Geodetické práce a služby, geodezie – Kroměříž

1–10 firem z 14 nalezených Filtry

1ARCHGEO s.r.o. (Kroměříž)2 pobočky

Zabýváme se měřením objemové aktivity radonu pro stavební povolení a kolaudace. Naše služby poskytujeme pro stavebníky, projektanty, realitní kanceláře i občany. Dále provádíme digitalizaci map či přípravu dat pro mapové servery.

3INEXprojekt, s.r.o.

Projektové a geodetické práce včetně zajišťování staveb.

4Ing. Josef Horák

Projektantské služby, geodetické práce a inženýrskou činnost.

5Ing.Daniel Sobota - geodetické práce

Geometrické plány pro zaměření staveb, dělení pozemků, věcná břemena. Vytyčení hranice, polohopisy, výškopisy, zakládání staveb, přípojky inženýrských sítí.

6Ing. Michal Zaremba - GEOTA

Práce pro katastr nemovitostí, inženýrská geodezie, zakládání staveb, polohopis, výškopis, zaměření staveb (ke kolaudaci i mimo KN) a inženýrských sítí, geometrický plán, vytyčení vlastnických hranic, rozdělení pozemku a věcné břemeno.

7GEODEZIE KROMĚŘÍŽ, spol. s r.o.

Geometrické plány včetně polohopisných a výškopisných podkladů. Provádíme vytyčování hranic či zaměřování přípojek inženýrských sítí.

10Lubomír Foukal

Geometrické plány pro zaměření staveb, dělení pozemků, vytyčení hranice, měříme přípojky sítí. Zhotovujeme polohopisy, výškopisy a pasporty.


Geodetické práce a služby, geodezie – další kategorie

Firmy v dalších lokalitách

Obce v lokalitě Kroměříž


Geodetické práce a služby, geodezie v lokalitě Kroměříž – detailní popis

Na portálu Ekatalog.cz v oboru Geodetické práce a služby, geodezie najdete 14 firem, živnostníků a institucí. Z toho je 13 bezdlužných dle evidence CreditCheck. Naši zástupci už osobně prověřili přes 4 firem v regionu Kroměříž.