Geodetické práce a služby, geodezie – Vyškov

1–8 firem z 8 nalezených Filtry

1Geodetické práce - Ing. Sýkora Tomáš

Nabízím vypracování geometrických plánů a vytyčování hranic pozemků. Snažím se poskytovat kvalitní práci a chci svým zákazníkům vycházet vstříc v dodacích lhůtách a v termínech vyhotovení jednotlivých zakázek.

2GEOMARK, s.r.o. (pobočka Slavkov u Brna)1 pobočka

Firma Geomark s.r.o. vznikla v roce 1997 a její hlavní náplní jsou zeměměřické práce v investiční výstavbě a v katastru nemovitostí. Zpracováváme dokumentaci skutečného provedení stavby kanalizace, plynovodů, vodovodů a kabelů NN dle správců jednotlivých sítí.

3GEOMARK, s.r.o.1 pobočka

Nabízíme geodetické práce při vytváření mapových podkladů, které jsou nutné pro následné projekční a architektonické práce.

4Šváb Tomáš, Ing.

Naše geodetické služby pokrývají většinu prací z oblasti inženýrské geodézie, katastru nemovitostí, mapování a pozemní fotogrammetrie.

5Busta Milan

Nabízím geodetické páce pro katastr (geometrické plány, vytyčení pozemku) a ve stavebnictví (výškopis, zaměření skutečného provedení).

6Holásek Jaromír

Nabídka účelového mapování a sestavování geometrických plánů.

7Jarmara Jaromír, Ing.

Vyškov 10, Vyškov Bezdlužná

Provádění geodetických prací.


Geodetické práce a služby, geodezie – další kategorie

Firmy v dalších lokalitách

Obce v lokalitě Vyškov


Geodetické práce a služby, geodezie v lokalitě Vyškov – detailní popis

Na portálu Ekatalog.cz v oboru Geodetické práce a služby, geodezie najdete 8 firem, živnostníků a institucí. Z toho je 7 bezdlužných dle evidence CreditCheck. Naši zástupci už osobně prověřili přes 2 firem v regionu Vyškov.