Geodetické práce a služby, geodezie – Hodonín

1–10 firem z 13 nalezených Filtry

1SURGEO, s.r.o.1 pobočka

Plucárna 3560/1, Hodonín
Otevřeno do 16:00
Bezdlužná Ověřená

Naše společnost se zabývá prováděním zeměměřických prací, geologickými pracemi, projekční činností (rekultivace, vodní stavby a vodní hospodářství a pozemkové úpravy), skenováním, digitalizací a zpracováním grafických a atributových dat pro systémy GIS, digitalizací rozsáhlých mapových a…

2ARCHGEO s.r.o. (Hodonín)2 pobočky

Zabýváme se měřením objemové aktivity radonu pro stavební povolení a kolaudace. Naše služby poskytujeme pro stavebníky, projektanty, realitní kanceláře i občany. Dále provádíme digitalizaci map či přípravu dat pro mapové servery.

3GEODETA Kyjov, spol. s r.o.

Geodeta Kyjov spol. s r.o. se zabývá činnosti v oboru geodezie týkajících se katastru nemovitostí ( geometrické plány, vytyčování vlastnických hranic pozemků), technické práce při výstavbě a projekční činnosti (polohopisné a výškopisné plány, vytýčení staveb, sítí, dokumentace skutečného provedení…

4Petr Kočvara

Naším oborem je nabídka geodetických prací.

5LANKAŠOVÁ MARIE, s.r.o.-zeměměřická kancelář2 pobočky

Dobrovolského 488/3, Hodonín
Otevřeno do 16:00
Bezdlužná

Provádíme prakticky veškeré geodetické a zeměměřičské práce.Tvorba geometrických plánů, vytyčování hranic pozemků, poradenství a konzultační činnost. Polohopisná a výškopisná měření, účelové mapy, základní mapy závodu, digitální modely terénu DMT, dokumentace skutečného provedení stavby, vytyčování…

6GEPROSTAV geodézie, s.r.o.

Horní Plesová 4375, Hodonín
Otevřeno do 16:00
Bezdlužná

GEPROSTAV geodézie, s.r.o. provádí veškeré geodetické práce - od přípravy podkladů pro projekt, přes vytyčování a kontrolu na stavbě, po finální dokumentaci skutečného provedení a zhotovení potřebných geometrických plánů pro zápis do katastru nemovitostí. V rámci inženýrské činnosti provádíme…

7Ing. Stuchlík Antonín - geodetické práce

Ing. Stuchlík Antonín - geodetické práce - Nabízíme geodetické práce. Zhotovujeme geometrické plány, provádíme vytyčování hranic pozemků, zajišťujeme geodetické práce při výstavbě.

8V ATELIER, družstvo pro inženýrské a projektové služby

Inženýrská činnost v přípravě a realizaci staveb včetně geodetických prací. Zpracováváme přípravné i projektové dokumentace staveb.

9Pavel Kočvara

Specializujeme se na projektování pozemní staveb či tvorbu 3D vizualizací včetně animací staveb. Nabízíme geodetické práce.

10GEOMETRA - zeměměřická kancelář s.r.o.

Naším oborem jsou geodetické práce: geometrické plány – zaměření budov, vyznačení věcného břemene, vytyčení a rozdělení pozemků, zaměření inženýrských sítí, zakládání staveb, polohopisy a výškopisy, měření GPS. Naši geodeti nabízejí i poradenskou činnost.


Geodetické práce a služby, geodezie – další kategorie

Firmy v dalších lokalitách

Obce v lokalitě Hodonín


Geodetické práce a služby, geodezie v lokalitě Hodonín – detailní popis

Na portálu Ekatalog.cz v oboru Geodetické práce a služby, geodezie najdete 13 firem, živnostníků a institucí. Z toho je 12 bezdlužných dle evidence CreditCheck. Naši zástupci už osobně prověřili přes 4 firem v regionu Hodonín.