Kongresová, konferenční a seminární centra – Uherské Hradiště

1–10 firem z 18 nalezených Filtry

1JT Hotel s.r.o. - Hotel Mlýn Velehrad2 pobočky

3.8
★★★★★
★★★★★
(257)
Na Hrádku 4, Velehrad

Poskytujeme konferenční prostory a zajišťujeme firemní akce. Nabízíme dva druhy restaurace či letní terasu s hotelovou zahradou s dětským hřištěm, vinný sklep a wifi po celém hotelu. K využití kulturních a sportovních aktivit nabízíme tenis, golf i rybolov či wellness služby.

2Krajská hospodářská komora Zlínského kraje

Zaměřujeme se na podporu a rozvoj podnikatelských aktivit mimo zemědělství, potravinářství a lesnictví. Prosazujeme a chráníme zájmy podnikatelů, a to z řad členů i nečlenů.

3Region, spol. s r.o. - Hotel Buchlov ***9 poboček

4.3
★★★★★
★★★★★
(379)
Polesí 297, Buchlovice Bezdlužná

Ubytování v hotelu. Pokoje s vlastním sociálním zařízením, LCD TV, WI-FI zdarma, minibarem i vysoušečem vlasů. 33 pokojů, 65 dospělých lůžek a 24 dětských lůžek. Konferenční a školící místnosti.

4Hotel & Restaurant Slunce s.r.o. - HOTEL SLUNCE1 pobočka

4.2
★★★★★
★★★★★
(332)
Masarykovo náměstí…, Uherské Hradiště Bezdlužná

Luxusní ubytování v hotelu v centru města. Možnost pořádání seminářů, konferencí, firemních akcí i rodinných oslav a svatebních hostin.

5Krystýnek Ivo - Penzion Lázeňský dům Smraďavka2 pobočky

Sirnaté lázně Leopoldov se nachází v části Buchlovice v údolí Chřibů. V blízkosti se nachází zámek Buchlovice a hrad Buchlov. Naleznete zde místo pro klid a relax. Součástí lázní je restaurace, ubytování. V areálu pořádáme různé akce dle ročního období. V blízkostí se také nachází ranč Nevada.

6LIG Entertainment s.r.o. - hotel Monde

Ubytování v hotelu. 19 dvoulůžkových pokojů a 3 apartmány s vlastním sociálním zařízením a televizí. Jeden pokoj s bezbariérovým přístupem. Bezdrátové připojení k internetu, konferenční sál, stravování i platby kartou. Hotelová restaurace nabízí teplá a studená jídla, denní menu, alkoholické a…

7EDUHA, s.r.o.

4.3
★★★★★
★★★★★
(1)
Studentské náměstí…, Uherské Hradiště,… Bezdlužná

Ubytování pro studenty, provoz menzy. Ubytovací kapacita je 293 lůžek. O letních prázdninách poskytujeme ubytování veřejnosti. Dále poskytuje úplný servis pro uživatele budov a zajišťuje ubytování studentů i jejich stravování v nově zbudované kuchyni a jidelně, jejíž kapacita je 1 500 jídel.

8Schneider Radmil- HOTEL MORAVA1 pobočka

Levné, ale velmi kvalitní ubytování nedaleko centra Uherského Hradiště. K dispozici je celkem 51 pokojů. WiFi připojení je free na celém hotelu. Hotel má bezbariérový přístup a výtah.

9Akademie krizového řízení a managementu1 pobočka

Přinášíme vlastní a globálně nezávislý projekt, který vychází z moderních principů vzdělávání a požadavků na přenos a zpracování informací. Vzdělávání nebylo nikdy pod takovým tlakem, jako je tomu dnes. Nabízíme prostory coworkingu a meeting room. Kontakty a kalendář pro pronájem prostorů…

10Sport Hluk, příspěvková organizace

4.3
★★★★★
★★★★★
(83)
Boršická 1313, Hluk
Otevřeno do 23:00
Bezdlužná

Provoz sportovního a kulturního komplexu s fotbalovým areálem, hernou stolního tenisu, kuželnou i posilovnou, spinningem a sportovní halou. Poskytujeme možnost pořádání výstav či seminářů a kulturních i společenských akcí.


Firmy v dalších lokalitách

Obce v lokalitě Uherské Hradiště


Kongresová, konferenční a seminární centra v lokalitě Uherské Hradiště – detailní popis

Na portálu Ekatalog.cz v oboru Kongresová, konferenční a seminární centra najdete 18 firem, živnostníků a institucí. Z toho je 16 bezdlužných dle evidence CreditCheck. Naši zástupci už osobně prověřili přes 5 firem v regionu Uherské Hradiště.