Geodetické práce a služby, geodezie - Hodonín

1 - 10 firem z 13 nalezených

SURGEO, s.r.o.

Hodonín, Plucárna 3560/1 kontakt +420 518 333 344, (1 pobočka)

Naše společnost se zabývá prováděním zeměměřických prací, geologickými pracemi, projekční činností (rekultivace, vodní stavby a vodní hospodářství a pozemkové úpravy), skenováním, digitalizací a zpracováním grafických a atributových dat pro systémy GIS, digitalizací rozsáhlých mapových a výkresových archivů a dalšími činnostmi. Vlastníme oprávnění k ověřování výsledků veškerých zeměměřických činností, oprávnění k projektování pozemkových úprav, oprávnění k projektování a provádění hornické…

web www.surgeo.cz

ARCHGEO s.r.o. (Hodonín)

Uherské Hradiště, Hradební 52 kontakt +420 737 823 374, (2 pobočky)

Zabýváme se měřením objemové aktivity radonu pro stavební povolení a kolaudace. Naše služby poskytujeme pro stavebníky, projektanty, realitní kanceláře i občany. Dále provádíme digitalizaci map či přípravu dat pro mapové servery.

web www.archgeo.cz

GEODETA Kyjov, spol. s r.o.

Kyjov, Žižkova 763/21 kontakt +420 518 611 484

Geodeta Kyjov spol. s r.o. se zabývá činnosti v oboru geodezie týkajících se katastru nemovitostí ( geometrické plány, vytyčování vlastnických hranic pozemků), technické práce při výstavbě a projekční činnosti (polohopisné a výškopisné plány, vytýčení staveb, sítí, dokumentace skutečného provedení stavby), zaměření a dokumentace podzemních vedení, geodetické a projekční práce při pozemkových úpravách, vyhotovení podkladů pro vynětí ze zemědělského půdního fondu, poradenská činnost.

web www.geodeta-kyjov.cz

Petr Kočvara

Strážnice, Dúbrava 1491

Naším oborem je nabídka geodetických prací.

web www.pk-pro.cz

LANKAŠOVÁ MARIE, s.r.o.-zeměměřická kancelář

Hodonín, Dobrovolského 488/3 kontakt +420 518 355 828, (2 pobočky)

Provádíme prakticky veškeré geodetické a zeměměřičské práce.Tvorba geometrických plánů, vytyčování hranic pozemků, poradenství a konzultační činnost. Polohopisná a výškopisná měření, účelové mapy, základní mapy závodu, digitální modely terénu DMT, dokumentace skutečného provedení stavby, vytyčování staveb, zaměření liniových staveb inženýrských sítí. Znalecká činnost v oboru katastru nemovitostí. V sobotu a v neděli po telefonické domluvě na tel. 603548206.

web www.zkhodonin.cz

GEPROSTAV geodézie, s.r.o.

Hodonín, Horní Plesová 4375 kontakt +420 776 001 133

GEPROSTAV geodézie, s.r.o. provádí veškeré geodetické práce - od přípravy podkladů pro projekt, přes vytyčování a kontrolu na stavbě, po finální dokumentaci skutečného provedení a zhotovení potřebných geometrických plánů pro zápis do katastru nemovitostí. V rámci inženýrské činnosti provádíme navazující činnosti jako jsou poradenství v katastru nemovitostí, souhlas stavebního úřadu s dělením pozemků, příprava různých typů smluv a zápis listin do katastru nemovitostí.

web www.geprostav.eu

Ing. Stuchlík Antonín - geodetické práce

Veselí nad Moravou, Zámecká 9 kontakt +420 511 140 714

Ing. Stuchlík Antonín - geodetické práce - Nabízíme geodetické práce. Zhotovujeme geometrické plány, provádíme vytyčování hranic pozemků, zajišťujeme geodetické práce při výstavbě.

web www.geos-veseli.cz

V ATELIER, družstvo pro inženýrské a projektové služby

Veselí nad Moravou, Národních mučedníků 983 kontakt +420 518 322 754

Inženýrská činnost v přípravě a realizaci staveb včetně geodetických prací. Zpracováváme přípravné i projektové dokumentace staveb.

zobrazit detail

Pavel Kočvara

Veselí nad Moravou, náměstí Míru 635 kontakt +420 604 376 917

Specializujeme se na projektování pozemní staveb či tvorbu 3D vizualizací včetně animací staveb. Nabízíme geodetické práce.

web www.pk-pro.cz

GEOMETRA - zeměměřická kancelář s.r.o.

Kyjov, Masarykovo náměstí 63/43 kontakt +420 518 611 666

Naším oborem jsou geodetické práce: geometrické plány – zaměření budov, vyznačení věcného břemene, vytyčení a rozdělení pozemků, zaměření inženýrských sítí, zakládání staveb, polohopisy a výškopisy, měření GPS. Naši geodeti nabízejí i poradenskou činnost.

web www.geometrakyjov.cz
« předchozí 1 2 další »