Geodetické práce a služby, geodezie – Zlín

1–10 firem z 28 nalezených Filtry

1GRAD s.r.o.

Sháníte spolehlivé zeměměřiče? Obraťte se na geodety z geodetické kanceláře GRAD s.r.o. ze Zlína. Provádíme geodetické práce ve všech oblastech např. ve stavebnictví, tvorba podkladů pro změny v katastru nemovitostí či mapování pro nejrůznější účely. Zeměměřičské služby nabízíme fyzickým osobám,…

3Šmíd Martin, Ing.- geodetické práce

Zajišťujeme zejména geodetické práce v katastru nemovitostí. Dále práce ve výstavbě a inženýrské geodézii. Nabízíme poradenství v oblasti zeměměřictví a katastru nemovitostí.

4HD GEO s.r.o.

Osvobození 288, Slavičín
Otevřeno do 16:00
Bezdlužná

Služby pro oblasti zeměměřictví. Poskytujeme pomoc při zastupování před katastrálním úřadem. Provádíme zaměření skutečného stavu budov pro tvorbu stavební dokumentace, zavádění a realizaci geograficko-informačních systémů.

5Ing. Mrůzek Jiří - Geoman Geodetická a kartografická kancelář

Geometrické plány, vytyčení hranic pozemků. Provádíme geodetické práce, vytyčení stavby, zaměření IS, kontrolní měření, mapové podklady, digitální technické mapy, dokumentace skutečného provedení stavby a poradenství.

6Ing. Fryšták Lukáš

Zlínská geodetická kancelář s letitými zkušenostmi zajišťuje geodetické práce: vyhotovení geometrických plánů – rozdělení pozemků, vyznačení budov, věcná břemena. Vytyčení hranic pozemků, inženýrskou geodezii, tvorbu mapových podkladů, vytyčení staveb a zaměření jejich rálného provedení.

7GEOZET s.r.o.

Geodetické práce, zpracovávání geometrických plánů či vytyčování hranic pozemků a oceňování nemovitostí. Vyhotovení digitálních účelových map. Skenování mapových podkladů. Zajišťování geodetické dokumentace skutečného provedení staveb. Provádění zaměřování inženýrských sítí.

8UPOSS, spol. s r.o.

Zajišťujeme zpracování předprojektových i projektových dokumentací staveb. Nabízíme komplexní služby v oblasti projektové a inženýrské činnosti. Naše firma je činná v oblasti zajišťování realizací staveb a jejich částí.

9REALGEOINVEST, s.r.o. (pobočka Zlín)1 pobočka

5.0
★★★★★
★★★★★
(2)
L. Košuta 1064, Zlín Bezdlužná

Realitní servis a právní služby týkající se nemovitostí, odhady nemovitostí a geodetické práce.

10REALGEOINVEST, s.r.o.1 pobočka

5.0
★★★★★
★★★★★
(2)
Říčanská 296, Vizovice Bezdlužná

Kompletní realitní servis a právní služby týkající se nemovitostí, odhady nemovitostí a geodetické práce.


Geodetické práce a služby, geodezie – další kategorie

Firmy v dalších lokalitách

Obce v lokalitě Zlín


Geodetické práce a služby, geodezie v lokalitě Zlín – detailní popis

Na portálu Ekatalog.cz v oboru Geodetické práce a služby, geodezie najdete 28 firem, živnostníků a institucí. Z toho je 25 bezdlužných dle evidence CreditCheck. Naši zástupci už osobně prověřili přes 8 firem v regionu Zlín.