Kongresová, konferenční a seminární centra – Přerov

1–4 firem z 4 nalezených Filtry

1Hotel Na Jižní

3.7
★★★★★
★★★★★
(385)
Jižní čtvrť III…, Přerov I-Město Bezdlužná

Hotel Na Jižní v Přerově nabízí svým zákazníkům příjemné ubytování, kvalitní gastroslužby a kompletní zázemí pro pořádání konferencí, rodinných či firemních oslav a v neposlední řadě svatebních oslav. K našemu komplexu patří taky sportcentrum se saunou.

2HOTEL JANA a.s.

4.2
★★★★★
★★★★★
(1)
Koliby 2824, Přerov Bezdlužná

HOTEL JANA a.s. poskytuje služby fitness centra. Dále nabízí ve vnitřních prostorách bowling, billiard, tenisovou, squashovou či volejbalovou halu či stěny pro horolezce nebo sauny. V areálu hotelu lze pak dále nalézt fotbalové hřiště, cyklotrenažery, skate park, BMX dráhu či venkovní bazén aj.

3Okresní hospodářská komora Přerov

gen. Štefánika 1992, Přerov
Dnes už má zavřeno

Okresní hospodářská komora Přerov již 20 let podporuje firmy a živnostníky v jejich podnikání. Organizuje semináře a školení, vzdělávací akce nebo pomáhá podnikatelům s žádostmi o dotace.

4Vysoká škola logistiky o.p.s.

Palackého 1381/25 , Přerov
Dnes už má zavřeno

Soukromá vysoká škola s akreditovaným bakalářským programem - Dopravní logistika, Logistika služeb, Informační management a Logistika cestovního ruchu. Navazující magisterský obore Logistika.


Firmy v dalších lokalitách

Obce v lokalitě Přerov


Kongresová, konferenční a seminární centra v lokalitě Přerov – detailní popis

Na portálu Ekatalog.cz v oboru Kongresová, konferenční a seminární centra najdete 4 firem, živnostníků a institucí. Z toho je 4 bezdlužných dle evidence CreditCheck. Naši zástupci už osobně prověřili přes 1 firem v regionu Přerov.