Geodetické práce a služby, geodezie – Olomouc

1–10 firem z 28 nalezených Filtry

1GEOL, spol. s r. o.

5.0
★★★★★
★★★★★
(3)
Dolní hejčínská 47, Olomouc
Otevřeno od 7:00
Bezdlužná

Provádíme zeměměřické práce v oboru geodézie a kartografie. A to pro katastr nemovitostí vytyčování hranic pozemků a geometrické plány, pro stavebnictví vytyčování staveb, zaměření skutečného provedení stavby, pro projekci polohopisné a výškopisné plány.

2Báňský inženýring Olomouc, spol. s r. o.

Jeronýmova 221/, Olomouc
Otevřeno od 6:30
Bezdlužná

Nabízíme geodetické, projekční a inženýrské služby v oblasti povrchového dobývání. Dále zajišťujeme funkce hlavního důlního měřiče, báňského projektanta, bezpečnostního technika a závodního lomu. Zaobíráme se zpracováním a vedením důlně měřické dokumentace.

3Johanes Václav, Ing. - GEODETICKÁ KANCELÁŘ Ing. Václav Johanes

Geodetická kancelář - vyhotovení geometrických plánů, vytyčování vlastnických hranic pozemků, vytyčování staveb, zaměřování skutečného provedení staveb, zaměřování inženýrských sítí, zaměřování polohopisu a výškopisu pro projektovou činnost, určování kubatury.

4ELPREMONT ELEKTROMONTÁŽE s.r.o.

Společnost ELPREMONT elektromontáže s.r.o. nabízí svým zákazníkům komplexní služby v oblastech silnoproudé elektroenergetiky, veřejného osvětlení, elektroinstalací, fotovoltaických elektráren, zemních prací, dodávek staveb, autodopravy, práce montážní plošinou a dalších činnostech spojených s…

5HBH Projekt spol. s r.o. (pobočka Olomouc)2 pobočky

Nabídka služeb projektové kanceláře pro dopravní a inženýrské stavby. Dále i nabízíme geodetické práce, vizualizaci staveb a odborné poradenství. Jsme schopni zajistit projektovou přípravu staveb včetně inženýrské činnosti a stavebního dozoru investora.

6GEOMETRA OPAVA, spol. s r.o.1 pobočka

Zpracováváme 3D vizualizace a modelování. Dále provádíme geodetické práce, digitální mapování, vytyčování hranic, pozemkové úpravy a geometrické plány. Poskytujeme i skenování. Nabízíme vybudování vytyčovací sítě, vytyčení obvodu staveniště, měření jeřábových drah a mostů.

7Dopravní projektování, spol. s r. o.1 pobočka

5.0
★★★★★
★★★★★
(4)
Křížkovského 843/5, Olomouc Bezdlužná

Projektové práce v oblastech dopravy. Dále i geodetická činnost.

8Geo Marchovsky, s.r.o.

Geometrické plány, vytyčování vlastnických hranic, zaměření skutečné provedení stavby, technická mapa obce a další geodetické práce.

9Intecom GEO s.r.o. (Olomouc)1 pobočka

Interbrigadistů 87/2, Přerov
Otevřeno od 7:00
Bezdlužná

Geodetická kancelář v Přerově Intercom GEO nabízí komplexní geodetické služby, jako jsou geometrické plány, vytyčení vlastnické hranice, rozdělování pozemků, vytyčení staveb, skutečné zaměření stavby, zpracování mapových podkladů, zaměření inženýrských sítí, vypracování dokumentace pro správce sítě…

10Pohořelský Libor - DSGeo Projekt

Krapkova 709/4, Olomouc
Otevřeno od 8:00
Bezdlužná

Poskytuji geodetické práce. Dále zajišťuji vyhotovení dopravně-urbanistické studie, posudků či opatření, dále zpracovávám bezpečnostní audity pozemních komunikací, vykonávám autorský dozor a provádím veškerou inženýrskou činnost. Nabízím i činnost úředně oprávněného zeměměřického inženýra.


Geodetické práce a služby, geodezie – další kategorie

Firmy v dalších lokalitách

Obce v lokalitě Olomouc


Geodetické práce a služby, geodezie v lokalitě Olomouc – detailní popis

Na portálu Ekatalog.cz v oboru Geodetické práce a služby, geodezie najdete 28 firem, živnostníků a institucí. Z toho je 25 bezdlužných dle evidence CreditCheck. Naši zástupci už osobně prověřili přes 8 firem v regionu Olomouc.