Kongresová, konferenční a seminární centra – Zlínský kraj

1–10 firem z 28 nalezených Filtry

1Výstaviště Floria

Výstaviště vzniklé ve Zlínském kraji. Výstaviště nabízí 20 000 m2 venkovních výstavních ploch pod přístřešky a výstavní plochy ve 2 krytých halách. Dále jeho chloubou je 6 stylově odlišných okrasných zahrad. Mimo jiné samozřejmostí je moderní zázemí, pevné stánky, restaurace, ozvučení, ostraha a WC.

2Otrokovická BESEDA, s.r.o.

4.1
★★★★★
★★★★★
(265)
nám. 3. května 1302, Otrokovice
Otevřeno do 18:00
Bezdlužná

Pořádání kulturních akcí, kurzů, zájezdů, vydavatelská, reklamní a propagační činnost. Dále pronájem nebytových prostor pro školení, akce, svatby, večírky a další firemní akce. Mimo jiné organizování přednášek a seminářů. Promítání kina.

3JT Hotel s.r.o. - Hotel Mlýn Velehrad2 pobočky

3.8
★★★★★
★★★★★
(257)
Na Hrádku 4, Velehrad

Poskytujeme konferenční prostory a zajišťujeme firemní akce. Nabízíme dva druhy restaurace či letní terasu s hotelovou zahradou s dětským hřištěm, vinný sklep a wifi po celém hotelu. K využití kulturních a sportovních aktivit nabízíme tenis, golf i rybolov či wellness služby.

4HOTEL ABÁCIE s.r.o.

4.5
★★★★★
★★★★★
(1)
U Abácie 491, Valašské Meziříčí
Otevřeno do 22:30
Bezdlužná

Nabízíme komfortní ubytování Valašské Meziříčí, Beskydy. Jsme hotel pro business klientelu i rodiny s dětmi. Nabízíme víkendové relaxační balíčky, wellness pobyty, squash, bowling, badminton, sauna, solarium, fitness. Restaurace i s gurmánskou kuchyní, bar, konferenční prostory vhodné pro školení,…

5Krajská hospodářská komora Zlínského kraje

Zaměřujeme se na podporu a rozvoj podnikatelských aktivit mimo zemědělství, potravinářství a lesnictví. Prosazujeme a chráníme zájmy podnikatelů, a to z řad členů i nečlenů.

6OREA Hotel Atrium ****14 poboček

Hotel je esteticky a účelově kombinovaný multifunkční objekt v originálním architektonickém designu v centru města Otrokovice. Dále hotel je určen pro obchodní a turistickou klientelu včetně rodin s dětmi.

7Region, spol. s r.o. - Hotel Buchlov ***9 poboček

4.3
★★★★★
★★★★★
(379)
Polesí 297, Buchlovice Bezdlužná

Ubytování v hotelu. Pokoje s vlastním sociálním zařízením, LCD TV, WI-FI zdarma, minibarem i vysoušečem vlasů. 33 pokojů, 65 dospělých lůžek a 24 dětských lůžek. Konferenční a školící místnosti.

8Hotel & Restaurant Slunce s.r.o. - HOTEL SLUNCE1 pobočka

4.2
★★★★★
★★★★★
(332)
Masarykovo náměstí…, Uherské Hradiště Bezdlužná

Luxusní ubytování v hotelu v centru města. Možnost pořádání seminářů, konferencí, firemních akcí i rodinných oslav a svatebních hostin.

9Krystýnek Ivo - Penzion Lázeňský dům Smraďavka2 pobočky

Sirnaté lázně Leopoldov se nachází v části Buchlovice v údolí Chřibů. V blízkosti se nachází zámek Buchlovice a hrad Buchlov. Naleznete zde místo pro klid a relax. Součástí lázní je restaurace, ubytování. V areálu pořádáme různé akce dle ročního období. V blízkostí se také nachází ranč Nevada.

10Společenský dům, s.r.o.

3.0
★★★★★
★★★★★
(304)
Tylova 727 , Otrokovice
Otevřeno do 24:00

Nabízíme služby ubytování v hotelu.


Firmy v dalších lokalitách


Kongresová, konferenční a seminární centra v lokalitě Zlínský kraj – detailní popis

Na portálu Ekatalog.cz v oboru Kongresová, konferenční a seminární centra najdete 28 firem, živnostníků a institucí. Z toho je 25 bezdlužných dle evidence CreditCheck. Naši zástupci už osobně prověřili přes 8 firem v regionu Zlínský kraj.