Výškové práce – Nový Jičín

1–10 firem z 12 nalezených Filtry

1CLIMB ON s.r.o.

Společnost nabízí elektroinstalační, elektromontážní, stavební, natěračské, výškové a sklenářské práce.

2Milan Přadka- MÝVAL

Firma Mýval působí od roku 1992, nabízí úklidové služby především pro průmyslové objekty, budovy státní správy včetně úklidu po malování, mytí oken, čištění záclon a čalouněného nábytku, odklízení sněhu, výškové práce, čištění konstrukcí. Naše služby zajišťujeme rychle,kvalitně a na požadované…

3Mayer Boris

Zabývám se montážemi hasicích zařízení. Poskytuji zámečnické a výškové práce.

4DUPIC s.r.o.

5.0
★★★★★
★★★★★
(1)
K Šatlavě 2186, Nový Jičín
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Společnost nabízí sanace mostních konstrukcí, průmyslové nátěry, tmelení a spárování panelových domů, výškové práce a čistění průmyslových technologií i skladových hal.

5Heiniš Jaroslav - HABAS

4.5
★★★★★
★★★★★
(19)
Ženklava 177, Ženklava Bezdlužná

Firma nabízí montáž a revize vyhrazených plynových zařízení. Dále zajišťuje výškové práce za pomoci horolezecké techniky, rizikové kácení stromů, opravy fasád, spárování panelů.

6Češka Antonín - výškové stavební práce

Firma zaměřená na výškové práce - nátěry fasád, ocelových konstrukcí, střech, balkonů, okapů, demolice komínů, vyzdívek, konstrukcí, mytí a čištěné budov, oken, světlíků, střech, revize veškerých výškových staveb a špatně přístupných míst ve výšce i hloubce.

7Zacios Antonín

Firma nabízí zednické, instalatérské, zámečnické, výškové a truhlářské práce. K dalším činnostem patří hydroizolace domů a renovace balkónů.

8Pecník Petr

sídliště Pod lesem…, Odry
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Firma zaměřená na výškové práce horolezeckou technikou. K dalším činnostem patří hydroizolace plochých střech, malířské a natěračské práce.

9Metal Protection Miroslav Tušinovský1 pobočka

Firma zaměřená na aplikace antikorozních a protipožárních nátěrů, nástřiků, tryskání, žárové stříkání, sanace betonu a odstraňování grafitů. K dalším činnostem patří výškové práce za pomocí horolezecké techniky, vysokozdvižných plošin a lešení.

10Vypra - Josef Židek

Firma zaměřená na výškové práce horolezeckou technikou, vysokotlaké bezvzduchové nástřiky a fasádní nátěry panelových domů, mytí i čistění oken či kácení stromů.


Firmy v dalších lokalitách

Obce v lokalitě Nový Jičín


Výškové práce v lokalitě Nový Jičín – detailní popis

Na portálu Ekatalog.cz v oboru Výškové práce najdete 12 firem, živnostníků a institucí. Z toho je 11 bezdlužných dle evidence CreditCheck. Naši zástupci už osobně prověřili přes 4 firem v regionu Nový Jičín.