Geodetické práce a služby, geodezie – Prostějov

1–9 firem z 9 nalezených Filtry

1GEODETIKA s.r.o.

Sportovní 3607, Prostějov
Otevřeno do 16:00
Bezdlužná

Provádíme geodetické a kartografické práce. A to v inženýrské a majetkoprávní geodézii. Zajišťujeme i geometrické plány a digitalizace a vektorizace map. Poskytujeme poradenství v oblasti katastru nemovitostí, dále jednoduché a komplexní pozemkové úpravy a měření deformací a posunů.

2Sedláček Zdeněk, Ing. - geodetické práce

Firma se zabývá zeměměřickými činnostmi od roku 1994. Prioritou je pro nás práce v oblasti katastru nemovitostí (geometrické plány a vytyčování hranic pozemků). Zabýváme se také vytyčováním prostorové polohy budov, polohopisným a výškopisným zaměřováním pozemků pro projektovou činnost apod.

3GEOPOZ, s.r.o. (pobočka Prostějov)1 pobočka

Barákova 2745, Prostějov
Otevřeno do 15:00
Bezdlužná

Zajišťujeme projekční i geodetické práce.

4Spurný Jan, Ing. - projekce

Nabízíme zhotovování projektové dokumentace staveb, inženýrskou činnost při vyřízení stavebního povolení a autorizovaný stavební dozor. Dále se zaměřujeme na územně plánovací dokumentace, návrhy a realizace interiérů. Zajišťujeme i geodetické práce a fyzikální měření: radon, zemní odpor a jiné.…

5Kirnerová Jana, Ing. - geodetická kancelář

Určice 106, Určice Bezdlužná

Poskytujeme geodetické služby v oblasti katastru nemovitostí a stavebnictví. Dále nabízíme tvorbu geometrických plánů, vytyčení hranic pozemků, mapové podklady pro projekční činnost, zaměření inženýrských sítí, vytyčení staveb.

6Sobota Tomáš, Ing. - Geodetická kancelář

5.0
★★★★★
★★★★★
(4)
Komenského 1598, Prostějov
Otevřeno do 17:00
Bezdlužná

Provádíme geodetické práce v investiční výstavbě a pro soukromé stavebníky. Dále nabízíme geometrické plány včetně vytyčování hranic pozemků. Vyhotovujeme znalecké posudky v oboru geodézie a kartografie.

7Discover Czech s.r.o.

Zaměřujeme stávající stavy staveb, rodinných domů, budov, firemních a historických objektů. Dále také provádíme energetické průkazy budov.

81. Geo, spol. s r.o. (pobočka Prostějov)4 pobočky

Geodetické práce, geometrický plán, vytyčování a řešení věcného břemene. Zajistíme vytyčení, zaměření zpracování DGN/DWG, 3D, servis GIS a práce pro katastr.

9GB-geodezie, spol. s r.o. (pobočka Prostějov)9 poboček

Nabízíme komplexní geodetické služby a práce v katastru nemovitostí, vytyčování hranic pozemků, geometrické plány, mapování, inženýrskou geodézii, technické mapy a pozemkové úpravy. Jsme přední partnerem v oboru zeměměřičství. Dále provádíme barevné kopírování (A0+) a GIS.


Geodetické práce a služby, geodezie – další kategorie

Firmy v dalších lokalitách

Obce v lokalitě Prostějov


Geodetické práce a služby, geodezie v lokalitě Prostějov – detailní popis

Na portálu Ekatalog.cz v oboru Geodetické práce a služby, geodezie najdete 9 firem, živnostníků a institucí. Z toho je 8 bezdlužných dle evidence CreditCheck. Naši zástupci už osobně prověřili přes 3 firem v regionu Prostějov.