Výškové práce – Brno - venkov

1–8 firem z 8 nalezených Filtry

1Flídr Michal

Výškové práce je termín pro označení stavebních, údržbářských a řemeslnických prací prováděných v nepřístupných místech, obvykle ve velkých výškách. Výškové práce provádějí pracovníci, kteří ovládají základy horolezecké techniky.

2Podzemní stavby Probeton, s.r.o.2 pobočky

4.5
★★★★★
★★★★★
(11)
Dolní branka 282, Moravské Knínice Bezdlužná

Prodáváme výrobky značek Max Frank, Peca a EGCO. Provedeme práce k zajištění stability podzemních prostor a podzemní sanační práce.Zaměření společnosti Podzemní stavby Brno, s.r.o. navazuje na odbornou činnost jednatele společnosti Ing.Josefa Zajíce, který je držitelem osvědčení Obvodního báňského…

3Kadlec Josef - Střechy Brno Kadlec

4.9
★★★★★
★★★★★
(30)
Viničné Šumice 112, Viničné Šumice

Jsme specialisté na realizaci kvalitních šikmých a plochých střech na klíč. Dodáme vám střechu přesně podle vašich přání nebo poradíme nejvhodnější řešení. Provádíme i rekonstrukce stávajících nevyhovujících střech. Realizujeme zakázky především v Brně a okolí.

4Hudeček Jaroslav - ZÁMEČNICTVÍ

Hudeček Jaroslav - ZÁMEČNICTVÍ. Zámečnictví Sokolnice, veškeré zámečnické práce. Práce výškové s montážní plošinou. Dovoz tranzitem–1, 5t, Montážní plošina MP-10, 13 a 16(10-16 metrů), Zámečnické práce, zámečnictví.

5Autojeřáby Šibor, s.r.o.

3.3
★★★★★
★★★★★
(3)
Česká 176, Lelekovice Bezdlužná

Firma byla založena již v roce 1990. Zajišťujeme veškeré autojeřábové práce v Brně a širokém okolí, například usazování bazénů, zasklívání, manipulace s objemnými a těžkými předměty (stroje, přístroje a zařízení), stavební práce, bungee jumping, stavba krovů, pomoc při vyprošťování při autonehodách…

6Brtník Marek

Nabídka zemních, výkopových a demoličních prací. Výstavba inženýrských sítí.

7Šmíd Milan1 pobočka

Děláme rizikového kácení stromů a také omlazování i celkové údržby stromů.

8Holešovský Michael

Děláme nástrojařskou i také zámečnickou výrobou a dále nabízíme broušení a výškové práce jako je kácení stromů a odklízení sněhu.


Firmy v dalších lokalitách

Obce v lokalitě Brno - venkov


Výškové práce v lokalitě Brno - venkov – detailní popis

Na portálu Ekatalog.cz v oboru Výškové práce najdete 8 firem, živnostníků a institucí. Z toho je 7 bezdlužných dle evidence CreditCheck. Naši zástupci už osobně prověřili přes 2 firem v regionu Brno - venkov.