Výškové práce – Kroměříž

1–8 firem z 8 nalezených Filtry

1DM Mont, s.r.o.

Ocelové konstrukce, opláštění a plechové střechy. Výroba, montáž okapových systémů, montovaných a ocelových hal. Provádění výškových prací. Zajištění zámečnických služeb.

2Martin Sedlář

Výškové práce, montáže střech a půdní vestavby na klíč, rekonstrukcí a kompletní dodávky včetně projektové dokumentace. Zateplení fasád. Provádíme rovněž písmomalířské práce na všechny druhy materiálu.

3Vladimír Prášil - Klempířství

Klempířské, pokrývačské a výškové práce včetně nátěrů šikmých i plochých střech, zateplování a montáže střešních oken Velux, Fakro a Roto. Výroba dřevěných altánů, zahradních domků a podhledů i klempířských prvků.

4Juráň František

Zednické, klempířské, pokrývačské, malířské a natěračské práce včetně výškových prací, fasádní rámové lešení.

5Čabla Pavel - výškové práce1 pobočka

Profesionální provedení veškerých výškových prací pomocí horolezecké techniky. Zajišťujeme natěračské práce, umývání oken, montáže reklam, práce motorovou pilou, nátěry reklam nebo odstraňování sněhu ze střech. Pracujeme po celé ČR i v zahraničí.

6Josef Sklenařík

Práce s montážní plošinou, oprav veřejného osvětlení obcí či průmyslových elektroinstalací, ořezu stromů a technických výškových prací.

7Jiří Malovec - výškové práce

Práce ve výškách pomocí horolezecké techniky včetně rizikového kácení a prořezu stromů, oprav střech či montáží polykarbonátu.

83V - ART s.r.o.

Poskytujeme kompletní servis v oblasti realizací veletržních a výstavních expozic. Dále nabízíme výškové práce. Otevřeno nonstop.


Výškové práce – další kategorie

Firmy v dalších lokalitách

Obce v lokalitě Kroměříž


Výškové práce v lokalitě Kroměříž – detailní popis

Na portálu Ekatalog.cz v oboru Výškové práce najdete 8 firem, živnostníků a institucí. Z toho je 7 bezdlužných dle evidence CreditCheck. Naši zástupci už osobně prověřili přes 2 firem v regionu Kroměříž.