Geodetické práce a služby, geodezie – Znojmo

1–9 firem z 9 nalezených Filtry

1Mojmír Novotný - GP, s.r.o. (Znojmo)1 pobočka

Společnost Mojmír Novotný - GP, s.r.o. (dříve Ing. Mojmír Novotný - geodetické práce s.r.o.) byla založena v roce 2009 panem Ing. Mojmírem Novotným. Geodézie: Náš tým zajišťuje komplexní služby v oblasti geodézie, zeměměřictví, kartografie, projekční a poradenské činnosti a služby v oblasti…

2Popelka Zdeněk- geodetické práce

Poskytujeme široké spektrum služeb v oblasti geodézie a katastru nemovitostí od geometrických plánů, vytýčení vlastnických hranic přes zaměření skutečného provedení staveb, inženýrskou geodézii, tvorbu mapových podkladů, plánů závodů, plánů obcí až po zaměřování jeřábových dráh atd.

3Geodézie Podyjí, s.r.o.

Pražská 1706/37, Znojmo
Otevřeno do 16:30
Bezdlužná

Firma Geodézie Podyjí, s. r. o. je firma, která se zabývá pracemi v oblasti nemovitostí - komplexní geodetické práce včetně oceňování nemovitostí. Od svého vzniku firma zpracovává cca 1 000 zakázek ročně. Firma vyhotovila digitální technickou mapu města Znojma a v současné době je pro město Znojmo…

4Geodetická kancelář ZNOGEO, s.r.o.

Provádíme geometrické plány na stavby a pozemky, zaměření inženýrských sítí, podklady pro projekty. Dále nabízíme zaměřování všech druhů staveb - rozestavěných i ke kolaudaci.

5Mádr Miroslav1 pobočka

Nabízíme geodetické práce v katastru nemovitostí a inženýrské geodézie.

6Veselý Michal, Ing.

Provádíme veškeré geodetické práce.

9Chaloupka Václav

Provádím geodetické práce, zaměření staveb a vyhotovení geometrických plánů.


Geodetické práce a služby, geodezie – další kategorie

Firmy v dalších lokalitách

Obce v lokalitě Znojmo


Geodetické práce a služby, geodezie v lokalitě Znojmo – detailní popis

Na portálu Ekatalog.cz v oboru Geodetické práce a služby, geodezie najdete 9 firem, živnostníků a institucí. Z toho je 8 bezdlužných dle evidence CreditCheck. Naši zástupci už osobně prověřili přes 3 firem v regionu Znojmo.