnerová Monika- VPW výškové práce1 pobočka

Nabízíme výškové práce - práce na laně horolezeckou technikou. Provádíme nátěry fasád, montážní práce na laně, čištění domů, kancelářských budov i výrobních hal, kácení stromů, odklízení sněhu ze střech apod.


Firmy v dalších lokalitách

Obce v lokalitě Ostrava - město


Výškové práce v lokalitě Ostrava - město – detailní popis

Na portálu Ekatalog.cz v oboru Výškové práce najdete 47 firem, živnostníků a institucí. Z toho je 42 bezdlužných dle evidence CreditCheck. Naši zástupci už osobně prověřili přes 14 firem v regionu Ostrava - město.