Kongresová, konferenční a seminární centra – Zlín

1–6 firem z 6 nalezených Filtry

1Otrokovická BESEDA, s.r.o.

4.1
★★★★★
★★★★★
(265)
nám. 3. května 1302, Otrokovice
Otevřeno do 18:00
Bezdlužná

Pořádání kulturních akcí, kurzů, zájezdů, vydavatelská, reklamní a propagační činnost. Dále pronájem nebytových prostor pro školení, akce, svatby, večírky a další firemní akce. Mimo jiné organizování přednášek a seminářů. Promítání kina.

2OREA Hotel Atrium ****14 poboček

Hotel je esteticky a účelově kombinovaný multifunkční objekt v originálním architektonickém designu v centru města Otrokovice. Dále hotel je určen pro obchodní a turistickou klientelu včetně rodin s dětmi.

3Společenský dům, s.r.o.

3.0
★★★★★
★★★★★
(304)
Tylova 727 , Otrokovice
Otevřeno do 24:00

Nabízíme služby ubytování v hotelu.

4Hotel Krystal s.r.o.

3.8
★★★★★
★★★★★
(100)
Masarykova 152, Luhačovice

Hotel nabízí stravování v nekuřácké klimatizované restauraci, ubytování a wellness pobyty. Dále k relaxaci nabízíme nové wellness centrum s whirlpoolem, saunu finskou a parní, solární louku a masáže. Mimo jiné k dispozici je kongresový sál pro školení a semináře. Otevřeno nonstop.

5Interhotel Moskva a.s.

3.9
★★★★★
★★★★★
(739)
náměstí Práce 2512, Zlín Bezdlužná

Hotel s jednolůžkovými a dvoulůžkovými pokoji a apartmány. Dále nabízíme také bowling, kosmetiku, solárium, kadeřnictví, fitcentrum a kurty. Nabízíme i prostory pro školení a firemní akce. Jedná se o 2 kongresové sály pro 150 a 300 osob, salonky pro 10 - 80 osob. Máme nonstop otevřeno.

6ROX COMPANY s.r.o. - activitypark Hotel Všemina2 pobočky

3.7
★★★★★
★★★★★
(1)
Všemina 300, Všemina Bezdlužná

Ubytování pro 200 osob s možností využití konferenčního sálu a 3 salónků se zázemím až pro 400 účastníků firemních akcí s kompletním servisem a cateringem. Dále nabízíme uvolňující masáže, koupele a zábaly, bylinné sauny, krytý hotelový bazén a sportovní areál.


Firmy v dalších lokalitách

Obce v lokalitě Zlín


Kongresová, konferenční a seminární centra v lokalitě Zlín – detailní popis

Na portálu Ekatalog.cz v oboru Kongresová, konferenční a seminární centra najdete 6 firem, živnostníků a institucí. Z toho je 5 bezdlužných dle evidence CreditCheck. Naši zástupci už osobně prověřili přes 2 firem v regionu Zlín.